• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.073 films
  • 12.209 series
  • 33.979 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 199.002 gebruikers
  • 9.371.830 stemmen
Avatar
 
banner banner

Kommissar X - In den Klauen des Goldenen Drachen (1966)

Actie / Avontuur | 88 minuten
2,75 4 stemmen

Genre: Actie / Avontuur

Speelduur: 88 minuten

Alternatieve titels: Agent Joe Walker: Operation Far East / So Darling, So Deadly / Agente Jo Walker Operazione Estremo Oriente

Oorsprong: West-Duitsland / Joegoslavië / Oostenrijk / Italië

Geregisseerd door: Gianfranco Parolini

Met onder meer: Tony Kendall, Brad Harris en Barbara Frey

IMDb beoordeling: 5,5 (203)

Gesproken taal: Duits en Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Kommissar X - In den Klauen des Goldenen Drachen

Een wetenschapper vindt een filter uit dat de kracht van een laserstraal kan vergroten, waardoor het een dodelijke straal wordt. Een gevaarlijke misdaadorganisatie stopt voor niets of niemand om die filter in handen te krijgen. Privédetective Joe Walker en politie-commissaris Tom Rowland moeten naar Singapore reizen om dit te voorkomen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van stephan73

stephan73

  • 6269 berichten
  • 14443 stemmen

Derde en laatste Kommissar X film die in het DVD setje "The Kommissar X Collection" zit.

Wederom is de kwaliteit niet om over naar huis te schrijven; volbeeld, vervaagde kleuren en slecht geluid. Maar toch is het allemaal erg leuk om te zien.

De film is minder dan de eerste twee films, maar bevat genoeg vechtscenes en typische spy-movie onderdelen om het toch nog een dikke 3 sterren te kunnen geven!

3*


avatar van stephan73

stephan73

  • 6269 berichten
  • 14443 stemmen

Met een (eindelijk) gevonden poster meteen maar hier plaatsen dat deze film (plus 4 andere Kommissar X films) in Duitsland zullen uitkomen. Helemaal opgeknapt en wel. Dus kan die verschrikkelijke Amerikaanse release de deur uit!


avatar van Duke Nukem

Duke Nukem

  • 1779 berichten
  • 1981 stemmen

Agent Joe Walker: Operation Far East. Dit is de derde film in de Kommissar X reeks die ik bekijk en ik vind hem minder goed dan Jagd auf Unbekannt (1966), ook bekend als Kiss Kiss Kill Kill. Deze film lijkt een erg laag budget te hebben. De meeste actiescènes bestaan uit simpele vuistgevechten en soms eens met een tuinslang de vijanden besproeien. Als er al eens geschoten wordt, wordt bijna niemand geraakt. Het verhaal is ook erg simplistisch en de film heeft minder de Bond-vibe die Kiss Kiss Kill Kill wel heeft.

Het duo Tony Kendall en Brad Harris blijft wel prettig samenwerken. Vooral Kendall als Joe Walker speelt zijn rol als coole detective en ladykiller met verve. Ik vind het wel vreemd dat de aartsvijand en zijn handlanger dezelfden zijn als in Kiss Kiss Kill Kill, terwijl zij in die film toch gestorven waren. Blijkbaar was er weinig keuze in acteurs voor deze rollen?