• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.031 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.063 acteurs
  • 198.999 gebruikers
  • 9.371.614 stemmen
Avatar
 
banner banner

Ship Ahoy (1942)

Muziek / Komedie | 95 minuten
3,25 4 stemmen

Genre: Muziek / Komedie

Speelduur: 95 minuten

Alternatieve titel: Op de Hoogte van Porto-Rico

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Edward Buzzell

Met onder meer: Eleanor Powell, Red Skelton en Bert Lahr

IMDb beoordeling: 6,4 (787)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Ship Ahoy

""Red", Radio's Bad Boy, Is Good In This One!"

Miss Winters, een danseres bij het Tommy Dorsey Orchestra, wordt gevraagd om een prototype van een magnetische mijn stiekem te vervoeren naar Porto-Rico. Ze denkt dat ze voor de regering werkt, maar begrijpt niet waarom. Vijandelijke agenten krijgen het plan mee via een pulproman geschreven door Kibble, die ook op het schip is en tevens valt voor Winters. Zij hoort vervolgens van zijn nieuwe boek en denkt dat het over haar gaat. Dus wanneer ze de boot verlaten, negeert ze hem, maar per ongeluk worden de koffers verwisseld en ontvangt hij de magnetische mijn.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Tallulah Winters

Merton K. Kibble

Skip Owens

Dr. Farno

Pietro Polesi

Tommy Dorsey

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Bobbejaantje

Bobbejaantje

  • 2260 berichten
  • 2062 stemmen

Heerlijke musical/comedy. Eleanor Powell is ge-wel-dig als danseres met onder meer een tapdansnummer in morse code. Voor mij ook een kennismaking met Red Skelton en zijn komisch talent. Het verhaaltje draait rond spionage - ten tijde van WO II - en de smokkel van een nieuw type explosieve mijn. Het soort attribuut dat Hitchcock zou omschrijven als een macguffin. Enkele thrills maar vooral veel laughs en een hoop show. Voor dat laatste zorgt Tom Dorsey en zijn big band. Fantastisch om deze man in een speelfilm aan het werk te zien, samen met legendes als Buddy Rich - die ook deelneemt aan één van de danschoreografieën - en Frank Sinatra. Sinatra maakte deel uit van Dorsey’s band in de periode 1940-’42. Gedurende die tijdspanne was zijn populariteit al enorm toegenomen en was een trekpleister geworden binnen het repertoire van Tom Dorsey, die ook nog andere zangers in huis had. Sinatra is dan ook de enige die hier de spotlight krijgt als zanger, en niet veel later zou hij Tom Dorsey verlaten om zijn iconische solocarrière aan te vatten. De muziek en de choreografieën zijn top, zoals te verwachten bij een MGM product. Erg genoten van het totaalspektakel en ik krijg al zin in een volgende musical.