On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot 1-Ichi
"How Ichi becomes the Killer. The movie is a pre-quel to Takashi Miike's Koroshiya 1 (Ichi - The Killer)."
In deze prequel van Ichi the Killer wordt Ichi gevolgd gedurende zijn schooltijd. Mr. Dai is de beste vechtjas van de school. Wanneer hij weer eens aan het vechten is staat Ichi er met een grote glimlach bij, genietend van het geweld. Dit tot irritatie van Mr. Dai. Ichi wordt door zijn medeleerlingen voortdurend belachelijk gemaakt. Echter, Ichi weigert zijn agressie de vrije loop te laten en weet zich in te houden. Net op het moment dat Mr. Dai, Ichi eens goed te grazen wil nemen begint een nieuwe student zijn eigen regels te maken. Na een gevecht met de nieuwe student blijft Mr. Dai als grote verliezer over. De nieuwe student heeft nu zijn pijlen gericht op Ichi, aangezien hij de enige lijkt die hem partij kan geven.
Externe links
Video's en trailers
Reviews & comments
pascal83
-
- 2736 berichten
- 2480 stemmen
dubbele toevoeging is verwijderd
Moet deze toevoeging ook niet verwijderd worden, de IDMB link laat immers een V (tussen haakjes) achter de titel zien.
Jordy
-
- 22567 berichten
- 2952 stemmen
Nee hoor, er staan zoveel s-t-v films op de site. Alleen bij die films wordt niet gegarandeerd dat ze goedgekeurd worden, heb bv. geen zin in een tape met de sporthoogtepunten ofzo.
WhiteWizard
-
- 37 berichten
- 46 stemmen
Zo'n kunstzinnig film... zet je an het denken op het einde je snapt er echt helemaal nix meer van.. of ten minste ik ging twijfelen.. Maar ja de film had wel stYlo..
Dopke
-
- 695 berichten
- 8973 stemmen
Wat een loze film. We leren absoluut niets nieuws over Ichi. Dat hij een soort Bruce Banner is dat af en toe in de Hulk veranderd wisten we al, maar de hoe, wat, waarom ervan blijft in het duister tasten. Daarbij komt nog kijken dat het amateuristisch spel en regie niet bepaald om over naar huis te schrijven zijn. Alle geniale elementen van Ichi the Killer zijn gereduceerd tot een of ander niemandsdalletje waarbij zelfs een episode van DBZ meer inhoud bevat.
Positief is wel dat Ichi weer door dezelfde persoon gespeeld wordt en de film met zijn korte duur best vermakelijk blijft. Maar er zijn hordes films waar je je tijd beter aan kunt besteden.
Dopke
-
- 695 berichten
- 8973 stemmen
Vlak na deze film heb ik Ichi the Killer the anime bekeken dat wel daadwerkelijk een volwaardige pre-quel is op Ichi the Killer. We leren wat zijn kinderlijke uitspattingen van doen zijn, zijn ongetemde sexuele driften jegens geweld en andere factoren die je in een pre-quel verwacht.
Ik raad degenen die van plan zijn deze film te bekijken dan ook aan om eerst de anime te kijken. (Heb hem zelf via Donkey gedownload) De film wordt dan een vermakelijke aanvulling op de Ichi legacy ipv de loze en inhoudsloze hap dat het anders zal zijn.
Chr.s
-
- 3671 berichten
- 1703 stemmen
Ik raad degenen die van plan zijn deze film te bekijken dan ook aan om eerst de anime te kijken. (Heb hem zelf via Donkey gedownload) De film wordt dan een vermakelijke aanvulling op de Ichi legacy ipv de loze en inhoudsloze hap dat het anders zal zijn.
Ik raad het ze niet aan, waardeloze anime. Had voor mij absoluut geen toegevoegde waarde.
Onderhond
-
- 87585 berichten
- 12833 stemmen
Dit is in ieder geval rotzooi.
Hoe iemand dit ooit kunstzinnig kan noemen ... less than no budget filmpje, menig vakantiefilmpje ziet er professioneler uit.
