• 15.821 nieuwsartikelen
  • 178.403 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.649 acteurs
  • 199.112 gebruikers
  • 9.378.137 stemmen
Avatar
 
banner banner

Certo, Certissimo, Anzi... Probabile (1969)

Komedie | 110 minuten
2,00 1 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 110 minuten

Alternatieve titels: Certain, Very Certain, As a Matter of Fact... Probable / Diary of a Telephone Operator / Of Course, Certainly, Even Likely

Oorsprong: Italië

Geregisseerd door: Marcello Fondato

Met onder meer: Claudia Cardinale, Catherine Spaak en Robert Hoffmann

IMDb beoordeling: 5,4 (214)

Gesproken taal: Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Certo, Certissimo, Anzi... Probabile

Film over een jonge vrouw, die zonder veel succes een interessante baan en de ware Jacob probeert te vinden. Ze woont samen met een meisje dat in een schoonheidssalon werkt. Elke keer als ze een man uitnodigt voor een romantisch afspraakje, loopt het op niets uit, maar haar vriendin probeert de mannen op haar eigen manier te verleiden.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van pippo il buffone

pippo il buffone

  • 2745 berichten
  • 0 stemmen

Er bestaan er meerdere van : chick komedies met Claudia ...les pétroleuses kent iedereen, QCLA is door jullie ook gezien maar er is deze nog, die door de meeste Claudia buffs wordt beschouwd als een mislukking. Dat zal komen omdat deze itt. de 2 andere ook POV chick is, en werd geschreven door chick Dacia Maraini . Dat maakt het al minder spannend, maar bovendien is er het probleem dat Claudia- wie weet op verzoek van Spaak - hier meestentijds rondloopt met niet meteen flatterende kortgeknipte krullen *, die haar niet echt staan. Begrijp me goed : met Spaak - die hier rondhupst met koperen kleurspoeling- is verder nix mis , maar vergeleken bij Claudia stelde haar schoonheid natuurlijk weinig voor....en hier wordt Spaak geacht de alpha chick te zijn, haar gebruikelijke persona van bitch die de vriendjes van Claudia afpakt.
Meest met toestemming overigens : Claudia wacht liever op de Ware.
Wat je noemt een chick flick uitgangsgegeven, terwijl we eerder nog lekker waren gemaakt met Claudia als model voor erotische fotoromanze in achttiende eeuwse stijl waarin ze ronddartelt als een Marie- Antoinette , geregisseerd door Lino Banfi ! Helaas, dat had een meesterwerk kunnen opleveren wat het nu absoluut niet is, eerder een chick romkom en dus verre van grappig. Claudia gaat aan de slag als telefoniste ondanks- autoironie- haar schorre zgn. niet geschikte stem, Spaak moet een kapster/ manicure voorstellen...sure.
Wat volgt is een reeks triviale amoureuze verwikkelingen waarin de heldinnen enkele cultsterretjes ontmoeten die kortstondig optreden als hun love interests : Sabato en Hoffman, met Law als- geloof het of niet- stotterende huisschilder die vergeefs probeert de dames te versieren. Claudia echter lijkt dan eindelijk- na bijna anderhalf uur- de Ware te hebben gevonden in de hoedanigheid van Castelnuovo. Ze huwen. 1 probleem : Castelnuovo is...gay . Opvallendste element waarschijnlijk in een mainstream film uit 69.
Film die alle elementen zou moeten bevatten om hot and sexy as hell te zijn, knap van Fondato - die ook een andere Claudia mislukking AMVLRDP regisseerde- om dit nog te verneuken. We zien Claudia en Spaak in lingerie en de laatste een paar keer halfnaakt, de brave Fondato zoomt niet eens in tsja, zo hoeft het voor mij verder ook niet. Duurt ook allemaal te lang en is gewoon niet grappig. Ook de score van Rustichelli vond ik niet denderend.
Slechts voer voor de Claudia/ Spaak completisten dus- 2 keer bingo in mijn geval- al beveel ik de Claudia buffs hier niet die schijnbaar miserabele US DVD aan, met Engelse audio en ook door Claudia gedubd. Er was al lang een Spaanse DVD, en wie weet meer, sinds vorig jaar pas ook een Italiaanse. De rip kan uiteraard worden gedownload met fansubs.

*: de still komt dus niet uit deze film, maar dat hadden de buffs waarschijnlijk al opgemerkt.


avatar van Brix

Brix

  • 19683 berichten
  • 5119 stemmen

pippo il buffone schreef:

al beveel ik de Claudia buffs hier niet die schijnbaar miserabele US DVD aan, met Engelse audio en ook door Claudia gedubd. Er was al lang een Spaanse DVD, en wie weet meer, sinds vorig jaar pas ook een Italiaanse.

Er is ook nog een Duitse versie.


avatar van pippo il buffone

pippo il buffone

  • 2745 berichten
  • 0 stemmen

Mooi.

Er gaat niets boven Claudia die "Leck mein Arsch, du Dreckschwein " of " Hände hoch, Halunke "! brult .