• 16.228 nieuwsartikelen
  • 179.634 films
  • 12.348 series
  • 34.235 seizoenen
  • 650.684 acteurs
  • 199.503 gebruikers
  • 9.408.227 stemmen
Avatar
 
banner banner

Carry-On (2024)

Actie / Misdaad | 119 minuten
3,07 641 stemmen

Genre: Actie / Misdaad

Speelduur: 119 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jaume Collet-Serra

Met onder meer: Taron Egerton, Sofia Carson en Jason Bateman

IMDb beoordeling: 6,5 (191.754)

Gesproken taal: Engels en Georgisch

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Carry-On

"Every holiday season, millions travel safely by air. This Christmas will be different."

De jonge Ethan Kopek werkt voor de Transportation Security Administration en houdt dagelijks toezicht op de veiligheid van het reizende publiek. Tijdens de kerstdagen wordt hij door een mysterieuze reiziger gechanteerd. Laatstgenoemde tracht een gevaarlijk pakketje door de beveiliging te laten gaan zodat het mee kan op een volgepakte vlucht. Ethan zal zijn best moeten doen om hem te slim af te zijn.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Hannie-jetje

Hannie-jetje

  • 14 berichten
  • 22 stemmen

Aardig , geen topper verder


avatar van Basto

Basto

  • 12134 berichten
  • 7458 stemmen

Netflix wilde graag een Die Hard kloon. Op zich begint het nog best goed met het concept dat er een aantal ‘gewone stervelingen’ ingezet worden door enkele high tech terroristen. Het blijft ook een tijdje soannend, maar als het plan toch uit de hand gaat lopen, verzandt het toch in erg veel gerommel.

Jammer ook dat ze niet wat meer talent aan boord hebben gehaald. Egerton mist charisma net als de rest van de cast en ook de regie us erg gewoontjes. Het doet vooral verlangen naar het werk van De Bont en het humorvolle script van De Sousa.

Aardige wegkijker die ik alweer vergeten ben, voordat ik een volgende film ga kijken.

Krappe 3,5


avatar van Brabants

Brabants

  • 2896 berichten
  • 2154 stemmen

MelB schreef:

De relatie tussen hun was inderdaad uiterst grappig.

Ik wil het hier graag bij laten. Ik zit niet te wachten op hele discussies over de casting van Bateman.


avatar van bipolar

bipolar

  • 26 berichten
  • 23 stemmen

Lekkere recht-toe-recht-aan zenuwenactiethriller die mij van begin tot eind aan het scherm gekluisterd hield. Jason Bateman in een prima rol als de schurk en Dean Norris, de eeuwige bijrolacteur. Leuk om hem weer te zien.

Ik weet niet of ik de enige ben, maar de schurk vond ik op Matthijs van Nieuwkerk lijken.


avatar van voyager77

voyager77

  • 92 berichten
  • 195 stemmen

Ik citeer iets uit de post van user Basto en daarmee is alles over deze film gezegd.

'Aardige wegkijker die ik alweer vergeten ben, voordat ik een volgende film ga kijken.'


avatar van Thomas83

Thomas83

  • 4066 berichten
  • 3667 stemmen

Goed te pruimen Netflix-filmpje. Oliedom werkelijk, maar onderhoudend als een thriller op een leuke locatie. Je hebt van die films waarin de domme momenten alleen maar ergeren, maar dit is er zo een waarin ze vooral amusant zijn. Scènes zoals die met de agent die "nova chuck" googlet of die met de laser van een sniper rifle vol op het voorhoofd van de vriendin van de hoofdpersoon zijn heerlijk stompzinnig en zorgen ervoor dat de film in elk geval nooit saai wordt.

Het moet wel gezegd dat iedere poging tot humor of persoonlijkheid behoorlijk faalt. De hoofdpersoon en zijn vriendin deden me helemaal niets. De oneliners etc. zijn ook niet best. Maar het tempo zit er goed in, en Egerton en Bateman zijn gewoon prima. Norris is ook altijd een welkome verschijning. Dat gevecht in de auto is trouwens de slechtste CGI die ik in tijden heb gezien. Ik wil er niet eens aan denken hoe dat er in de bioscoop uit zou hebben gezien.


avatar van tbouwh

tbouwh

  • 5827 berichten
  • 5422 stemmen

Het is de tijd van het jaar voor mierzoete kerstsprookjes, maar wie een broertje dood heeft aan ritjes met de Polar Express kan nu ook Carry-On aanslingeren. De aandoenlijke kerstthriller speelt zich af op het overbevolkte vliegveld van Los Angeles, waar bevoorrechte gezinnen zich op de dag vóór het cadeautjesfestijn moeten haasten om hun vluchten naar zonniger oorden te halen. De boel komt op stelten te staan als een handelaar in moordwapens het piekmoment misbruikt om een zeldzaam zenuwgas door de bagagecheck te loodsen.

