• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.146 acteurs
  • 199.025 gebruikers
  • 9.373.066 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Benny Goodman Story (1955)

Drama / Muziek | 116 minuten
3,30 10 stemmen

Genre: Drama / Muziek

Speelduur: 116 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Valentine Davies

Met onder meer: Steve Allen, Donna Reed en Berta Gersten

IMDb beoordeling: 6,8 (1.492)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Benny Goodman Story

Biografie van de bekende bandleider Benny Goodman. De film begint in 1919 wanneer Benny op 10-jarige leeftijd al onenigheid heeft met ouders over zijn beroepskeuze. Hoewel de kleine Benny de muziek in wil, is hij niet in staat de muziek te spelen die hij wil. Zijn carrière wordt in beeld gebracht tot en met zijn meest beroemde optreden, namelijk zijn concert in Carnegie Hall in 1938.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Benny Goodman

Alice Hammond

Mama Goodman

Benny Goodman (age 16)

John Hammond Jr.

Papa Dave Goodman

Willard Alexander - Benny's manager

Fletcher Henderson

Harry Goodman

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Mijn waardering voor deze biopic geldt vooral de onsterfelijke swingmuziek van Benny Goodman, die voor een deel door hem zelf ten gehore gebracht wordt. En dan heb je ook nog Gene Krupa, Harry James, Lionel Hampton en anderen. Smullen.

Ik werd zo in beslag genomen door de muziek, dat ik achteraf moest constateren dat ik eigenlijk geen idee had of het ook een goede film was; ondanks het meedoen van Donna Reed: “He is asking me now”, een wel erg zwijmelende slotscène.

Binnenkort nog maar een keer kijken voor de film zelf, maar voorlopig 4* voor de muziek.