Dark Waters (2003)
Genre: Sciencefiction
Speelduur: 93 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Phillip J. Roth
Met onder meer: Lorenzo Lamas en Jeffrey Gorman
IMDb beoordeling:
3,4 (922)
Gesproken taal: Engels
Plot Dark Waters
"No Air. No Time. No Escape."
In de golf van Mexico ligt een booreiland dat constant door woedende haaien wordt aangevallen. Dane Quatrell (Lorenzo Lamas), een natuurdeskundige krijgt de opdracht dit op te lossen.
On demand-aanbod
Momenteel geen streamingopties beschikbaar.
Externe links
Acteurs en actrices
Dane Quatrell
Robin Turner
John Miklos
Summerville
Dr. Dane Quatrell, II
Captain Yarborough
Gaston
Dr. Combs
Foster
Kerry
Video's en trailers
Reviews & comments
IamBernie
-
- 672 berichten
- 1641 stemmen
Haha, je zal wel gelijk hebben. Vrij kansloos als ik zo kijk naar de andere films van deze regisseur.
Willem-Jan
-
- 133 berichten
- 107 stemmen
3 x HA idd... Ik ga hem wel downloaden. Ik skip er wel even snel doorheen zodat ik kan zeggen dat ik hem gezien heb 
DIe andere films van hem speelt ook constant dezelfde dude in mee he
Olivier Gruner of zo? Klinkt niet echt veelbelvond... en zie ik nog zo'n film van hem staan : "Velocity Trap" zou hij die titel bedacht hebben tijdens Jurassic Park...veloci-raptor 
nah jah... sjappie.. geef hem vast 1 ster 
Ben_online
-
- 37 berichten
- 178 stemmen
Whoeeeee Reno Raines
jammer dat Bobby Six Killer niet meedoet
voor de rest ja umm ik ga niet alle slechte dingen noemen das veel werk...
Wel jammer dat die chick niet uit de kleren gaat dat had hem maybe van 0.5 * naar 1 kunnen brengen maar dat gaat duz niet door. 
De GeuS
-
- 2182 berichten
- 2864 stemmen
Goeie god, de "renegade" doet mee dan kan het al niet veel zijn, lijkt me.... 
sharky
-
- 92 berichten
- 18 stemmen
okay misschien geen topper mar nog wel beter dan Shark Attack 3 of Shark Zone. Let op : "Megalodon" alle haaienfans zitten daarop te wachten.
bioscoopzaal
-
- 2805 berichten
- 4325 stemmen
Let op : "Megalodon" alle haaienfans zitten daarop te wachten.
Denk je dat nou echt? Volgens mij begint en eindigt het hele reuzen-haaien-genre met Jaws.
sharky
-
- 92 berichten
- 18 stemmen
MEG de haaienthriller van Jan de Bont gepland voor 2006. Geloof me, dat kan echt wat worden.
search maar ff bij Google. Genoeg informatie 
sash!
-
- 113 berichten
- 101 stemmen
MEG de haaienthriller van Jan de Bont gepland voor 2006. Geloof me, dat kan echt wat worden.
search maar ff bij Google. Genoeg informatie
Yeps sharky heb het ook gelezen, ja het zou wat kunnen worden, een keer als een filmmaatschapij als "new line cinema" er zich met bezig houd. Budged zou al 75 miljoen dollar zijn ben benieuwd release voorzien in 2006
as
-
- 3548 berichten
- 5932 stemmen
Weet iemand trouwens wanneer Dark Waters in Nederland uitkomt?
sharky
-
- 92 berichten
- 18 stemmen
Kijk eerder hierna: Spring Break Shark Attack. Staat ook op imdb.com. Met o.a. Bryan Brown en Kathy Becker. Allebij genomineerde acteurs. Maar de studio is momenteel niet bezig om 'm op DVD uit te brengen.
sharky
-
- 92 berichten
- 18 stemmen
Denk je dat nou echt? Volgens mij begint en eindigt het hele reuzen-haaien-genre met Jaws.
Nee ik denk 't niet, ik weet 't zeker
. De film is al ruim 3 jaar geleden gemaakt en is gedraaid op het festival in Florida, waar de mensen zeer enthousiast waren. Maar als ik de film zo eens bekijk vind ik 'm toch maar matig tot zielig.
sharky
-
- 92 berichten
- 18 stemmen
Niet veel, de scene's spelen zich voornamelijk diep in de zee af en in de minisub.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Een kwestie van een verwachtingspatroon.
Kijkt wel lekker weg en is lang niet zo slecht als het gemiddelde doet vermoeden. De erg convenient situaties worden wel erg ver doorgevoerd maar dat zorgt ook wel weer voor een grimas.
Een waardig afsluiter voor mijn Simmone MacKinnon avondje. 3*
Rianneke_Dan
-
- 14194 berichten
- 2563 stemmen
Dit is natuurlijk geen geweldige film, en dat wist ik ook al van tevoren. Ik ging hem dan ook puur kijken om Simmone Jade MacKinnon. Die deed het trouwens wel aardig, al is het acteerwerk niet goed te noemen. Maar dat maakt niet uit, opzich is deze film best te kijken. Dark Waters is zeker niet de slechtste film die ik ooit gezien heb. En ik denk dat als je met de juist verwachtingen deze film gaat kijken, dat het allemaal best meevalt. Juist omdat alles zo fout en over de top is word het ook wel weer een klein beetje vermakelijk.
2.0*
Het laatste nieuws

Onderzoek legt bloot waarom grote bioscoopfilms steeds langer duren

'The Gentlemen'-acteur Harry Goodwins wakkert op de set geruchten aan

Nu kosteloos: déze rauwe gevangenisfilm met Willem Dafoe zag je misschien nog niet

Quentin Tarantino doet bekentenis over Brad Pitt: 'Voelde me slecht'
Bekijk ook

Never Back Down: No Surrender
Actie, 2016
21 reacties

Forbidden World
Sciencefiction / Horror, 1982
30 reacties

Day of the Animals
Horror / Thriller, 1977
9 reacties

Death Race 4: Beyond Anarchy
Actie / Avontuur, 2018
18 reacties

The Final Terror
Horror, 1983
28 reacties

L'Ultimo Squalo
Horror / Drama, 1981
27 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.


