Genre: Muziek / Romantiek
Speelduur: 105 minuten
Oorsprong:
Nederland
Geregisseerd door: Karin Junger
Met onder meer: Sugacane, Maurits Delchot en Verginia Olijfveld
IMDb beoordeling:
5,5 (183)
Gesproken taal: Nederlands
Releasedatum: 23 maart 2006
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Bolletjes Blues!
"Welcome to our lives!"
Bolletjes Blues! is een muzikale RnB HipHop lovestory over de Surinaamse Spike die op jonge leeftijd naar Nederland komt om een schoolopleiding te volgen. Op de middelbare school in de Bijlmermeer kan hij echter niet aarden en hij komt in het criminele circuit terecht. Als hij verliefd wordt op de blanke Rosalie is hij van mening dat hij haar pas echt verdient als hij haar ook een financiële toekomst kan bieden. Om in een keer een grote slag te slaan besluit hij naar Suriname te gaan om bolletjes te slikken. Op vliegveld Zanderij wordt hij echter opgepakt en hij belandt voor drie jaar in de gevangenis. Als Rosalie, die niet op de hoogte was van, in Amsterdam hoort dat Spike voor haar bolletjes is gaan slikken, besluit ze naar Suriname te gaan om ook haar liefde voor Spike te bekennen.
Externe links
Video's en trailers
Reviews & comments
Hannes791
-
- 279 berichten
- 2423 stemmen
Deze zal 10 Juni op TV verschijnen op Nederland 3.
Even een vraagje, off topic. Enig idee wanneer de andere telefilms worden uitgezonden?
mikoz
-
- 11297 berichten
- 867 stemmen
Vandaag gezien in Pathe Arena.
Film ging een beetje zoals ik verwachte maar helaas viel hij wel wat tegen. De beelden en acteerprestaties waren zoals verwacht natuurlijk erg Nederlands en erg zwak. helaas was het verhaal ook niet echt geweldig en liep het wat abrupt af. Wat me ook opviel was dat het een soort musical was , veel liedjes door de film dus , jammer genoeg was dit niveau vaak erg ondermaats.
Eigenlijk een hele slechte film dus die mij wel wat kon boeien doormiddel van de battles , de redelijke rollen van Negativ , Sugercane , Sophie van Oers. En de grappige stukjes wat eigenlijk meer leedvermaak over de slechte productie was.
Maar goed het is weer eens wat anders. 2*
Chuck Taylor
-
- 1269 berichten
- 1953 stemmen
Ik was gisteravond naar deze film in de Arena, maar bij mij zat de hele zaal vol, uitverkocht, iedereen moest zelfs opschuiven om plaatsen vrij te maken.
De film zelf vond ik tegenvallen, af en toe irriteer je je inderdaad aan acteerprestaties zoals die van Kimo, mensen die in de camera kijken en ook Sophie van Oers vond ik echt slecht. Ik begrijp niet dat ze haar hebben gekozen voor deze rol want ze past er totaal niet in, dat hele straatbeeld en leven, je ziet gewoon dat ze er niks vanaf weet. Ja ik vond haar heel slecht in haar rol spelen. Sugacane speelde idd een goede rol en ook Nega deed het nog wel aardig. Opzich wel een goed concept van de film, maar slecht uitgewerkt. En ja het is een musical daar moet je van houden. 2,5*
mikoz
-
- 11297 berichten
- 867 stemmen
Maar goed het is weer eens wat anders. 2*
Maat het blijft natuurlijk erg slecht. 1*
mikoz
-
- 11297 berichten
- 867 stemmen
Wat vond de rest van de zaal?
Ik hoorde bij de meeste zangstukjes in de film wel een vernederende lach van het publiek.
Trip Fontaine
-
- 103 berichten
- 1874 stemmen
Oh, wat slecht! Ik verwachtte een leuke Schnitzelparadijs-achtige film en kreeg toch een flauwe hap te verstouwen. Beeeh...
The Soldier
-
- 128 berichten
- 0 stemmen
Slecht slecht slecht dan toch maar een 2 omdat Goldy erin speelde God wat is ze toch lekker 
SuperSideSwipe
-
- 4464 berichten
- 2890 stemmen
Best doorheen te komen, het was een simpel maar best vermakelijk verhaalte.
Jammer van die belachelijke muzikale tussenstukken. dat kost deze film -1*.
Als je de film niet te serieus neemt is hij best te doen, maar zeker geen hoogvlieger.
2,0*
youri_bonito
-
- 120 berichten
- 224 stemmen
Vond alleen het nummer wel ok en dan van dat nummer alleen het stukje met Raymzter
Unpredictable
-
- 24 berichten
- 32 stemmen
Hm, is een film die ik nog wel graag wil zien, maar aan de gemiddelde reactie te zien is hij niet echt de moeite waard? 
Diesel
-
- 9411 berichten
- 0 stemmen
Raymzter kan niet eens rappen, laat staan acteren.
BoordAppel
-
- 14274 berichten
- 3278 stemmen
Van alle rappers die hier aan mee doen is Raymzter zo'n beetje de enige die kan rappen.
kArIzMa_TuRk
-
- 3642 berichten
- 0 stemmen
Komt deze echt op tv?? 
Volgende week zaterdag??

Wouter
-
- 18718 berichten
- 3085 stemmen
Raymzter kan niet eens rappen, laat staan acteren.
Hij had maar een kleine rol en dat deed-ie prima, hoor.
Mbi
-
- 1 berichten
- 3 stemmen
Ewa mensen ik vind de film wel goed, omdat de film een indruk geeft hoe het in de bijlmer er aan toe gaat.
Dat wou ik even zeggen
kArIzMa_TuRk
-
- 3642 berichten
- 0 stemmen
Nee, pas in juni......[het is nog maar begin mei jongens]
eergister stond er 13 mei daarom zij is het weetje 
Het laatste nieuws

'The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes' weg bij Netflix en nu een succes op Videoland

Goed beoordeelde dramaserie 'Rivals' krijgt een tweede seizoen dit jaar: wat weten we erover?

HBO Max-kijkers vol lof over eerste aflevering 'A Knight of the Seven Kingdoms'

Netflix breidt komend jaar het Koreaanse aanbod flink uit
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.



