• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.033 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.063 acteurs
  • 198.999 gebruikers
  • 9.371.613 stemmen
Avatar
 
banner banner

Sick: The Life & Death of Bob Flanagan, Supermasochist (1997)

Documentaire / Biografie | 90 minuten
3,81 13 stemmen

Genre: Documentaire / Biografie

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Kirby Dick

Met onder meer: Bob Flanagan, Kathe Burkhart en Kirby Dick

IMDb beoordeling: 7,5 (1.798)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Sick: The Life & Death of Bob Flanagan, Supermasochist

Documentaire over de schrijver en optredend artiest Bob Flanagan, die op 43-jarige leeftijd stierf aan taaislijmziekte. Hij wijdde zijn leven aan het pijnigen van zichzelf. Het sadomasochisme was zo bepalend voor zijn leven dat hij zelf optredens gaf waarin hij zichzelf pijnigde of door anderen liet pijnigen.

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Mega-Video

Mega-Video

  • 111 berichten
  • 80 stemmen

Jammer dat niemand hier iets over te melden heeft. Elke filmkenner/arthousefan moet dit kunstwerk gezien hebben. Docu met een enorme diepzwarte mix van zelfspot, dood, leven, liefde, pijn en een ongelofelijke hang en lust naar het leven. Tot de laatste minuut boeiend, aangrijpend en verdrietig.

Dit is wat de film met mij deed toen ik hem zag in '97. Zou best nog eens willen kijken om te zien of het me net zo aangrijpt als toen. Ben de film nooit meer ergens tegengekomen.

R.I.P. Bob


avatar van ZAP!

ZAP!

  • 5449 berichten
  • 3621 stemmen

Mega-Video schreef:
Jammer dat niemand hier iets over te melden heeft.
Nou, okay. Ik wilde eerst een oude(re) review van mij van Imdb vertalen, maar dat leek me niet helemaal fair - al een tijdje geleden dat ik 'm zag.

Een indrukwekkende docu is dit zeker. Echt ongelooflijk dat iemand zo door het leven wil, maar zijn toewijding spreekt boekdelen en het is toch een fascinerend inkijkje. Zijn openhartigheid raakte bij mij zeer. De sterfscène is aan de ene kant gruwelijk, anderzijds ontzettend sterk.

Wat mij betreft een must-see, niet alleen film of arthouse adepten.

9.