• 15.830 nieuwsartikelen
  • 178.412 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.702 acteurs
  • 199.119 gebruikers
  • 9.378.534 stemmen
Avatar
 
banner banner

Paksa Wayu (2004)

Actie / Sciencefiction | 115 minuten
2,08 6 stemmen

Genre: Actie / Sciencefiction

Speelduur: 115 minuten

Alternatieve titel: Garuda

Oorsprong: Thailand

Geregisseerd door: Monthon Arayangkoon

Met onder meer: Sara Legge

IMDb beoordeling: 4,2 (444)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Paksa Wayu

"The day god turns against men, lives will be sacrificed, faith will be destroyed."

Zijn hele leven zocht archeoloog Dr. Pierre naar overblijfselen van het mythische schepsel Garuda. Twintig jaar na zijn dood zet de mooie Leena haar vaders speurtocht voort. Omdat ze een halfbloed is, weigeren de bijgelovige autoriteiten haar opgravingrechten te verlenen. Leena krijgt hoop als zij en haar collega Tim worden ingeroepen om een vreemde vondst te onderzoeken in een spoorwegtunnel diep onder Bangkok. Een team elitesoldaten onder leiding van de wantrouwige Kapitein Tan is eveneens ter plaatse. In de tunnel ontdekken ze de laatste overgebleven Garuda, pas ontwaakt uit een winterslaap van miljoenen jaren. Tim en Leena's pogingen om het schepsel te redden worden gedwarsboomd door de soldaten die de Garuda koste wat het kost willen doden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Mochizuki Rokuro

Mochizuki Rokuro

  • 18942 berichten
  • 16416 stemmen

Een ongelofelijk lelijk gemaakte en luidruchtige film. Volkomen nonsens met een ook nog erg lelijk gemaakt monster.

Tokyo Shock heeft veel betere monster films op de DVD-markt gebracht, dan deze.


avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 11917 berichten
  • 5321 stemmen

In Bangkok gekocht en dankzij de cover gehoopt dat ik een film zou gaan zien waarin alle toeristische trekpleisters in Bangkok door een groot monster zouden worden gesloopt met lekker vette massascènes. Helaas - bijna alles ondergronds in een studio. De jaren '70-sfeer die de film uitstraalt dankzij de goedkope sets en het monster dat soms lijkt op een man-in-pak had best lollig kunnen zijn als er een interessanter verhaal met leuke personages bij had gezeten. 1,5*