• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.147 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.196 acteurs
  • 199.049 gebruikers
  • 9.373.864 stemmen
Avatar
 
banner banner

All Fun and Games (2023)

Horror | 96 minuten
2,46 47 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 96 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Ari Costa en Eren Celeboglu

Met onder meer: Asa Butterfield, Natalia Dyer en Benjamin Evan Ainsworth

IMDb beoordeling: 4,3 (4.380)

Gesproken taal: Engels en Portugees

Releasedatum: 23 november 2023

Plot All Fun and Games

"Evil never plays by the rules."

Het jongetje Jo stuit in het bos op een vervloekt mes. Daarmee ontketent hij een kwaadaardige demon die niet zal rusten voordat het de levens en zielen van zijn vrienden en familie heeft opgeëist. De demon dwingt hen traditionele kinderspelletjes te spelen, zij het met dodelijke gevolgen. Zullen ze in staat zijn om zichzelf te redden?

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Jotil

Jotil (crew bioscoopreleases)

  • 2234 berichten
  • 426 stemmen

Vanaf 23 november 2023 in de bioscoop (WW Entertainment)


avatar van santaro78

santaro78

  • 36 berichten
  • 55 stemmen

Beter sla je deze over, slecht acteerwerk en totaal niet spannend


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7591 berichten
  • 7500 stemmen

Vermakelijke horrorfilm die lekker wegkijkt.


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11364 berichten
  • 6689 stemmen

Regisseurs Ari Costa en Eren Celeboglu springen met volle overgave op het dirigeerwerk van diens horrordebuut. Het enthousiasme spat geregeld van All Fun and Games af, waardoor de indruk dat de opnames een groot feest waren al vroeg wordt gewekt. Spijtig genoeg vervalt het duo al heel snel in bijna constante onderbrekingen naar het verleden van het desbetreffende concept, waarvan elk wordt voorzien van een keihard (schrik)volume. Ik heb persoonlijk weinig problemen met schrikmomenten, maar deze film deelt ze wel heel makkelijk uit. De goedkope indruk is mede daardoor altijd present, maar dat weerhoudt een vermakelijk genrewerkje niet. Het tempo zit er behoorlijk in en met name Asa Butterfield en Natalia Dyer spelen onwijs knap. Ook de jonge Benjamin Evan Ainsworth, enkel een stuk of 12-13 jaar tijdens de opnames, speelt sterk. Op conceptueel vlak perst de film genoeg plezier uit om een vermakelijke ervaring mogelijk te maken, maar vertikt het om harder uit te halen op zowel slashervlak als spanningsvlak. Bijna alles binnen deze film schreeuwt om een keiharde aanpak, maar de uiteindelijke regie blijft te tam om effectief naar die signalen te luisteren. Met enkel 96 minuten op de teller schiet de film met grootse vaart aan de kijker voorbij, maar inhoudelijk is er teveel op aan te merken om een voldoende te rechtvaardigen.


avatar van Walter S.

Walter S.

  • 1708 berichten
  • 1362 stemmen

Prima korte horrorfilm (dik 70 minuten zonder aftiteling), snap niet waarom deze zulke slechte beoordelingen krijgt al lijkt dat bij dit genre op mm meer regel dan uitzondering.


santaro78 schreef:

Beter sla je deze over, slecht acteerwerk en totaal niet spannend

Juist het acteerwerk vond ik in orde. De broers kwamen echt geloofwaardig over als broers en de zus deed het ook prima. Ik ken haar vooral van Stranger Things. Ook haar vriendin acteerde gewoon goed, geloofwaardig oa wanneer ze bang was. De rest ook. Dit valt lang niet altijd te zeggen van horror.

Ik heb me er prima mee vermaakt, gewoon een voldoende wat mij betreft. Wel opmerkelijk hoe kort deze in de bioscoop draait. Althans, Pathé Groningen. Nu staat er al "laatste kans" bij de film.


avatar van Shinobi

Shinobi

  • 4305 berichten
  • 2550 stemmen

"And now they play forever."

Volgens mij zijn er twee verschillende versies van deze film, want de versie die ik in de bios zag duurde iets meer dan anderhalf uur. Dat is een groot verschil ten opzichte van de kortere VOD versie, waardoor je een stukje context mist bij sommige scènes.

Enfin, in 'All Fun and Games' stuiten wat tieners op een vervloekt mes. Hiermee ontketenen ze een kwaadaardige demon die hen forceert om dodelijke varianten van kinderspelletjes te spelen. Uiteindelijk blijven er alleen overlevenden over, want van winnen is hier geen sprake...

Op zich is het concept best leuk, vooral met de historie van Salem daaromheen. Jammer genoeg loopt het narratief niet al te lekker; telkens die irritante flashbacks. Daarbij zijn de regels omtrent de spellen vrij vaag. Het is dat de cast, met onder andere Asa Butterfield en Natalia Dyer, er nog wat van weet te maken.

Qua horror is het gebeuren enigszins tam te noemen. Hier en daar zitten er weliswaar wat aardige dingen tussen, maar uiteindelijk valt men alsmaar terug op de standaard - goedkope - luide jump scares. Als kijker merk je al gauw dat je dan weinig spanning meer kan verwachten in deze uitgekauwde horror, zonde.

Al met al een generieke horror waar je als liefhebber eerlijk gezegd niet veel aan zult missen.

Kleine 2,5 sterren.


avatar van filmkul

filmkul

  • 2476 berichten
  • 2249 stemmen

Zwakke horrorfilm. Het verhaal is verre van origineel en kent geen verrassingen. De uitwerking is erg matig. De film verloopt vlot, maar voor een horrorfilm is het totaal niet griezelig of spannend. Dat komt met name door de clichématige uitwerking en voorspelbaarheid. Jumpscares zie je van verre aankomen en door het slechte acteerwerk komt het ook allemaal erg amateuristisch over. Visueel kan de film er net mee door. 2.0