• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.379 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.103 gebruikers
  • 9.377.779 stemmen
Avatar
 
banner banner

Three (2005)

Thriller / Actie | 95 minuten
2,50 195 stemmen

Genre: Thriller / Actie

Speelduur: 95 minuten

Alternatieve titels: Survival Island / 3

Oorsprong: Verenigde Staten / Verenigd Koninkrijk / Luxemburg

Geregisseerd door: Stewart Raffill

Met onder meer: Billy Zane, Kelly Brook en Juan Pablo Di Pace

IMDb beoordeling: 4,9 (11.309)

Gesproken taal: Spaans, Engels en Russisch

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Three

De schatrijke zakenman Jack (Billy Zane) en zijn modelvrouw Jennifer (Kelly Brook) en matroos Manuel (Juan Pablo Di Pace) zijn bezig met een zeiltocht op hun luxejacht in de Zuidzee. Er ontstaat plotseling brand op het schip waardoor het tot zinken komt evenals het lichaam van Jack, althans zo lijkt het. De enige overlevenden, Jennifer en Manuel, slagen erin een onbewoond eiland te bereiken. Zonder enige hoop op redding creëren zij een klein paradijsje. Maar dan spoelt Jack levend en wel aan op het strand...

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

Heb gemixte gevoelens bij deze film.
Ene kant is het wel vermakelijk en is een tropische setting altijd een pluspunt ín mijn ogen.
Aan de andere kant is alles gewoon zo slordig gedaan, dit getuigt toch van wat amateurisme mij de regisseur.
Zo is het inderdaad heel vreemd op het moment als Kelly Brook met haar blote kont het water in gaan en er vervolgens met bikinibroekje weer uit komt.Heeft Billy Zane sigaren, sigaretten en een werkende aansteker nadat hij dagenlang in het water heeft gelegen en is het gewoon ergerlijk dat ze alleen maar ruzie met elkaar aan het maken zijn ipv dat ze het beste uit de situatie willen halen.

Toch veel punten waar ik me aan stoorde.

Kelly Brook heeft overigens wel 2 "grote pluspunten" en ze acteert niet eens zo slecht.
Dit verhult echter niet dat het einde suf is(vreemd dat die aansteker het nog steeds doet na een jaar op een eiland te hebben gezeten) en dat je eigenlijk het gevoel hebt dat je ondanks de mooie beelden en Brook toch naar niks hebt zitten kijken.

2*


avatar van DonOswaldo

DonOswaldo

  • 6430 berichten
  • 1931 stemmen

Ooit gezien, en had zin om hem te herzien. Waarom wist ik eigenlijk niet, maar ik had zo een vermoeden. Dat vermoeden klopte, de reden was uiteraard Kelly Brook.

De film kijkt best redelijk weg en zo'n driehoeks-plotje weet me altijd wel te boeien. En zoals duidelijk moge wezen is Kelly Brook ook fijn om naar te kijken.

Aan de andere kant mocht het plot zich ook meer focussen op overleven en dat daarin wat (meer) psychologisch geruzie voorkwam onderling, was het acteerwerk niet altijd even best en voegde het voodoo-gebeuren wat mij betreft weinig toe. (Ook zitten er de nodige foutjes, al sta ik zelf daar niet zo bij stil).

Onvoldoende.

2,5*


avatar van movie acteurs

movie acteurs

  • 3086 berichten
  • 3244 stemmen

Vond het wel aardig.

Niet geweldig, maar ook niet erg slecht zoals hier boven vermeld word. Een paar erotische scene's maken het goed. Ook de geweldige Kelly Brook is hier vrij goed en het is natuurlijk een schone vrouw. Krijg ook het gevoel dat deze vrouw meer aandacht krijgt. Vooral meer dan twee jaar terug en dat is fijn. Mooie beelden ook van het eiland. Het verhaal was niet eens zo slecht, alleen wel een beetje rommelig uitgewerkt. Voor de rest prettig filmpje eigenlijk. Niets meer en niets minder.

