• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.334 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.097 gebruikers
  • 9.377.350 stemmen
Avatar
 
banner banner

Das Jahr der Ersten Küsse (2002)

Drama / Komedie | 94 minuten
3,50 4 stemmen

Genre: Drama / Komedie

Speelduur: 94 minuten

Alternatieve titel: The Year of the First Kiss

Oorsprong: Duitsland

Geregisseerd door: Kai Wessel

Met onder meer: Oliver Korittke en Max Mauff

IMDb beoordeling: 7,4 (336)

Gesproken taal: Duits

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Das Jahr der Ersten Küsse

Dat de wereld op je vijftiende niet meer in orde is, dat herinnert de nu 35-jarige Tristan zich maar al te goed. Hij denkt aan het verhaal van zijn jeugd en zijn kliek vrienden in het midden van de jaren '80. Het was het jaar waarin zijn ouders scheidden en hij tot over zijn oren verliefd was op Kerstin. Iedereen in zijn vriendenkring had last van dezelfde stress: pluisjes in plaats van echt baardhaar, puistjes, de school die op de zenuwen werkt, uit de disco moeten blijven, om nog maar te zwijgen van onze dagelijkse ochtendmelk, altijd maar zwijgen en dan de doorslaggevende vraag: "Hoe is het om echt te zoenen?". Op het einde van dat turbulente jaar weten de vrienden op alles een antwoord en zelfs nog veel meer.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Een man wiens grote liefde bij een verkeerongeluk om het leven is gekomen denkt terug aan zijn tienerjaren (een wat merkwaardig begin: moet ook het verleden begraven worden?). Een typische en ook clichématige tienerfilm, in de vorm van een raamvertelling (te gemaakt gedaan) met gevoel en humor, over volwassen worden en de gebruikelijke puber(eigen)aardigheden, waarbij de gevoelens serieus genomen worden. De pseudofilosofische uitspraken over liefde, geluk en noodlot zijn teveel van het goede.