• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.966 gebruikers
  • 9.370.161 stemmen
Avatar
 
banner banner

Ouija: A New Beginning (2025)

Horror / Thriller | 91 minuten
1,50 3 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 91 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jason Hawkins

Met onder meer: Elissa Dowling, Tamara Glynn en Sanae Loutsis

IMDb beoordeling: 2,3 (316)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Ouija: A New Beginning

Molly Price is op de vlucht. Wanneer haar dochter met een Ouija-bord communiceert met haar overleden vader, nodigt ze per ongeluk de geest van een oude heks uit. Deze laatste brengt het gezin in gevaar.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van mrklm

mrklm

  • 11374 berichten
  • 9897 stemmen

Sinds de mysterieuze dood van haar echtgenoot [Neil Green] zoekt de paranoïde Molly Price [Elissa Dowling] een plek waar ze met haar tienerdochters Avery [Holland Havarah Elizabeth] en Penelope [Sanea Loutsis] veilig kan verblijven. Bij een tuinverkoop tikt Penelope een ouija op de kop die ze besluit te gebruiken om contact op te nemen met de geest van haar vader. Loopt natuurlijk niet goed af. Het scenario is geen totale ramp, Hawkins regie en het acteerwerk is dat wel. Zo slecht dat het bij vlagen leuk is.