verder lezen


avatar van Vinco

Vinco

  • 365 berichten
  • 1001 stemmen

Prima film voor tussendoor, geen hoogvlieger maar vermakelijk genoeg.


avatar van Mickey b

Mickey b

  • 754 berichten
  • 569 stemmen

Voortreffelijke actie-thriller. Heb er van genoten. Originele insteek. Toch wel gans de film de nodige spanning gevoeld. 2 uren zo gepasseerd. Taron Egerton acteert op zijn best. 4*


avatar van Noodless

Noodless

  • 10057 berichten
  • 6188 stemmen

Een film over terroristen die een aanslag willen plegen door een koffer langs de beveiliging te krijgen via Ethan die werkt voor de Transportation Security Administration. Ethan wordt gechanteerd en heeft weinig keuze als hij zijn vriendin Nora nog wil terug zien. Goed opgebouwd misdaadverhaal waarbij de terroristen uiteraard ook een plan B hebben. Vermakelijk en voldoende spannend. 7/10


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60509 berichten
  • 4107 stemmen

Heel fijn vermaak, deze Die Hard op een luchthaven. Ja, als je dit heel serieus neemt dan ga je de film tot de grond toe af kunnen branden want er zitten zoveel onrealistische momenten in (het rode sniper-lampje gericht op de vriendin was trouwens wel heel dom) dat het soms bijna lachwekkend word. Maar damn, wat is dit gewoon verder leuk om te kijken. Het tempo ligt hoog, hoofdrolspelers Egerton en Bateman zijn prima en de actie, overigens niet al te aanwezig, is best wel goed gedaan.

Trouwens nog wel een dingetje, hoelang gaan we nog door met een zwarte vrouw met gemillimeterd haar in een bijrol als hoge politiefunctionaris met veel doorzettingsvermogen zetten? Je kan serieus vandaag de dag geen actiefilm of thriller meer opzetten rondom een geheime dienst of politie of je ziet zo iemand, bijna een karikatuur is ze dan.

Anyway, hopelijk produceert Netflix meer van dit soort titels. Mij doe je er een plezier mee.

3,5*


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60509 berichten
  • 4107 stemmen

Wat een spuuglelijke filmposter hier trouwens. Die op IMDb is wel echt beter (maar nog niet super).


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74675 berichten
  • 5987 stemmen

The Oceanic Six schreef:

Wat een spuuglelijke filmposter hier trouwens. Die op IMDb is wel echt beter (maar nog niet super).

Poster met billing block heeft de voorkeur. Aangepast.


avatar van ILDIB

ILDIB

  • 3069 berichten
  • 2386 stemmen

Wat een shitload of bagger.. begin voorspelt weinig goeds dan is er een half uur aardige opbouw en vervolgens is het nog een dik uur vreselijke onzin met een nep john mcclain. Even een opsomming:


Meneer de bad guy laat zijn Red ribbon gewoon aan de koffer zitten. Tuurlijk niet.
O ja koffer 2 is groter maar blijkbaar kan de bom daar ook prima klem in.
Zoveel moeite doen de bad guys met een meega opzet voor een veel simpeler mogelijke optie om de bom aan boord te krijgen. Badguy krijgt immers een 2e Pistool ook simpel aan boord.
Zijn er geen mensen die ook de cameras bekijken en alle knokpartijen en rennende lui zien? Alsof er geen controle is.
Uitleg van alles wat er gebeurt alsof we kleuters zijn.
Plastic ontplof Pistool zag je van kilometer het aankomen, want dat hadden uitgelegd gekregen. En voor de mensen die het vergeten waren wordt het nog een keer gezegd.
Moordenaar die vriendin moet vermoorden.
Waarom? Was toch al nutteloos. Sloeg nergens op.
Kopek kan ineens alles, is superman. Mag overigens ook gewoon overal komen op vliegveld en niemand die het raar vindt.
Simpele la agent kan alles bepalen qua vliegverkeer blijkbaar en runt ook de hele show op de grond. Alsof ze de president zelf is.
Piloten zien movement in ruim maar een open klep en luik zien ze niet tot tweemaal niet.
En de lijst is nog veel langer.

Gewoon bagger. Wel met kwaliteit gemaakt dus daarom maar afgekeken. Maar met continue ergernis. O ik vergeet de soundeffects, man o man wat een overtreffende ellende daar ook.
Die nep joseph gordonlevitt kan de boel ook niet redden. Was zeker geen Bruce Willis


avatar van ILDIB

ILDIB

  • 3069 berichten
  • 2386 stemmen

The Oceanic Six schreef:
Heel fijn vermaak, deze Die Hard op een luchthaven. Ja, als je dit heel serieus neemt dan ga je de film tot de grond toe af kunnen branden want er zitten zoveel onrealistische momenten in (het rode sniper-lampje gericht op de vriendin was trouwens wel heel dom) dat het soms bijna lachwekkend word. Maar damn, wat is dit gewoon verder leuk om te kijken. Het tempo ligt hoog, hoofdrolspelers Egerton en Bateman zijn prima en de actie, overigens niet al te aanwezig, is best wel goed gedaan.

