• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.080 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.014 gebruikers
  • 9.372.354 stemmen
Avatar
 
banner banner

Jing Bian (1996)

Misdaad / Drama | 99 minuten
1,50 1 stemmen

Genre: Misdaad / Drama

Speelduur: 99 minuten

Alternatieve titel: All of a Sudden

Oorsprong: Hongkong

Geregisseerd door: Herman Yau

Met onder meer: Simon Yam, Irene Wan en Alfred Cheung

IMDb beoordeling: 6,2 (226)

Gesproken taal: Kantonees

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Jing Bian

"Kidnapping can be a dangerous affair"

Er wordt een naakte vrouw aangetroffen die blijkbaar zelfmoord heeft gepleegd. Haar man neemt wraak op een rijke zakenman die hij ervan verdenkt een affaire gehad te hebben met zijn vrouw. Hij doet dit door de zakenman zijn maîtresse te ontvoeren. De zaken worden echter gecompliceerd als de kidnapper en de gijzelaarster zelf een affaire beginnen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12841 stemmen

Ouwe Yau.

Doet redelijk Amerikaans aan, dit filmpje. Soort van thrillertje waarbij geschemed wordt om een rijke man te ontdoen van zijn fortuin. Een matig in elkaar geknutselde kidnapping, wat lakse politie en een paar twistjes om het zogenaamd verrassend te houden.

Maar echt werken doet het niet, daarvoor is het allemaal véél te braaf en generisch. Echt bandwerk dit, waarbij Yau zelfs amper moeite lijkt te doen om wat van de film te maken. Enkel de soundtrack is nog enigszins opvallend, maar goed zou ik het nu ook weer niet will noemen.

Vooral voor mensen die graag zoveel mogelijk Herman Yau films gezien willen hebben. Ondertussen ben ik zelf toch al een heel eind opgeschoten, al is MM zelf zeker nog niet volledig wat Yau's oeuvre betreft. Dit is in ieder geval een duidelijk mindere film van hem.

1.5*