• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.033 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.063 acteurs
  • 198.999 gebruikers
  • 9.371.613 stemmen
Avatar
 
banner banner

La Vanité (2015)

Drama / Komedie | 75 minuten
3,40 5 stemmen

Genre: Drama / Komedie

Speelduur: 75 minuten

Alternatieve titel: Vanity

Oorsprong: Zwitserland / Frankrijk

Geregisseerd door: Lionel Baier

Met onder meer: Patrick Lapp, Carmen Maura en Ivan Georgiev

IMDb beoordeling: 6,4 (256)

Gesproken taal: Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot La Vanité

David Miller wil een einde aan zijn leven maken. De zieke, oude architect laat niets aan het toeval over en wendt zich tot een organisatie die helpt bij het plegen van euthanasie. Maar Espe, de vrouw die verondersteld wordt hem te vergezellen bij de voorbereidingen, lijkt niet zo bekend te zijn met de procedures.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Movsin

Movsin

  • 8264 berichten
  • 8427 stemmen

Wat bizarre film (genomineerd trouwens voor de "Queer Palm" in Cannes) met het in Zwitserland wettelijk toegestane hulp bij zelfdoding als achtergrond.

Drie mensen, met sterk uiteenlopende gevoelens en opvattingen over leven en liefde komen tot een zekere overeenstemming.

Film speelt zich grotendeels af in een motel. Actie wordt teruggedrongen door uitingen allerlei, waarbij het spel van de acteurs een grotere impact krijgt. Patrick Lapp zit sterk in zijn rol en ook Carmen Mauro. Toch verwonderlijk haar in deze zwitsersgeörienteerde film aan te treffen.

Het schijnt dat regisseur Baier zich inspireerde voor deze film aan een voorval waarbij één van zijn filmstudenten die zich in een hotel prostitueerde betrokken werd in een dergelijk geval van zelfdoding.

Niet erg lekker toegankelijk deze film. Een kleine 3,5.