• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.148 acteurs
  • 199.025 gebruikers
  • 9.373.071 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Death Collector (1976)

Misdaad / Drama | 85 minuten
2,50 5 stemmen

Genre: Misdaad / Drama

Speelduur: 85 minuten

Alternatieve titels: Family Enforcer / The Enforcer / The Collector

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Ralph De Vito

Met onder meer: Lou Criscuolo en Joe Pesci

IMDb beoordeling: 5,6 (1.090)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Death Collector

Jerry Bolanti en zijn vrienden Anthony en Joe proberen rond te komen in de achterbuurten van New Jersey. Bolante krijgt een baan aangeboden als schuld-inner voor een lokale bende. Hij krijgt zo de kans hoger op te komen in de onderwereld, maar door zijn onbehouden gedrag komt hij zwaar in de problemen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van GinolaEHV

GinolaEHV

  • 2127 berichten
  • 2611 stemmen

Zo... ik ben de eerste die bij deze film een bericht mag plaatsen. Blijkbaar zijn er maar weinig mensen die deze film kennen.

Volgens mij is het ook een low-budget-projectje... de regisseur heeft verder geen films op zijn naam staan en de beeldkwaliteit laat nogal te wensen over. Toch kan ik niet zeggen dat ik het een slechte film vind.

Het is een vrij standaard gangster-verhaaltje, maar er wordt best aardig geacteerd. Film straalt, net als wel meer maffia/gangster-films een soort van loom sfeertje uit. 'Respect' dit, 'Don' dat... is wel echt mijn type film (niet voor niets The Godfather op 1).

The Family Enforcer komt echter nooit boven de middelmaat uit. Introductie van personages laat veel te wensen over. De link tussen bepaalde personages wordt gedurende de film nooit duidelijk. Zorgt voor veel onduidelijkheid. Jammer.

3,0*.