• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.229 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.386 acteurs
  • 199.071 gebruikers
  • 9.375.336 stemmen
Avatar
 
banner banner

De Nadie (2005)

Documentaire | 80 minuten
3,83 3 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 80 minuten

Oorsprong: Mexico

Geregisseerd door: Tin Dirdamal

Met onder meer: María Ponce, Antonio Ponce, José Medina

IMDb beoordeling: 7,6 (171)

Gesproken taal: Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot De Nadie

De documentairemakers volgen enkele immigranten die de armoede in Midden-Amerika trachten te ontlopen, door via Mexico naar de Verenigde Staten te reizen. Van zowel politie als Mexicaanse bendes ondergaan de immigranten marteling, verkrachting, diefstal en moord.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Bacon

Bacon

  • 1012 berichten
  • 1379 stemmen

De Nadie is erg amateuristisch gefilmd met een huis tuin en keuken camera, maar dat maakt voor deze documentaire helemaal niet uit. De verhalen die namelijk verteld worden zijn zeer aangrijpend.

Het is bizar om te horen dat de Mexicaanse politie de illegale immigranten gewoon bestelen of voor de trein gooien. Hetzelfde geldt voor de verhalen over de Mara Salvatrucha die onderweg vrouwen verkrachten, mensen met machettes bewerken en van de trein gooien.

Tijdens het kijken van deze documentaire realiseer je je weer hoe goed we het eigenlijk wel niet hebben hier in Nederland.

Ik vond het zeer verrassend dat die vent met die open buik het gewoon gelukt is. Ook ben ik erg benieuwd of die Maria nog leeft en wat ze doet. Waarschijnlijk zullen we het nooit te weten komen.