• 15.746 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.338 stemmen
Avatar
 
banner banner

Pâku ando Rabuhoteru (2008)

Drama | 111 minuten
3,20 5 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 111 minuten

Alternatieve titels: Asyl: Park and Love Hotel / パーク アンド ラブホテル

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Izuru Kumasaka

Met onder meer: Chiharu, Sachi Jinno en Hikari Kajiwara

IMDb beoordeling: 7,2 (102)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Pâku ando Rabuhoteru

De Japanse Tsuyako Tamaki runt een liefdeshotel in haar eentje nadat haar man 20 jaar geleden is verdwenen. Ze staat haar buren toe om van haar dakterras een speelveld voor kinderen en een ontmoetingsplaats voor buren te maken. Drie vrouwen met verschillende leeftijden en achtergronden komen naar het hotel en komen door Tsuyako op vreemde wijze dichter bij elkaar. Ze komen achter een deel van Tsuyako's verleden en moeten concluderen dat niet alles is zoals het lijkt.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Baggerman

Baggerman

  • 10839 berichten
  • 8277 stemmen

Mmm. Niemand hier nog wat neergepend? Best een interessante film, die me wel wat deed denken aan de films van Haneke. Veel wordt aan de verbeelding en het inzicht van de kijker overgelaten en vaak vallen puzzelstukjes pas later op hun plaats.

Zelf vond ik het geheel vaak wat lelijk geschoten; ik kan het niet precies uitleggen, maar het stond me niet zo aan.

Toch niet onaardig, de film blijft een beetje in mijn hoofd spoken. Sowieso gaaf: een speeltuin/buurtontmoetingsplaats (heel sociaal hoe alles daar aan toe ging)bovenop een Lovehotel!

Misschien over een tijdje nog eens herzien....