Ps. De film is bij Media Markt voor minder dan 5 euro te koop.


avatar van blurp194

blurp194

  • 5500 berichten
  • 4196 stemmen

Tenenkrommend slechte special effects, best grote fouten met de continuity, geen best verhaal. Kan echt niet in de schaduw van Dead Calm staan - daar kon je tenminste nog iets van herkenning of zelfs sympathie voor een van de rollen voelen. Als je dat bij deze film kunt, ben je een beter mens dan ik - tenminste, ik weet niet wat ik er anders van zeggen moet. Triest om Billy Zane zo aan lager wal te zien.

Enige pluspuntjes zijn de aardige plaatjes op het strand, zeker als Kelly Brook door het beeld huppelt. Ondertiteling uit, geluid heel zacht - misschien dat het dan nog ergens op lijkt.

Laat dit misbaksel maar liggen, is mijn advies.


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

Tja, eerlijk gezegd maakt alleen de fraaie rondborstige Kelly Brook deze film het kijken waard (daar zou ik ook best een tijdje mee kunnen doorbrengen op een eiland). Dat ze vrijwel de hele tijd schaars gekleed rondloopt is natuurlijk meegenomen. Ze gaat soms zelfs uit de kleren wat natuurlijk een extra pluspunt is (zeg maar gerust twee flinke pluspunten). Het flauwe cliché verhaal stelt eerlijk gezegd weinig voor en hetzelfde geldt voor de uitvoering en de cast. Het constante kinderachtige geruzie doet de film eigenlijk ook weinig goed. Zoals iemand hierboven ook al aangeeft hadden ze met hun drieën er gewoon het beste (zo nu en dan een triootje ) van moeten maken want nu kwam eigenlijk niemand echt aan zijn trekken (leuke woordspeling als je Kelly Brook continue schaars gekleed in beeld hebt ). Het einde was overigens best goed, leuk en slim bedacht door Billy Zane maar zeker ook door Kelly Brook

P.S. wat zag Billy Zane er maf uit in deze film, ik herkende hem in het begin nauwelijks.


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11414 berichten
  • 6715 stemmen

Slecht.

Three is een film die op de cast leunt, om meerdere redenen. 1 daarvan is Brook, maar uiteraard niet vanwege haar geweldige acteerwerk. Aangezien ze in volle glorie op alle posters van deze film getoond wordt is het al snel duidelijk waarom Raffill haar wel heeft gecast voor de film.

De film zelf wordt er echter niet veel beter mee, tenminste, dat ligt aan het publiek dat ernaar kijkt. Ik kan er zelf niet zo veel mee. Het ziet er wel leuk uit, maar ik laat me er niet echt door foppen. De film zelf is namelijk in allerlei manieren behoorlijk matig uitgewerkt en voelt vaak simpelweg aan als een vriendenproject op het strand.

Veel moeite lijkt er niet gedaan te zijn voor deze film. Ondanks het gegeven wordt het strand matig tot leven gebracht en de landschappen worden volledig verwaarloosd. Je zou makkelijk kunnen genieten van de schitterende sfeer die vanaf zo'n gebied moet komen, maar Raffill is hier niet in geïnteresseerd helaas, wat een aantal visuele bonuspunten teniet laat gaan.

Verder ook nogal lomp gefilmd en matig geacteerd, Zane uitgezonderd. Zane is echter in korte tijd behoorlijk afgezakt binnen de filmindustrie, en dat hij hier in meespeelt is ook een bewijsje daarvan. Toch doet hij het wel beter dan Brook en Di Pace, want die bakken er beide weinig van. Omdat het acteerwerk niet hoog ligt willen de spanningen tussen de drie personages ook nooit van het scherm afspatten, en hierdoor kijk je naar een nogal afstandelijke film.

Het kabbelt maar wat voort zonder tempo, hart of ziel. Een avontuurlijk gevoel krijg je hier niet van, want Three mikt vooral op de intense romantiek en onderlinge spanningen, die beide nogal tekort schieten. Ik word hier persoonlijk niet warm of koud van, en gezien de gemiddelde score een hoop anderen ook niet. Wat rest is een nogal simpel filmpje die duidelijk niet al te lang heeft geduurd om te maken. Jammer.


avatar van eQrem

eQrem

  • 7 berichten
  • 30 stemmen

Slecht! Zeer slecht zelfs! Het hele complete plaatje over wat slecht is, alles! Puur gekeken uit nieuwsgierigheid voor verhaal, maar wat een zonde van me tijd. Verschrikkelijk gewoon!