• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.323 stemmen
Avatar
 
banner banner

Truth or Dare?: A Critical Madness (1986)

Horror | 90 minuten
2,44 8 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 90 minuten

Alternatieve titel: Truth or Dare

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Tim Ritter

Met onder meer: John Brace, Mary Fanaro en Bruce Gold

IMDb beoordeling: 5,0 (862)

Gesproken taal: Spaans en Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Truth or Dare?: A Critical Madness

Mike Strauber betrapt zijn vrouw Sharon in bed met zijn beste vriend Jerry. Strauber draait door en slaat de weg van moord en zelfverminking in. Daarnaast onderwerpt hij zijn slachtoffers aan ziekelijke 'truth or dare' spelletjes.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Mike Strauber

Sharon Strauber

Jerry Powers

Detective Rosenberg

Little Mike

Warty Man / Newscaster (stemrol)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Vascago

Vascago

  • 4798 berichten
  • 3592 stemmen

Klinkt goed. Aparte poster.


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Wow die poster is écht tof!! Hopelijk is dit ergens te vinden. Ritter's Killing Spree ligt hier iig al klaar op dvd.


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12263 stemmen

Tonypulp schreef:

Wow die poster is écht tof!! Hopelijk is dit ergens te vinden. Ritter's Killing Spree ligt hier iig al klaar op dvd.

Ik heb deze op dvd met NL subs.


avatar van mikey

mikey

  • 28986 berichten
  • 5136 stemmen

Yep, soms kom je er eentje tegen: zo slecht maar ook zo goed! Gewoon genieten van een gemaskerde idioot die de buurt onveilig maakt met veel bloed en tieten. Gemaakt door een 19 jarige.

Heerlijke titelsong ook!


avatar van perceived

perceived

  • 1775 berichten
  • 5587 stemmen

Weer zo'n filmpje dat al erg lang hoog op de lijst stond. Eindelijk kunnen bekijken, via YouTube.

Cheape cheese, maar heel tof! Prima opbouw, duidelijk plot, heerlijk 80's sfeertje en een toffe soundtrack! Als je je bedenkt dit het debuut is van een zeer jonge regisseur en de film voor een appel en een ei gemaakt is... Tim Ritter


avatar van alexspyforever

alexspyforever

  • 21517 berichten
  • 2328 stemmen

Hm de plotomschrijving hierboven klopt toch niet helemaal. We zien de moordenaar in totaal 1 keer zijn slachtoffers onderwerpen aan truth or dare. Voor de rest zien we hem vooral saaie kills doen met een schietwapen. Eigenlijk is het steeds hetzelfde stramien, hij raakt dodelijk gewond, herstelt in een psychiatrisch ziekenhuis, ontsnapt en gaat aan het moorden. In het laatste gedeelte is zijn gezicht verminkt waardoor hij een koperen masker (waar hij volgens mij niet veel door kon zien) en oh cliché plots verandert hij van een zagevent in de typisch silent killer a la Jason of Michael Myers. Paar toffe kills en redelijk blood en gore (vaak niet echt expliciet) maar het was gewoon te langdradig. Flauwe bijrollen ook, vooral die ene onnozele politieagent. Geen idee waar mikey die vele blote borsten heeft gezien, hoop en al 2 keer in korte scènes. Neen, dit was redelijk ruk.