Trouwens nog wel een dingetje, hoelang gaan we nog door met een zwarte vrouw met gemillimeterd haar in een bijrol als hoge politiefunctionaris met veel doorzettingsvermogen zetten? Je kan serieus vandaag de dag geen actiefilm of thriller meer opzetten rondom een geheime dienst of politie of je ziet zo iemand, bijna een karikatuur is ze dan.

Anyway, hopelijk produceert Netflix meer van dit soort titels. Mij doe je er een plezier mee.

3,5*


Je hebt gelijk in alles. En ik ergerde me er wel kapot aan.


avatar van Uier

Uier

  • 2010 berichten
  • 3752 stemmen

Die Hard-Wish Edition, die het klaarspeelt om naarmate de film vordert steeds in onnozelheid te groeien.


avatar van Ralf81

Ralf81

  • 715 berichten
  • 683 stemmen

Vermakelijke thriller.

Even dacht ik good old Prison break acteur Wade Williams te herkennen, maar het bleek Norris te zijn.


avatar van Captain Pervert

Captain Pervert

  • 4695 berichten
  • 2113 stemmen

Ralf81 schreef:

Vermakelijke thriller.

Even dacht ik good old Prison break acteur Wade Williams te herkennen, maar het bleek Norris te zijn.

En superdik ook! Poahhhh. Hank uit Breaking Bad heeft teveel zelfgebrouwen bier gezopen.


avatar van Vascago

Vascago

  • 4798 berichten
  • 3606 stemmen

Aardige actie-thriller die naarmate die vordert helaas wat te ongeloofwaardig wordt. Ook heeft Taron Egerton niet het charisma van Bruce Willis in deze Die Hard kloon. Maar dat maakt niet zoveel uit. Het is uiteindelijk toch 2 uur dom vermaak.


avatar van nadrin

nadrin

  • 1388 berichten
  • 1422 stemmen

Geen topper maar wel een aangename film. Goede acteerprestaties verhaal op zich goed. Alhoewel je veel zaken met een reuze korrel zout moet nemen


avatar van Triller

Triller

  • 49 berichten
  • 40 stemmen

Ooh ooh ooh wat is dit slecht! Op een geven moment maar gestopt met kijken, je kan nog beter the incredibles kijken dan deze film.

"De instapkaart vergeten in dat bakje"

Hij en ze vriendin kunnen overal stoppen in een mega vliegveld, nee ze stoppen precies bij de sniper.

Dat koffie gedoe met de drank, lachwekkend! 10000 camera's, je kan zo nakijken wie dat bakje daar heeft neergelegd.

Zoveel nep gedoe, gestopt met kijken.

Wat een ongelooflijke nep film.


avatar van Rodger

Rodger

  • 1811 berichten
  • 1773 stemmen

Redelijke actie film waar er al zoveel van gemaakt zijn

Beetje die hard remake

Ok voor 1 keer

2,5 **


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11421 berichten
  • 6719 stemmen

Regisseur Jaume Collet-Serra weet zich wel raad met dit soort simplistisch opgezette thrillerfilms, aangezien het niet de eerste keer is dat hij zich in deze vaarwateren bevindt. Carry-On is in de opzet erg eenvoudig en dat is wellicht ook wat een film als deze vermakelijk houdt. De kijker hoeft weinig na te denken en kan deze film gewoon over zich heen laten komen, maar daardoor kent het gebeuren weinig verrassingen en echt spannend wil het ook niet worden. Het acteerwerk is verder prima, maar het duurt allemaal wel erg lang voor deze gebrekkige inhoud. Bijrollen zoals die van Theo Rossi zijn bovendien veel te theatraal om serieus genomen te worden.


avatar van Diederik58

Diederik58

  • 850 berichten
  • 1477 stemmen

Prima thriller met veel actie. Er zaten wat goed uitkomende toevalligheden in de film, maar dat mag de pret niet bederven. Het verhaal is verder prima opgebouwd.

Het acteerwerk is in in orde. Bateman, ook bekend van de serie Ozark, speelt een meedogenloze crimineel met verve. De sympathieke Egerton is een weinig ambitieuze beveiligingsman op het vliegveld. Op zoek naar promotie. Maar dan ontluikt in hem een ware mission impossible kwaliteit.

Het camerawerk zag er goed uit.

