• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.147 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.199 acteurs
  • 199.050 gebruikers
  • 9.373.881 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Anarchist's Wife (2008)

Drama | 112 minuten
3,33 3 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 112 minuten

Alternatieve titel: Die Frau des Anarchisten

Oorsprong: Duitsland / Spanje / Frankrijk

Geregisseerd door: Marie Noelle en Peter Sehr

Met onder meer: María Valverde, Juan Diego Botto en Nina Hoss

IMDb beoordeling: 6,1 (613)

Gesproken taal: Spaans en Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Anarchist's Wife

Manuela wordt door haar man Justo achtergelaten als hij gaat vechten tegen de Franco nationalisten, tijdens de Spaanse burgeroorlog. Hij wordt naar een concentratiekamp gebracht. Meteen na zijn vrijlating gaat hij weer verder met zijn gevecht. Manuela heeft nu al jaren niks meer van Justo gehoord, maar toch heeft zij nog hoop haar man ooit weer eens te zien.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23443 berichten
  • 76930 stemmen

ARD (Die Frau des Anarchisten, zondag 18 maart, 23:35 uur)


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Films over de Spaanse Burgeroorlog kunnen steevast rekenen op mijn warme belangstelling. Deze film heeft mijn verwachtingen echter niet waar kunnen maken. Het is het verhaal over een vrouw, die meer dan tien jaar lang niets verneemt van haar man. Die blijkt lid te zijn van een communistische verzetsgroep. Niet erg geloofwaardig dat na zo’n lange contactloze periode alles onmiddellijk weer koek en ei is. Daarnaast kon het acteerwerk mij allerminst overtuigen.