• 15.783 nieuwsartikelen
  • 178.144 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.194 acteurs
  • 199.043 gebruikers
  • 9.373.605 stemmen
Avatar
 
banner banner

Hunger (2009)

Horror | 104 minuten
2,53 199 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 104 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Steven Hentges

Met onder meer: Laura Albyn, Linden Ashby en Joe Egender

IMDb beoordeling: 5,2 (6.001)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Hunger

"How far would you go to survive?"

Vijf personen worden wakker in een donkere ruimte. Al snel begrijpen ze dat ze opgesloten zitten. In een tweede kamer vinden ze een watervoorraad van een maand, eten is er echter niet te vinden en al snel keren de leden van de groep zich tegen elkaar.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Trailer

Erg tof, vooral het concept dan. Ben benieuwd.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12843 stemmen

Best oké.

De film komt natuurlijk met een beproefd concept. Ondertussen zijn er al aardig wat Cube/Saw clones en ook deze film plaatst weer een groepje onwetenden in de handen van een gestoord individu. Doorheen de film wordt duidelijk waarom hij dit allemaal doet (ook niet origineel), verder hangt de film vooral vast aan deze ene locatie.

Niks origineels dus, maar de uitwerking is best aardig. Niet echt een film die zich direct op gore of bloederige horror richt, 't is meer het psychologische luik dat de aandacht krijgt. 't Is dan ook een best luguber concept dat ook best realistisch gebracht wordt. Daar haalt de film z'n kracht vandaan.

Visueel gebeurt er niet zoveel, vond de vaak terugkerende cuts van de "dader" ook absoluut niks toevoegen. Soundtrack is verder wel redelijk maar ook hier had meer uit gehaald kunnen worden. Film blijft wel spannend en weet de aandacht makkelijk vast te houden, zonder een hoop franjes, twists of een enorme climax. En dat spreekt dan toch wel voor een film als deze.

Best goed om een keertje te zien. Verwacht niet teveel horror of gore, meer een redelijk rauw portret van een groepje opgesloten mensen die stilaan hun dierlijke kant weer ontdekken.

3.0*


avatar van Showey

Showey

  • 133 berichten
  • 450 stemmen

Lijkt me een goede film! Zeer benieuwd ook!


avatar van kaholiic

kaholiic

  • 169 berichten
  • 1566 stemmen

Beetje raar verhaal. Als je een watervoorraad hebt van een maand en je kan een maand zonder eten, dan is je watervoorraad toch al op voordat (of iets daarna) je dood zou gaan aan verhongering.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12843 stemmen

Je kan niet een maand zonder eten om dan pas langzaam te verhongeren. Na een maand zonder eten is het laatste restje energie gewoon helemaal weg en is het afgelopen.


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23442 berichten
  • 76929 stemmen

Best aardige film met een psychologische tintje de acteurs doen hun best en verder roept de film een kille sfeer op wat de film ten goede komt.


avatar van BS

BS

  • 853 berichten
  • 673 stemmen

Ik kan het niet veel beter verwoorden dan onze Onderhond al gedaan heeft en ook van mij 3*


avatar van braft

braft

  • 81 berichten
  • 804 stemmen

zeer matig en redelijk veel onlogische dingen. het einde was ook zeer voorspelbaar.


