• 14.132 nieuwsartikelen
  • 172.402 films
  • 11.538 series
  • 32.690 seizoenen
  • 636.315 acteurs
  • 197.446 gebruikers
  • 9.250.281 stemmen
Avatar
 
banner banner

K.O. (2025)

Actie | 90 minuten

Genre: Actie

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Frankrijk / België

Geregisseerd door: Antoine Blossier

Met onder meer: Cyril Gane, Alice Belaïdi en Foued Nabba

IMDb beoordeling: 5,8 (2.028)

Gesproken taal: Frans

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot K.O.

Bastien leeft als een kluizenaar sinds hij drie jaar geleden per ongeluk zijn tegenstander Enzo doodde tijdens een MMA-gevecht. Enzo's weduwe spoort hem op en vraagt om zijn hulp: Bastien is haar enige hoop om Léo te redden, haar tienerzoon die vermist wordt in de noordelijke wijken van Marseille. Bastien gaat vervolgens naar hem op zoek en ontmoet onderweg Kenza, een jonge agente die tot alles bereid is om de nieuwe misdaadbazen van Marseille te pakken.

logo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van schumacher

schumacher

  • 4226 berichten
  • 3940 stemmen

Kon er nipt mee door maar ik heb vooral naar de leuke stukken doorgespoeld, de rest was maar zozo en wat saai. De aktie scenes waren leuk.

Natuurlijk overdreven ook want als je van een beer van een vent zovele keren een boksijzer tegen je krijgt dan ben je passee.


avatar van Komodo Dragon

Komodo Dragon

  • 107 berichten
  • 160 stemmen

Prima voor het vermaak.


avatar van 80&90’s Nostalgia

80&90’s Nostalgia

  • 293 berichten
  • 356 stemmen

Gezien op Netflix. Franse film over het criminele drugscircuit in Marseille. Film opent met een MMA gevecht waar Bastien per ongeluk zijn tegenstander Enzo doodt. De vrouw en zoon van Enzo waren ook aanwezig. Bastien betuigt zijn spijt bij het graf, stopt met vechten en gaat leven als een kluizenaar. Fast forward 2 jaar later. De weduwe vrouw zoekt de vechter op omdat haar zoon zoek is. Na de dood van haar man is ze de grip op haar zoon kwijtgeraakt en is hij gaan dealen. Bastien besluit haar te helpen en komt bij zijn zoektocht in aanraking met agente Kenza. Kenza zoekt ook de zoon omdat hij een informant van haar is. Zij vermoedt dat de Manchours hier achter zitten waar zij al jaren een vete mee heeft omdat ze jaren eerder haar broer in brand hadden gestoken. De zoon wordt op zijn beurt door de Manchours gezocht omdat hij getuige was van een moord. Na een uitbarsting word Kenza geschorst van het bureau. Ze heeft nu niks meer te verliezen en gaat samenwerken met Bastien om de verantwoordelijken kosten van kost te pakken.

Redelijke film in dit genre met hoogtepunt de scene in de discotheek “Pop Club” met die uitsmijters, gaaf stuk.


avatar van Glacius

Glacius

  • 4283 berichten
  • 2983 stemmen

Best een lekkere actiefilm. Ik zeg het niet vaak, maar eigenlijk had deze film best iets langer mogen duren. De twee hoofdpersonages waren best sympathiek en de chemie was er wel. Ook de 'main bad guy' had voldoende "bad guy charm" om interessant te zijn. De actie en choreografie is best goed en hard, en levert voldoende spanning. Het was alleen wat vlot voorbij, waardoor de opbouw niet echt in balans is met de climax.


avatar van umbra

umbra

  • 4012 berichten
  • 3735 stemmen

Meer dan degelijke en boeiende Franse actiefilm, keek zeer vlotjes weg, 7/10.