• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.061 films
  • 12.206 series
  • 33.976 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 199.002 gebruikers
  • 9.371.774 stemmen
Avatar
 
banner banner

Et Mourir de Plaisir (1960)

Horror | 87 minuten
3,02 20 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 87 minuten

Alternatieve titels: Blood and Roses / ... En Sterven van Genot

Oorsprong: Frankrijk / Italië

Geregisseerd door: Roger Vadim

Met onder meer: Annette Stroyberg, Elsa Martinelli en Mel Ferrer

IMDb beoordeling: 6,5 (1.626)

Gesproken taal: Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Et Mourir de Plaisir

"Ghoul or Girl?"

Camilla wordt verleid door een andere vrouwelijke vampier, die haar lichaam overneemt. Camilla gaat vervolgens andere jonge vrouwen achterna om in te bijten, waaronder haar nichtje.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van John Milton

John Milton

  • 24221 berichten
  • 13386 stemmen

Kennelijk had JFK het bij de White House vertoning van Blood and Roses na 40 minuten wel gezien en peerde hij hem, schreef Schlesinger in zijn dagboek. Ik had die neiging ook na een minuut of 50, maar de realisatie dat ik meer doorzettingsvermogen had dan Kennedy, gaf me hernieuwde kracht. Of ik heb gewoon niets beters te doen met mijn tijd, maar ik vind de eerste lezing eigenlijk leuker. Vadim's film is overigens niet slecht, er is best een aangename, dromerige sfeer, en de plaatjes zijn soms fraai. Maar het kabbelt maar wat door en de 79 minuten van mijn versie duurden daarmee best even.

Slechts 18 stemmen op MovieMeter, en van ons illustere horrorchallenge gezelschap (de crème de la crème van MovieMeter) zag alleen Alexspy de film, wat in 2* resulteerde, toch wel onder het gemiddelde van de 3,08* waar de film op stond. Ik ga er gebroederlijk tussenin zitten, denk ik. Gulden middenweg. Maar de volgende keer graag weer wat meer Gothic bij mijn Vampier, meneer Vadim.

2,6*