• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.894 acteurs
  • 198.969 gebruikers
  • 9.370.282 stemmen
Avatar
 
banner banner

Goma-2 (1984)

Actie / Drama | 95 minuten
3,20 5 stemmen

Genre: Actie / Drama

Speelduur: 95 minuten

Alternatieve titels: Killing Machine / La Máquina de Matar

Oorsprong: Spanje / Mexico

Geregisseerd door: José Antonio de la Loma

Met onder meer: Jorge Rivero, Margaux Hemingway en Lee Van Cleef

IMDb beoordeling: 5,0 (226)

Gesproken taal: Spaans en Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Goma-2

Een Spaanse vrachtwagenchauffeur krijgt een botsing met Franse boeren, met als gevolg een handgemeen. De situatie loopt vervolgens gigantisch uit de hand, als de boeren de vrachtwagen van de Spaanse chauffeur in brand steken. De vrouw van de chauffeur bleek in de wagen te zitten en komt om het leven. Op dat moment is de chauffeur alleen nog maar uit op wraak.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van stephan73

stephan73

  • 6269 berichten
  • 14440 stemmen

Waarschijnlijk waren er in de vroege jaren '80 vaker meningsverschillen tussen Franse boeren en Spaanse vrachtwagenchaffeurs, maar dat ik me dan helemaal ontschoten. In ieder geval is dat gegeven gebruikt voor een europulp film van Spaanse bodem.

Chema (George Rivero) is uit de organtisatie (ETA?) gestapt en is vrachtwagenchaffeur geworden. Hij is heel gelukkig met zijn vrouw. Maar als ze samen besluiten om naar Duitsland te gaan, worden ze door een groep Franse boeren tegengehouden en wordt zijn wagen in de fik gestoken. Wraak, dus!

Een niet echt bikkelharde wraakfilm, maar zeker één die gewoon erg leuk is. Lee Van Cleef is, zoals gewoonlijk, goed en ook George Rivero (de Spaanse actieheld uit die tijd) doet het goed. De muziek van Guido en Maurizio de Angelis geeft het geheel een meer Italiaans gevoel.

3,5*