Het tempo van de film is prima.

Vermakelijke film.


avatar van Filmkriebel

Filmkriebel

  • 10031 berichten
  • 4689 stemmen

Fijne thriller terug van Collet-Serra, vooral bekend van enkele effectieve actiefilms met Liam Neeson. Hij doet het hier maar weer en net als in de actie classic Die Hard wil hij er kerstsfeer in steken met wat muzikale nummers maar verder is dit van weinig belang. Eerlijk gezegd vond ik dit misschien wel de spannendste film die ik dit jaar heb gezien. Ik was er vrij laat aan begonnen maar éénmaal de film uit de startblokken schoot, was stoppen met kijken geen optie meer. Egerton en Bateman worden als menselijk neergezet en niet als typetjes wat ervoor zorgt dat je makkelijk inhaakt. De actiescènes zijn niet zo talrijk maar deze op de bagagebanden vond ik top. Een film van Collet-Serra mag je altijd met garantie op kwaliteit eruit pikken. Nooit minder dan 3,5* gegeven. Ik heb er dus alle vertrouwen in dat de remake van Cliffhanger ook de moeite zal zijn. Velen struikelen over de ongeloofwaardigheid en dat is zeker terecht maar voorkomt niet dat ik me erg vermaakt heb hiermee. Er bestaat ook zoiets als 'suspension of disbelief'. Die Hard was ook ongeloofwaardig maar staat toch in de top 250 dus?


Wat een slappe film.

De zoveelste Netflixfilm die gewoon zonde van je tijd is.


avatar van Toontje G

Toontje G

  • 909 berichten
  • 1714 stemmen

Je moet het verhaal met met een korreltje zout nemen maar in ieder geval actie genoeg. Maar nu de grote vraag, wat gaat er met het gevaarlijk pakketje gebeuren? Ik weer het ondertussen.


avatar van Goodfella1812

Goodfella1812

  • 210 berichten
  • 2484 stemmen

Triller schreef:

Ooh ooh ooh wat is dit slecht! Op een geven moment maar gestopt met kijken, je kan nog beter the incredibles kijken dan deze film.

Dat is wel een hele vreemde vergelijking. The Incredibles is een absolute topper, je opmerking voegt dan ook letterlijk 0,0 toe.


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7425 berichten
  • 0 stemmen

Ik had deze film nog steeds niet gekeken tot vanavond en het is best wel een fijn wegkijkertje, alleen weet je bij dit soort films eigenlijk al hoe het afloopt. Het einde is dan ook wel wat zoetsappig. Maar daar niet opgelet is het aardig om een keer gezien te hebben. Geen hoogvlieger maar een aardige middenmoot.


avatar van Collins

Collins

  • 7369 berichten
  • 4366 stemmen

Carry Om is een actiethriller die van het ene spannende moment naar het andere spannende moment schiet. De film plaatst zijn protagonist Ethan in een positie waarin hij steeds gedwongen wordt om keuzes te maken die hij niet wil maken. Daarbij komt nog dat Ethan niet de luxe heeft om lang te wikken en te wegen. Er is tijdsdruk. Snel handelen is vereist. Bovendien wordt elke handeling die hij verricht nauwlettend in de gaten gehouden door een onbekende die eist dat zijn opdrachten snel worden uitgevoerd. Het is zodoende onmogelijk om heimelijk de boel te saboteren. Op het spel staan de levens van een vliegtuig vol vreemden en het leven van zijn vriendin.

Het is een spannende en tegelijkertijd absurde uitgangssituatie, Als de onbekende tegen Ethan zegt dat hij niet moet nadenken maar het gewoon moet ondergaan is dat eveneens een boodschap aan de kijker om hetzelfde te doen. Als dat de kijker lukt dan kan hij opgaan in een vermakelijke film. Een film die erin slaagt om ondanks zijn lange speelduur en zijn beperkte speelveld nergens in te zakken. Er is voldoende actie. Er zijn wendingen in het verhaal. Het blijft leuk om Ethan te volgen die zijn best doet om met inventiviteit weerstand te bieden.

De film drijft op het personages Ethan (Taron Egerton) en het personage van de onbekende opdrachtgever (Jason Bateman) als respectievelijk de sympathieke held en de onsympathieke schurk. Een simpele constructie die werkt. De rest van de cast ondersteunt en is verder niet heel opvallend aanwezig. De film doet het zonder al teveel afleidende opsmuk en houdt het redelijk elementair. Het niet bijster originele scenario plaatst een gewoon persoon in een benarde situatie waaruit hij een uitweg moet zien te vinden. Meer is het niet. Carry-On is een onzinnige film die van minuut tot minuut ongeloofwaardiger wordt, maar dankzij een prima geënsceneerd kat- en muisspel toch spannend is. Ik heb me vermaakt.