

Genre: Komedie / Drama
Speelduur: 112 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Peter Levin
Met onder meer: Nikki Blonsky, Annie Potts en Lily Holleman
IMDb beoordeling:
4,6 (1.219)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Amazon Prime
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Queen Sized
"Based on a true story"
Maggie is een tiener met overgewicht die door de gemene meiden van de school wordt genomineerd voor de koningin van het schoolbal. Maggie ziet de grap echter niet en neemt de wedstrijd serieus.
Externe links
Acteurs en actrices
Maggie Baker
Joan Baker
Casey
Liz
Tara
Trip
Will Baker
Sarah
Coach Zash
Louis
Video's en trailers
Reviews & comments

Woopi Yannick
-
- 31 berichten
- 30 stemmen
Jammer dat Nikki Blonski rollen krijgt door haar 'mollerige' uiterlijk.
Hoop dat we haar later in meer serieuzere films zullen te zien krijgen
Ben wel benieuwd naar deze, maar is net zoals de 1000 andere van dit genre waarschijnlijk niet echt een topper

musicboy
-
- 15 berichten
- 11 stemmen
Inderdaad geen topper, maar ook geen echte komedie zoals je zou verwachten. De film bevat pakken clichés, maar toont wel aan hoe we nog steeds denken in termen van mooi en niet mooi, en welk leed dit kan veroorzaken.

DiTati
-
- 25 berichten
- 73 stemmen
Idd vergelijkbaar met de gemiddelde highschoolmovie; toch vermakelijke avond gehad

Niqk
-
- 235 berichten
- 863 stemmen
slappe film die inhoude wilde hebben maar het niet had. ik irriteerde me mateloos aan het zielige gedoe.

BlueJudaskiss (moderator films)
-
- 11755 berichten
- 5149 stemmen
Verhaal lijkt ook wel erg veel op Hairspray...en inderdaad jammer dat Nikki rollen krijgt op basis van haar uiterlijk.

matthijs_013
-
- 3629 berichten
- 5526 stemmen
Ik snap het commentaar niet zo. Moet ze in een film spelen waarin haar overgewicht compleet wordt genegeerd dan??

sandesh-nl
-
- 8 berichten
- 5 stemmen
Op zicht wel een leuke film, maar ik ergerde me steeds aan dat kind met overgewicht.

m1701
-
- 1847 berichten
- 2304 stemmen
Soms een beetje overdreven maar op zich een leuke zondagmiddag film.
Niets bijzonders.
Acteerwerk van Lily Holleman vond ik beter dan Blonsky
(speelde vriendin van Maggie)
2,5* niet goed en niet slecht

Tigerlily
-
- 49 berichten
- 42 stemmen
Hmm... Ik vond hem opzich wel vermakelijk, maar dat is denk ik omdat ik me wel kan herkennen in de hoofdpersoon. Ik ben ook aan de zware kant, niet zo erg als Meggie, maar toch niet ''normaal'' Ik ben misschien de grote van dat alternatieve meisje met blauw haar. Mijn moeder doet hetzelfde als Meggies moeder en begrijpt ook niet dat ze me juist pijn doet in plaats van helpt. Naja, wel interessant om te kijken.
Verder vind ik dat ze het verhaal niet goed hebben uitgewerkt. Het had best wel wat kunnen worden, maar het is te... stroperig Het duurt te lang.
3 sterren

twinkl
-
- 8 berichten
- 288 stemmen
De film was een uur eerder dan hier staat. Jammer, ik heb dus het eerste gedeelte gemist.

brabusRUS
-
- 1619 berichten
- 2782 stemmen
Ja viel mij ook op. Heb toen even snel gechecked in de TVgids en daar bleek gewoon 22:45 te staan.
Maar de film zelf was best ok. Verwachte een soort van chick-flick maar bleek toch wat meer inhoud te hebben. Kortom vermakkelijke film die ook luchtig was.
Wel vond ik die 2 'pretty girls' die alles probeerden te saboteren uber lelijk. De een leek net een heks en de ander had een T-Rex neus. Konden ze geen echte pretty girls regelen!?

TimZor
-
- 528 berichten
- 407 stemmen
Gister gezien en vondt hem erg zwak. En inderdaad de zogenaamde pretty girls waren nou ook niet pretty te noemen. Acteer werk was slecht vooral van Liz die de posters zwart spoot. Ik vondt alleen het vriendinnetje van Maggie nog wel aardig.

blisteringdude
-
- 457 berichten
- 1556 stemmen
Ik was gelukkig met een stel maten aan het pilsen anders zou ik deze bagger ook niet kijken. 2*
Het laatste nieuws

Disney’s klassiekers in een nieuw jasje: dit vinden fans van eerdere live-action-remakes

'Voetbalouders' hit op Netflix: déze Nederlandse Originals scoorden ook uitmuntend

Marvel-film 'Venom: The Last Dance' wordt ontzettend goed bekeken op Netflix

Killerclown Pennywise is terug: horrorfans smullen van eerste trailer 'It: Welcome to Derry'
Bekijk ook

Two Weeks
Komedie / Drama, 2006
8 reacties

Spy School
Avontuur, 2008
5 reacties
Gerelateerde tags
middelbare schoolpestenprankobesitypromsabotagemiddelbare school studentobesehomecoming queenplus sizemean girls
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.
Social media
Realtimes Network
- Registreer |
- Contact ons |
- Over ons |
- Adverteren |
- MovieMeter Films Wiki |
- Series Wiki |
- Algemene voorwaarden en privacybeleid |
- Consent wijzigen |
- RSS Feeds |
- API

© 2025 MovieMeter B.V.