• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.926 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.972 gebruikers
  • 9.370.364 stemmen
Avatar
 
banner banner

Bundle of Joy (1956)

Komedie / Muziek | 98 minuten
2,43 7 stemmen

Genre: Komedie / Muziek

Speelduur: 98 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Norman Taurog

Met onder meer: Eddie Fisher, Debbie Reynolds en Adolphe Menjou

IMDb beoordeling: 6,0 (1.547)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Bundle of Joy

"Full of love, songs, laughs and surprises!"

Als een winkelmeisje een baby vindt in de buurt van een weeshuis, weigert het personeel te geloven dat zij de moeder niet is. Zij besluit het kind te houden en krijgt iets met de zoon van de eigenaar van de winkel waar ze werkt. De eigenaar gelooft dat haar kind zijn kleinzoon is.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11166 berichten
  • 788 stemmen

Gekeken vanwege Eddie en Debbie. Ik vond hem iets beter dan Bachelor Mother(1939), waarvan dit een nieuwe versie is.


avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11166 berichten
  • 788 stemmen

Hollywood en huwelijken.

Fisher en Reynolds, ze waren in die tijd nog met elkaar getrouwd. Goede zanger, Eddie Fisher, hij was gi-ga-succesvol. Alleen een stemvolume..., nog nauwelijks een crooner te noemen. En het was een rokkenjager. Hij zou haar in 1959 verlaten voor Elizabeth Taylor. Zijn grootste hits had hij in 1956 er wel al op zitten.

Ik had de film slechter verwacht, maar viel eigenlijk nog best mee. Het verhaal zelf is maar magertjes. Eddie en Debbie doen absoluut hun best, waardoor toch nog redelijk vermakelijk. Maar eerder vaak grappig en lief. De leuke, vaak vrolijke liedjes, waaronder "Lullaby in blue" zijn ook een zeker een pluspunt. 3.0