avatar van Jelti

Jelti

  • 12 berichten
  • 10 stemmen

saaie film, gebeurt niet veel. BOUT


avatar van Keane1983

Keane1983

  • 1015 berichten
  • 943 stemmen

Een matige film waar meer uit te halen valt dan dat er nu gebeurd is.
Er wordt toch wel een goede sfeer neer gezet, maar door bepaalde onlogische gebeurtenissen wordt alles een beetje ontkracht.
Acteerwerk is redelijk. Naar mijn mening weten ze het overtuigend neer te zetten. De dialogen zijn standaard....waarom zijn we hier!! Wat is de link tussen ons!!! je kent het wel.
Op het gebied van gore hoef je niets te verwachten. Misschien dat door de "sfeer" die de film over brengt bepaalde beelden als "naar" beschouwd kunnen worden....maar echt eng of vies wordt het nergens.
Wat heel erg grappig is: is dat de doktor verteld aan dat ander meisje hoe het lichaam zichzelf van binnenuit opvreet en hoe je er kan komt uit te zien. Volgens mij heeft die dame..de doktor bedoel ik hiermee...34 dagen NIETS gegeten. Vervolgens komt ze die put uit, met nog steeds glanzend haar, geen kapotte lippen van de uitdroging van voeding..jawel ook daar kun je kapotte lippen van krijgen. Ziet haar huid er niet grauw uit en heeft ze geen rippelhuid van de uitdrogingen. Ook vindt ik het dan nog heel erg knap om na 34 dagen in duisternis te hebben geleeft...toch meteen vol in de zon te kunnen kijken!!! . Maargoed dat terzijde.
Daarbij is het ook nog heel erg knap dat ze ondank haar minimale intake van voedsel een volwassen man met een bot dood kan maken!!! Come on!! en dat ze, ondanks dat ze is uitgeput...nog die klote lader is opgekomen!!! Owjah...tegen een van die gasten zegt ze...als ik je door je keel snij...bloed je langzaam dood en duurt het ongeveer 5 minuten voordat je dood bent gebloed...nou...op het einde is het dan zover, snijd ze hem de keel door...en wat denk je...meteen dood!!!. Tja, misschien moet ze haar studie boeken er nog eens op na slaan.
Het klinkt nu net als of ik alleen maar negatief kan zijn over deze film....maar het betreft hier hoogstens wat schoonheidsfoutjes...dingen die niet matchen met wat ze zeggen in de film.
Verder is het verhaal natuurlijk voorspelbaar, en deed het me een beetje denken aan saw 1 waar de twee mannen opgesloten zitten in de badkamer...maar nu met 5 man...en 1 missie...proberen te overleven.
Wat ik wel degelijk een erg leuk stukje vond is dat het vrijende koppeltje in de auto de mensen onder in de put konden horen en hun probeerde te helpen. Jammer voor hun hebben ze niet veel kunnen betekenen
Tja, eindconclussie is: Goed geprobeerd, niet helemaal gelukt.
Van mij een 2.5*


avatar van Cobusss

Cobusss

  • 59 berichten
  • 127 stemmen

Ik vond hem wel aardig. Beter dan ik verwacht had.

Vooruit 3*


avatar van vranque

vranque

  • 937 berichten
  • 3926 stemmen

lachertje dit. Er zal ongetwijfeld wat research aan te pas zijn gekomen en ik zou het dus moeten kunnen geloven maar ik geloof er geen reet van. En verder had ik het gevoel dat we in het decor van de Thunderbirds uit de jaren zestig zaten. Ik zag die mijnwerkers in Chili er toch wel iets anders uitkomen terwijl die wel wat te eten hadden

1.5* voor het feit dat ik deze niet gelijk heb uitgezet. Dus afgekeken.


avatar van mug13

mug13

  • 2555 berichten
  • 1013 stemmen

Deze film is niet slecht maar ook niet goed,hij zit er zo lekker duidelijk tussen in.De film bevat wel een lekkere koele,kille en grauwe sfeer waar ik wel waardering voor heb.Tja gewoon leuk om een keer gezien te hebben.


avatar van Waku

Waku

  • 5457 berichten
  • 6492 stemmen

Vooral interessant is hoe een groep mensen zich staande houdt in een heikele situatie als deze. Dat geeft "Hunger" het extra tintje waardoor het niet dodelijk saai wordt .

3*


Ik heb deze film gister gezien en ik vond hem redelijk..

Veel neppe aspecten (zoals de muur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), en een aantal onlogische gebeurtenissen..

Wel vermakelijk maar meer ook niet.

2 sterren.


avatar van erpunited

erpunited

  • 647 berichten
  • 2591 stemmen

Echt een beroerde film. Super saai. Niet eng. Een verhaal van niks. Slecht geacteerd. Nee zeker geen aanrader


avatar van boef1988

boef1988

  • 6 berichten
  • 14 stemmen

Boring!!


avatar van j_u_u_l

j_u_u_l

  • 207 berichten
  • 1630 stemmen

3 sterren vanwege het psychologische aspect waar ik van houd, altijd leuk als psychologiestudent. Maar toch hadden ze iets meer de diepte in mogen gaan. En dan bedoel ik het gedeelte dat het lichaam echt begint te verhongeren/af te takelen. Werd wel in beeld gebracht, maar naar mijn idee niet realistisch genoeg.

En hoe ze ooit zo'n decor in deze tijd kunnen laten zien is echt schrikbarend, erg jammer!


avatar van Boeikens

Boeikens

  • 4467 berichten
  • 5319 stemmen

Valt best mee.

Psychologische horror met ingridiënten van The Hole, Kill Theory en Seed.

Als je op details gaat letten, kan zowat elke film onderuit gehaald worden, en zo ook hier. Dus gewoon kijken en genieten van de best beklemmend en sfeer.

Ook al gebeurt er niet veel, is het verhaal toch onderhoudend en matig spannend.

