• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.264 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.080 gebruikers
  • 9.376.124 stemmen
Avatar
 
banner banner

Maniac Nurses (1990)

Horror / Erotiek | 75 minuten
1,71 26 stemmen

Genre: Horror / Erotiek

Speelduur: 75 minuten

Alternatieve titels: Maniac Nurses Find Ecstasy / Maniac Nurses: Bloodsucking Freaks II

Oorsprong: Verenigde Staten / België / Hongarije

Geregisseerd door: Léon Paul De Bruyn

Met onder meer: Susanna Makay, Hajni Brown en Nicole A. Gyony

IMDb beoordeling: 2,8 (1.309)

Gesproken taal: Engels en Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Maniac Nurses

De verpleegsters in een ziekenhuis hebben een wel heel erg vreemde manier van omgaan met patiënten: eerst verleiden ze de mannelijke patiënten om ze vervolgens af te slachten.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Diesel

Diesel

  • 9411 berichten
  • 0 stemmen

You gotta be kiddin' me...

Aan de andere kant :evil


avatar van damon

damon

  • 1887 berichten
  • 0 stemmen

er bestaan veel meer van dit soort films (troma) alleen jammer dat ze zo moeilijk te vinden/kopen/huren zijn!


avatar van gamera

gamera

  • 3 berichten
  • 3 stemmen

een waanzinnige bijna surealistche perverse cultklassieker,meesterlijk camerawerk van Jean-Marie Werion en de dames zijn supersexy,is dit een film of een grap ?


avatar van gotti

gotti

  • 14075 berichten
  • 5888 stemmen

damon schreef:

er bestaan veel meer van dit soort films (troma) alleen jammer dat ze zo moeilijk te vinden/kopen/huren zijn!

Op troma.com moet het meeste toch wel te vinden zijn denk ik...


avatar van euroburger

euroburger

  • 189 berichten
  • 224 stemmen

@ damon

bij boudisque.nl voor 15 euri.....daar kun je veel cult e.d. krijgen.


avatar van euroburger

euroburger

  • 189 berichten
  • 224 stemmen

trouwens, zelfs voor twee euri zou je jezelf bekopen, werkelijk te triest vooor woorden, lijkt nergens op:
om haar alleen in actie comics en wreedheden geinteresseerde dochter te bekoren doet stelt haar moeder alles in het werk, tot zover heel redelijk, maar het blijkt hier op een gegeven moment niet eens meer om te draaien, totdat de dochter zelfs haar moeder vermoord
baggerzooi, die ook niet 1 keer erotisch wordt, zelfs actie mist.


avatar van neo

neo

  • 15435 berichten
  • 10038 stemmen

Wat een geweldige ramp is deze film in het begin. Die vreselijke camerastandpunten, het stupide acteerwerk (alleen al dat eerste shot waar die vrouw zich als bewaakster voordeed), de slechte muziek... Die voice over is die spottend diepgang wil verschaffen. Maar dat blijkt leuk voor een klein half uur en toen had ik het compleet wel gezien. De resterende speelduur was een marteling. 1 ster


avatar van Poisonthewell

Poisonthewell

  • 4939 berichten
  • 13411 stemmen

Troma kocht een Belgische pornofilm op, haalde alle expliciete sex eruit, hermonteerde de zooi met een voice-over track en het resultaat is eraan af te zien. Ver beneden Troma-peil.1,5*


avatar van Vascago

Vascago

  • 4798 berichten
  • 3593 stemmen

Ik had er minder van verwacht. Alhoewel Troma toch wel een aantal hilarisch slechte (lees: goede) films heeft uitgebracht.

Ook bij deze heb ik een aantal keren behoorlijk in een deuk gelegen.


avatar van witboek

witboek

  • 905 berichten
  • 1117 stemmen

Wel per ongeluk hadden ze deze film op het hotel waar ik verbleef en moet eerlijk zeggen, jongens wat een film. Zeker niet voor kinderen.


avatar van erik1677

erik1677

  • 1787 berichten
  • 0 stemmen

Ok paar keer moest ik gigantisch lachen, vooral met die tuinman in het begin.

Maar echt goed is deze film natuurlijk niet.