Over de waarde van een prequel spreek ik me niet uit. Interesseert me verder niks, de ontstaansgeschiedenis van Ichi. Heeft verder ook weinig belang lijkt me. Enkel degelijke scenes in deze film, maar het baggergevoel overheerst wel heel nadrukkelijk. 1*
danuz
-
- 12935 berichten
- 0 stemmen
Erg raar. Tijdens het kijken naar deze film dacht ik echt dat dit Ichi The Killer was. Ik kon me totaal niets voorstellen bij de posters die ik hiervan zag. Pas bij de aftiteling zag ik 'Ichi 1' staan en daagde het me dat ik een totaal andere film gezien heb
Nu ik ook logisch nadenk heb ik Asano nergens gezien...
Tja, het was allemaal nogal loos, het geweld deed me niks, etc. In ieder geval voorbereid op Ichi The Killer, misschien pakt die ietsje beter uit , alhoewel me verwachtingen daarvan niet echt hoog zijn..
danuz
-
- 12935 berichten
- 0 stemmen
Ja weet ik veel, ik dacht dat het een soort weirde stijl oefening was ofzo
Begreep alle goeie reviews enzo ook niet.. Kan gebeuren, denk ik dan maar 
Onderhond
-
- 87585 berichten
- 12833 stemmen
De echte Ichi is een pak beter, maak je daar geen zorgen over, al blijf ik het één van Miike's mindere films vinden. Er valt in ieder geval een pak meer te lachen
.
Maar met positieve reviews van die film valt het wel mee. Vooral enkele fanatici die veel lawaai gemaakt hebben.
danuz
-
- 12935 berichten
- 0 stemmen
Wat me bij Ichi opvalt, is dat veel mensen die voor de rest totaal niet thuis zijn in de wereld van film, de machtige wereld, hem wel kennen. Vrienden van mij die voor de rest geen Aziatische films kijken kennen deze wel, om zijn explicite geweld.
Om mee te kunnen praten moet ik hem wel zien natuurlijk 
Mr Confused
-
- 1715 berichten
- 6588 stemmen
Boxen, klaarkomen, huilen, klaarkomen, boxen,.... Nee, sorry deze Japanse film kon mij helaas niet boeien en ik ben nog thans een liefhebber van de wondere wereld van de japanse film. Kijk maar naar mijn aziatische films.
Miike Takashi zegt op de dvd dat hij jaloers is op de simplisiteit van de film maar nu weet ik niet of dat hij dit meent of dat hij Masato Tanno in zijn gezicht aan het uitlachen is. Kijk en oordeel zelf.
kalashnikovboy
-
- 83 berichten
- 0 stemmen
Ik heb nog steeds totaal geen idee hoe deze film is. Ik heb Ichi the Killer een tijd geleden al gezien, maar ben toch wel benieuwd naar deze ''prequel''.
Moet maar eens een keer op zoek gaan naar deze film.
Bottleneck
-
- 8233 berichten
- 2117 stemmen
Een verhaal dat gaat vervelen, vooral dat botbreken waar je eigenlijk niets van ziet. Af en toe wel wat leuke editing, stills en muziek, maar sommige gevechten zijn echt te nep. Denk dat je deze Ichi beter los kan beoordelen want als prequel van Ichi the Killer heeft dit weinig om handen 
Het laatste nieuws

'The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes' weg bij Netflix en nu een succes op Videoland

Goed beoordeelde dramaserie 'Rivals' krijgt een tweede seizoen dit jaar: wat weten we erover?

HBO Max-kijkers vol lof over eerste aflevering 'A Knight of the Seven Kingdoms'

Netflix breidt komend jaar het Koreaanse aanbod flink uit
Bekijk ook

La Vie d'Adèle
Drama / Romantiek, 2013
683 reacties

The Taking of Pelham 1 2 3
Thriller / Actie, 2009
579 reacties

Bedazzled
Komedie, 1967
8 reacties

The Water Man
Avontuur / Drama, 2020
7 reacties

50 to 1
Drama, 2014
11 reacties

Inside Man: Most Wanted
Actie / Misdaad, 2019
15 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.