3*


avatar van andrizzle

andrizzle

  • 29 berichten
  • 69 stemmen

Concept was aardig. De acteurs vond ik niet allemaal even leuk. Eng werd het voor mij eigenlijk nooit eng, maar had wel de hele film zoiets van: hoe gaat dit aflopen?
Het jammere is dan weer wel dat het einde vrij open is en bovendien een beetje onrealistisch als je het mij vraagt. Spoiler toevoeging over het einde: De enige overlevende op het einde, de vrouw, heeft uiteindelijk iets van 33 dagen niet gegeten en is enorm verzwakt (ik geloof zelfs dat ze de laatste 3 dagen een beetje tegen de wand aan ligt te liggen). Toch heeft ze de kracht om de touwladder te beklimmen. Vond ik niet erg realistisch.

Sommige dingen waren een beetje voorspelbaar en had liever nog een verrassende twist gezien.

De film stond me niet totaal tegen, maar vond hem ook niet heel leuk. Sowieso geen film die ik nog een keer wil zien. 2,5*


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4084 stemmen

Extreem saaie en langdradige film met een concept die we al wel tig keren beter uitgewerkt hebben gezien.

Vooral het eerste uur is verschrikkelijk saai, er wordt me toch een boel afgeluld. Niet normaal meer. Ook een paar personages zijn vanaf minuut 1 al verschrikkelijk irritant en dat diepgaande gedoe maakt het allemaal niet beter. De killer ziet er ook behoorlijk suf uit en die verscheidene flashbacks door de film heen zijn ook behoorlijk tempo dodend. Het wordt allemaal wat aardiger na het kannibalistische gedoe, maar ook daarna vervalt de film weer in het trage tempo van de eerste helft.

Weinig verrassingen en een redelijk voorspelbaar verloop van het verhaal en een heel suf einde. Ik heb dit genre wel is beter uitgewerkt zien worden.

Slecht.

1,5*


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7287 berichten
  • 0 stemmen

Ondanks ik deze film al geruime tijd in bezit had, heb ik er vandaag pas naar gekeken omdat om de een of andere rede de film me niet echt aantrok. Nu ik hem dan toch maar eens eindelijk gekeken heb moet ik toegeven dat ondanks het een vrij eentonig verhaal is, ik me toch niet verveeld heb. Oke het is geen topfilm maar toch een voldoende.

Er had wel meer in gezeten denk ik.


avatar van Simoensk

Simoensk

  • 60 berichten
  • 537 stemmen

Enigste wat interessant was aan deze film was het feit dat ik nu weet hoelang een mens zonder eten kan.

Goedkope, saaie film. Maar het is nergens extreem slecht, dus ik kan het nog wel uitkijken.


avatar van sas86

sas86

  • 5 berichten
  • 2 stemmen

saaie flit film waar niks in gebeurd wat boeiend is, vooral om dat je in het eerste half uur al weet wat de bedoeling is en dan is het alleen maar afwachten wanneer iedereen eindelijk dood is...0,5


avatar van yellowflag

yellowflag

  • 147 berichten
  • 343 stemmen

Keane1983 schreef:
Een matige film waar meer uit te halen valt dan dat er nu gebeurd is.
Er wordt toch wel een goede sfeer neer gezet, maar door bepaalde onlogische gebeurtenissen wordt alles een beetje ontkracht.
Acteerwerk is redelijk. Naar mijn mening weten ze het overtuigend neer te zetten. De dialogen zijn standaard....waarom zijn we hier!! Wat is de link tussen ons!!! je kent het wel.
Op het gebied van gore hoef je niets te verwachten. Misschien dat door de "sfeer" die de film over brengt bepaalde beelden als "naar" beschouwd kunnen worden....maar echt eng of vies wordt het nergens.
Wat heel erg grappig is: is dat de doktor verteld aan dat ander meisje hoe het lichaam zichzelf van binnenuit opvreet en hoe je er kan komt uit te zien. Volgens mij heeft die dame..de doktor bedoel ik hiermee...34 dagen NIETS gegeten. Vervolgens komt ze die put uit, met nog steeds glanzend haar, geen kapotte lippen van de uitdroging van voeding..jawel ook daar kun je kapotte lippen van krijgen. Ziet haar huid er niet grauw uit en heeft ze geen rippelhuid van de uitdrogingen. Ook vindt ik het dan nog heel erg knap om na 34 dagen in duisternis te hebben geleeft...toch meteen vol in de zon te kunnen kijken!!! . Maargoed dat terzijde.
Daarbij is het ook nog heel erg knap dat ze ondank haar minimale intake van voedsel een volwassen man met een bot dood kan maken!!! Come on!! en dat ze, ondanks dat ze is uitgeput...nog die klote lader is opgekomen!!! Owjah...tegen een van die gasten zegt ze...als ik je door je keel snij...bloed je langzaam dood en duurt het ongeveer 5 minuten voordat je dood bent gebloed...nou...op het einde is het dan zover, snijd ze hem de keel door...en wat denk je...meteen dood!!!. Tja, misschien moet ze haar studie boeken er nog eens op na slaan.
Het klinkt nu net als of ik alleen maar negatief kan zijn over deze film....maar het betreft hier hoogstens wat schoonheidsfoutjes...dingen die niet matchen met wat ze zeggen in de film.
Verder is het verhaal natuurlijk voorspelbaar, en deed het me een beetje denken aan saw 1 waar de twee mannen opgesloten zitten in de badkamer...maar nu met 5 man...en 1 missie...proberen te overleven.
Wat ik wel degelijk een erg leuk stukje vond is dat het vrijende koppeltje in de auto de mensen onder in de put konden horen en hun probeerde te helpen. Jammer voor hun hebben ze niet veel kunnen betekenen
Tja, eindconclussie is: Goed geprobeerd, niet helemaal gelukt.
Van mij een 2.5*


