• 15.749 nieuwsartikelen
  • 178.087 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.014 gebruikers
  • 9.372.459 stemmen
Avatar
 
banner banner

Xi You Ji Zhi: Sun Wukong San Da Baigu Jing (2016)

Fantasy / Avontuur | 119 minuten
1,65 10 stemmen

Genre: Fantasy / Avontuur

Speelduur: 119 minuten

Alternatieve titel: The Monkey King 2

Oorsprong: Hongkong / China

Geregisseerd door: Soi Cheang

Met onder meer: Aaron Kwok en Gong Li

IMDb beoordeling: 5,9 (3.721)

Gesproken taal: Mandarijn

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Xi You Ji Zhi: Sun Wukong San Da Baigu Jing

Wanneer de jonge monnik Tang Sanzang in het nauw gedreven wordt door een tijger, helpt een geheimzinnig figuur hem uit de nood. Het blijkt de 'apenkoning' Sun Wukong te zijn. Samen gaan ze op zoek naar de heilige geschriften die opgeborgen liggen op de berg Vulture Peak, maar White Bone Demon denkt daar anders over.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

The Monkey King

Lady White

Little Monk

Sha Wujing

Goddess of Mercy Guanyin

Cloud Hercynian King

Basilisk

Porcupine demon

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12841 stemmen

Ugh.

Deel 1 was écht een complete ramp, dit tweede deel is in vergelijking nét iétsje beter. Wat wil zeggen nog steeds barslecht, maar met een paar kleine, beperkte lichtpuntjes.

Zo is de CG van een iets hoger niveau, maar we zijn dan ook twee jaar verder. Verwacht er verder best niks van, want het ziet er nog steeds erg fake, lelijk en kitscherig uit. En ook echt élke scene zit er mee volgestauwd. Er kan geen wolk voorbijkomen of berg in de achtergrond opduiken of het moet digitaal gefaked worden. Technisch zijn ze in China gewoon nog niet klaar voor dit soort films.

Maar ook de humor en het hele Monkey King avontuur is niet echt te smaken. Kinderlijk acteerwerk, flauwe humor en saaie gevechten weten een verder fantasierijk verhaaltje weinig eer aan te doen. Daarbij duurt het ook nog eens een kleine 2 uur, waardoor het allemaal wel héél erg begint te slepen na een tijdje.

Mnee, Pou-Soi Cheang is een goeie regisseur maar dit soort werk is compleet niet aan hem besteed. Dit is weer een complete miskleun en weer een stevige smet op z'n oeuvre. Hopelijk komt er geen derde deel, want dit is het aanzien niet waard en een verspilling van Cheang's talent.

1.0*


avatar van DiamondsRealDeal

DiamondsRealDeal

  • 234 berichten
  • 3630 stemmen

Onderhond schreef:

Ugh.

Deel 1 .........

1.0*

Waarom verspeel je je tijd met het kijken van zulke troep als deel 1 al een complete ramp was voor je. Zonde van je tijd.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12841 stemmen

DiamondsRealDeal schreef:

Waarom verspeel je je tijd met het kijken van zulke troep als deel 1 al een complete ramp was voor je. Zonde van je tijd.

Omdat Pou-Soi Cheang normaal gezien een sterk regisseur is.