• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.349 stemmen
Avatar
 
banner banner

Rush Week (1989)

Horror | 96 minuten
2,83 9 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 96 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Bob Bralver

Met onder meer: Pamela Ludwig, Dean Hamilton en Roy Thinnes

IMDb beoordeling: 5,0 (972)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Rush Week

"There's a Killer on the Campus!"

Een journalist ontdekt dat er drie prachtige vrouwen zijn ontvoerd en vermoedt dat het iets te maken heeft met de "Rush Week", waarin nieuwe studenten worden ontgroend. Tijdens zijn onderzoek blijkt dat het veel erger is dan hij had gedacht...

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Richard_Voorhees

Richard_Voorhees

  • 2311 berichten
  • 2135 stemmen

Ik moest net smakelijk lachen om een review van iemand op youtube. Er schijnt hierin een scene te zitten waarin een vrouw op laarzen moeite heeft met rennen, waarna ze een touw vastgrijpt en iemand van achter de camera haar trekt. Klinkt hilarisch slecht.


avatar van Richard_Voorhees

Richard_Voorhees

  • 2311 berichten
  • 2135 stemmen

Van dit soort prenten kan ik toch wel erg genieten van tijd tot tijd.

Op een campus vol zondige tieners, dunt een maniak met een bijl het vrouwenvolk onder de studenten langzaam maar zeker uit. Een schrijfster voor de schoolkrant besluit om verder te onderzoeken wat er met deze mysterieus verdwenen dames is gebeurd.

Rush Week is een slasher die compleet volgens het boekje te werk gaat. De moordenaar is in een donkere mantel gekleed en draagt een wit masker. Daarnaast gebruikt hij een grote bijl om zich te ontdoen van de slachtoffers.

Tot op het einde is er nagenoeg geen gore te zien, maar dat zal waarschijnlijk wat aan het budget gelegen hebben. Daarnaast begonnen die late slashers toch al wat tammer te worden door de status die deze film toen verkregen hadden.

De cast is behoorlijk amateuristisch te noemen, maar dat zorgt hier en daar voor een aantal leuke houterige dialogen en een aantal foute one-liners. Daarnaast is het best grappig om Gregg Allman (van de Allman Brothers) eens in een rol te zien. Zijn rol als een hippie die de leiding heeft over de studentenkrant is lekker over the top.

Als toef op de slagroomtaart is er natuurlijk ook een door synths aangedreven soundtrack aanwezig om een poging te doen tot het creëeren van sfeer.

Deze film is een typisch voorbeeld van "zo slecht dat het weer leuk word" en is nog een best leuke zit voor de doorgewinterde slasher liefhebber.


avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 11900 berichten
  • 5305 stemmen

Vond dit helemaal niet zo onaardig. Aantal erg spannende momenten!

3,0*


avatar van mikey

mikey

  • 28986 berichten
  • 5136 stemmen

Geinige slasher over de furieuze campusjournaliste die enkele vermissingen onderzoekt van rondborstige coeds, al snel leidt het onderzoek naar kinky foto's van de meiden die poseren met stiffies. Weinig gore want de kills zijn off screen, maar er zit een onthoofding in! Wanneer er topless dames poseren met lijken dan zit het met de sleaze wel goed dunkt me. Oh ja de killer lijkt op een een of andere manier op de ghost face killer. uit scream. Die Pamela Ludwig deed het (zoals altijd) best leuk. Ondanks dat heeft ze de jaren 80 helaas niet overleefd.

voor de fans zeker genietbaar.