en wat te denken van de afwezigheid van baardgroei, nagelgroei en de schone kleren die ze allemaal nog hebben. niet goed over nagedacht....


avatar van SmackItUp

SmackItUp

  • 3505 berichten
  • 2626 stemmen

Wat een slechte film zeg. Er gebeurt weinig tot niks, er zit geen gevoel of enige emotionele waarde in de film en bij de acteurs zet ik ook mijn vraagtekens. Als dit horror is.. nou sorry hoor. Een van de slechste horrorfilms die ik heb gezien. Enig kleine pluspuntje was het einde, dat nog wel een heel klein beetje in de buurt kwam van spannend.


avatar van lordmars

lordmars

  • 156 berichten
  • 0 stemmen

hoewel de film echt vreselijk traag begint, en je na 10 minuten wel genoeg zwarte schimmen gezien heb, is hij na het midden best wel te pruimen vind ik.

oke het is geen top film maar hij is mij erg meegevallen.


avatar van xxc

xxc

  • 296 berichten
  • 136 stemmen

Wauw, didn't expect that!!

Deze film had ik nieuw gekocht bij bol.com, maar toch zag ik er een beetje tegenop.. De zoveelste film over mensen die wakker worden in een bepaalde ruimte en waaruit dan blijkt dat iemand experimenten doet, onderzoek. Maar toch raakte juist deze film mij het meest van allemaal. (behalve cube)

Ik hoopte dat het geen overbodige Bfilm zou zijn, maar ook dat gevoel verdween al snel. Sure, er zitten een hoop B-acteurs in, maar ik kan van niemand echt zeggen dat ik me aan die persoon ergerde, aan zijn of haar acteerprestatie. Over het blonde meisje had ik soms mijn twijfels maar ook dat werd weer goed rechtgetrokken na een aantal fragmenten.

De reden dat ik deze film kies boven een heleboel andere soortgelijke films is omdat deze een enorme kern van waarheid bevat. Als een mens zo lang zonder eten moet zitten, dan geloof ik best wel dat je er zo geobserdeerd van kan worden dat je zelfs in staat ben om je 'buurman' op te eten. Angstaanjagend eigenlijk..

De film werd nergens echt 'eng' maar had wel een paar stukken waar ik toch wel de kriebels van in mijn buik kreeg. Bijvoorbeeld het stuk waar ze net Grant hebben vermoord en opgegeten waarna je ziet wat dit met Luke en Anna gedaan heeft.. Je ziet het aan hun blik in hun ogen.. Frightning.

Leuk filmpje, een film waar je over na gaat denken zogauw je de aftiteling ziet..
4*


avatar van Noodless

Noodless

  • 10042 berichten
  • 6178 stemmen

Simoensk schreef :

Enigste wat interessant was aan deze film was het feit dat ik nu weet hoelang een mens zonder eten kan.


avatar van Noodless

Noodless

  • 10042 berichten
  • 6178 stemmen

Redelijk. Als je op de details gaat letten, heb je wel wat opmerkingen bij deze film.

Zoals de uiterlijke kenmerken na dagenlang geen eten te hebben, maar ook op gebied van fysieke paraatheid en hygiëne. Dat had beter uitgewerkt moeten worden.

Het gegeven van het verhaal vond ik wel boeiend, maar echt eng wordt het op geen enkel moment. Toch een vermakelijke horrorfilm waar je niet te veel bij moet nadenken. 6/10