ad
  • 139.972 films
  • 6.690 series
  • 20.275 seizoenen
  • 435.401 acteurs
  • 282.133 gebruikers
  • 8.113.172 stemmen
Avatar
 
banner banner

Volledige cast van Die Ehe der Maria Braun

Hier vind je een overzicht van de cast van de film Die Ehe der Maria Braun uit het jaar 1978, met onder andere alle acteurs, actrices en de regisseur. Wanneer je klikt op de naam van een acteur, actrice of regisseur uit de film Die Ehe der Maria Braun-cast kun je meer films en/of series van hem of haar bekijken. Klik hier voor meer informatie over de film.

Wij hebben een overzicht gemaakt dat onder meer bestaat uit acteurs, regisseurs, het productie-team, het camera-team, schrijvers en overige crewleden.

Regisseurs

Rainer Werner Fassbinder

Rainer Werner Fassbinder

Director
Helga Beyer

Helga Beyer

Script Supervisor
Rolf Bührmann

Rolf Bührmann

Assistant Director

Schrijvers

Rainer Werner Fassbinder

Rainer Werner Fassbinder

Idea
Pea Fröhlich

Pea Fröhlich

Screenplay
Peter Märthesheimer

Peter Märthesheimer

Screenplay

Acteurs & actrices

Hanna Schygulla

Hanna Schygulla

Maria Braun
Klaus Löwitsch

Klaus Löwitsch

Hermann Braun
Ivan Desny

Ivan Desny

Karl Oswald
George Eagles

George Eagles

Bill (as George Byrd)
Gisela Uhlen

Gisela Uhlen

Mother
Elisabeth Trissenaar

Elisabeth Trissenaar

Betti Klenze
Gottfried John

Gottfried John

Willi Klenze
Hark Bohm

Hark Bohm

Senkenberg
Günter Lamprecht

Günter Lamprecht

Hans Wetzel (as Günther Lamprecht)
Lilo Pempeit

Lilo Pempeit

Frau Ehmke
Michael Ballhaus

Michael Ballhaus

Counsel (as Ballhaus)
Rainer Werner Fassbinder

Rainer Werner Fassbinder

Peddler (as Fassbinder)
Günther Kaufmann

Günther Kaufmann

American on Train
Claus Holm

Claus Holm

Doctor
Anton Schiersner

Anton Schiersner

Grandpa Berger
Sonja Neudorfer

Sonja Neudorfer

Red Cross Nurse
Volker Spengler

Volker Spengler

Train Conductor
Isolde Barth

Isolde Barth

Vevi
Bruce Low

Bruce Low

American at Conference
Karl-Heinz von Hassel

Karl-Heinz von Hassel

Prosecuting Counsel
Kristine De Loup

Kristine De Loup

Notary
Hannes Kaetner

Hannes Kaetner

Justice of the Peace
Barbara Baum

Barbara Baum

(as Baum)
Peter Berling

Peter Berling

Bronski (as Berling)
Rolf Bührmann

Rolf Bührmann

Warden
Martin Häussler

Martin Häussler

Reporter
Horst-Dieter Klock

Horst-Dieter Klock

Gentleman with Car
Georg Kuhn

Georg Kuhn

Norbert Scherer

Norbert Scherer

Warden
Andreas Willim

Andreas Willim

Arthur Glogau

Arthur Glogau

Warden (uncredited)

Artistieke vormgeving

Helga Ballhaus

Helga Ballhaus

Production Design
Norbert Scherer

Norbert Scherer

Production Design
Claus Kottmann

Claus Kottmann

Production Design
Claus Kottmann

Claus Kottmann

Props
Georg Borgel

Georg Borgel

Props
Arno Mathes

Arno Mathes

Set Decoration
Hans-Peter Sandmeier

Hans-Peter Sandmeier

Set Decoration
Andreas Willim

Andreas Willim

Set Decoration

Camera

Horst Knechtel

Horst Knechtel

Assistant Camera
Michael Ballhaus

Michael Ballhaus

Director of Photography

Kostuum & make-up

Susi Reichel

Susi Reichel

Assistant Costume Designer
Barbara Baum

Barbara Baum

Costume Design
Georg Kuhn

Georg Kuhn

Costume Design
Inge Proeller

Inge Proeller

Costume Design
Anni Nöbauer

Anni Nöbauer

Makeup Artist

Crew

Karl Willim

Karl Willim

Driver

Filmbewerking

Christiane Kolenc

Christiane Kolenc

Assistant Editor
Rainer Werner Fassbinder

Rainer Werner Fassbinder

Editor
Juliane Lorenz

Juliane Lorenz

Editor

Verlichtingstechnieken

Ekkehard Heinrich

Ekkehard Heinrich

Gaffer
Hans-Juergen Hoepflinger

Hans-Juergen Hoepflinger

Gaffer
Raimund Wirner

Raimund Wirner

Gaffer

Productie

Dieter Dubine

Dieter Dubine

Location Manager
Michael Fengler

Michael Fengler

Producer
Hanns Eckelkamp

Hanns Eckelkamp

Producer
Wolf-Dietrich Brücker

Wolf-Dietrich Brücker

Producer
Volker Canaris

Volker Canaris

Producer
Robert Busch

Robert Busch

Production Assistant
Jochen Losse

Jochen Losse

Production Coordinator
Harry Baer

Harry Baer

Production Manager
Martin Häussler

Martin Häussler

Production Manager
Christine Fall

Christine Fall

Production Secretary
Thomas Wommer

Thomas Wommer

Unit Manager

Geluid

Peer Raben

Peer Raben

Original Music Composer
John Salter

John Salter

Sound Assistant
Milan Bor

Milan Bor

Sound Designer
Jim Willis

Jim Willis

Sound Designer