• 15.793 nieuwsartikelen
  • 178.170 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.055 gebruikers
  • 9.374.123 stemmen
Avatar
 
banner banner

Who Was That Lady? (1960)

Komedie | 115 minuten
3,09 11 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 115 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: George Sidney

Met onder meer: Tony Curtis, Dean Martin en Janet Leigh

IMDb beoordeling: 6,6 (1.930)

Gesproken taal: Spaans en Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Who Was That Lady?

"A light-hearted leer at love among the adults!"

David Wilson (Tony Curtis) is professor aan de universiteit die wordt betrapt door zijn vrouw Ann (Janet Leigh), die hem ziet zoenen met één van zijn studentes. Wanneer Ann een echtscheiding eist, zoekt David hulp bij een oude vriend, Michael Haney (Dean Martin), een televisieschrijver, die daarop een verhaal verzint. Zij overtuigen Ann ervan dat David als geheim agent voor de FBI werkt en dat het zoenen deel uitmaakt van een opgezet plan. De goedhartige Ann gelooft hem. Als zij later David en Michael met twee vrouwen in een restaurant ziet, verdenkt zij de vrouwen van spionage voor de Russen. Haar reactie wordt echter gefilmd door een tv-nieuwsploeg, waarna échte Russische spionnen denken dat David werkelijk een FBI-agent is.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Mescaline

Mescaline

  • 7089 berichten
  • 3225 stemmen

Tony Curtis & Dean Martin tillen deze film met gemak boven het gemiddelde uit, ze lijken goed op elkaar te zijn ingespeeld en hadden wat mij betreft best meer films samen mogen maken.

Het verhaaltje is ook nog eens leuk en creatief uitgewerkt en Janet Leigh was een leuke toevoeging! Grappig als je je bedenkt dat ze in het zelfde jaar ook de hoofdrol had in Psycho.

Het einde was misschien een beetje too much, maar ik heb mij hier goed mee vermaakt.

3,5*