• 16.274 nieuwsartikelen
  • 179.734 films
  • 12.362 series
  • 34.272 seizoenen
  • 650.906 acteurs
  • 199.550 gebruikers
  • 9.410.898 stemmen
Avatar
 
banner banner

Mu Zhong Wu Ren (2022)

Actie / Drama | 77 minuten
3,50 1 stemmen

Genre: Actie / Drama

Speelduur: 77 minuten

Alternatieve titels: Eye for an Eye: The Blind Swordsman / Eye for an Eye / 目中无人

Oorsprong: China

Geregisseerd door: Yang Bingjia

Met onder meer: Tse Miu, Zhang Di en Gao Weiman

IMDb beoordeling: 6,6 (1.097)

Gesproken taal: Mandarijn

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Mu Zhong Wu Ren

De blinde Cheng is een geregistreerde premiejager van de Raad van Straffen. Hij ontmoet Ni Yan, een dochter van een restaurant die heeft geleden onder een bloedbad in haar familie en het slachtoffer was van verkrachting. De zoekende Cheng raakt dan betrokken in een strijd met duistere krachten en stapt op het pad van gerechtigheid en wraak.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Cheng Xiazi

Yuwen Ying

He Qufeng

Qin Niang

Gao Fei

Yuwen Xiong

Hei Jiao

Brother Hua

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van joolstein

joolstein

  • 10961 berichten
  • 9075 stemmen

Altijd wel in voor een blinde zwaardvechter-film en deze is erg leuk! Een blinde, kalme en meedogenloze premiejager jaagt op slechteriken (hoe hij weet hoe ze eruitzien, is minder van belang!?) met tegenzin raakt hij betrokken bij iets wat juist is om te doen... Dit concept is keer op keer gebruikt maar wat toevallig ook betekent dat je veel slechteriken moet doden. rechtvaardig... Oog om Oog, Enfin, deze moet het hebben van gevechtsscènes en de actiechoreografie is dan ook zeer solide, zeer goed zelfs! Ook nog eens heerlijk doorweekt met druppels bloed. Sympathieke personages, goede decors en setting en geen overdreven veel computer-effecten. En wow die laatste gevechtssequentie in de sneeuw. Helaas wel maar zevenenzeventig korte minuten. (een kortere speelduur is zowaar eens een minpunt) Regisseur Yang Bingjia is met deze film een nieuwkomer maar weet nu al de goede spullen te leveren! Verwacht niet teveel creatieve wendingen bij het kijken naar deze film maar het is wel een zeer degelijke welkome martial arts-film!