En zelf ben ik best wel gek op pulp, maar dit is echt slecht.

Trouwens wel donders lekkere meiden in deze film.

Daarvoor natuurlijk altijd een ster


avatar van Noodless

Noodless

  • 10042 berichten
  • 6178 stemmen

Puur pulp van de bovenste plank...excuseer onderste plank.

Sorry, maar dit kun je echt niet goed vinden. 3/10


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7598 berichten
  • 7507 stemmen

Als je dit leuk moet vinden?????


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Dikke billen en machinegeweren. Erotische cult van Zuiderbuur Leon Paul de Bruyn, die een tweetal sleazy Troma flicks achter z'n naam heeft staan. Zijn tweede film (Parts of the Family) ligt ook al geruime tijd klaar op disc en gaat er binnenkort zeker aan geloven! Maar zal ongetwijfeld niet zo weird zijn als deze -met Hongaarse strippers gevulde- softcore waanzin. De 'head warden' heet zelfs Ilsa! En Leon laat in dit leuke interview weten ooit met een onofficieel vervolg op ILSA: SHEWOLF OF THE SS (1975) bezig te zijn geweest, maar die is er (helaas) nooit gekomen.

Ik was er best tevreden over, maar we raakten in de problemen toen de hoofdrolspeelster plotsklaps verdwenen bleek en er geen geld meer was voor opnames. De kostuums zijn trouwens nog in THE AFTERMAN 2 (2005) gebruikt. Rob van Eyck vertelde me dat hij er een over de top zwarte komedie van wilde maken, en toen stelde ik voor er Nazi’s in te stoppen. Ik had de kostuums nog op zolder liggen. Als dank speel ik er een rolletje in.”

Die komt dus ook op 't lijstje


avatar van alexspyforever

alexspyforever

  • 21517 berichten
  • 2328 stemmen

Tromafilms ik blijf me afvragen voor welk doelpubliek ze nou precies gemaakt zijn. Ik vind ze vlees noch vis niet grappig, niet leuk zo belachelijk en saai dat ik vrees dat mijn breincellen erdoor gaan afsterven als ik er teveel van zou gaan kijken. Nu goed is mijn eigen schuld want ik heb de categorie zelf toegevoegd aan de challenge. Aanvankelijk had ik Troma's War en Tromeo en Juliet op de lijst maar mijn vorige Troma ervaringen een beproeving waren om doorheen te komen dacht ik ga voor iets korts dat misschien toch nog leuk zou zijn. Ok het lage gemiddelde vertelde mij meteen dat ik geen hoge verwachtingen moest koesteren maar dat heb ik bij Troma sowieso al niet. Ook de mooie dames in lingerie en het idee dat het een Belgische pornofilm was waaruit alle expliciete scènes werden geknipt volgens Poisonthewell het zou misschien nog wel wat kunnen worden. Seks is er niet te zien, soms gewoon een aanleiding en het percentage bloot valt ook vies tegen (af en toe wat blote borsten that's it). het verhaal is ook compleet belachelijk en niet boeiend, de verleidings- en exploitatiescènes zijn al even slaapverwekkend. Gelukkig is er nog af en toe wat gore en dames in sexy lingerie is ook nooit verkeerd dus toch geen minimumscore.


avatar van Fisico

Fisico

  • 10039 berichten
  • 5398 stemmen

Dit moet inderdaad één van de grootste nietszeggende films zijn die ik al zag. Niet dat ik zo vertrouwd ben met troma, maar ik zag er toch al een paar. Dit slaat toch nog wat verder door. In al deze onzin kon ik zelfs geen deftig plot ontwarren. Het sloeg nergens op en sprong van de hak op de tak.

Dan maar naar de mooie meiden kijken. Hun schoonheid was omgekeerd evenredig met hun acteerkwaliteiten. Deze film kreeg ook het label erotiek mee. Nou ja, dat viel ook enigszins tegen. Hier en daar eens een borst en dat was het dan. Horror? Tja, in hetzelfde bedje ziek. Een paar erg korte gore momenten, maar dat viel dus ook erg tegen.

Pulp van de bovenste plank. Deze moet je écht skippen.