• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.147 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.201 acteurs
  • 199.052 gebruikers
  • 9.373.926 stemmen
Avatar
 
banner banner

Sidonie au Japon (2023)

Drama / Romantiek | 95 minuten
2,50 5 stemmen

Genre: Drama / Romantiek

Speelduur: 95 minuten

Alternatieve titel: Sidonie in Japan

Oorsprong: Frankrijk / Duitsland / Zwitserland / Japan

Geregisseerd door: Élise Girard

Met onder meer: Isabelle Huppert, Tsuyoshi Ihara en August Diehl

IMDb beoordeling: 5,9 (926)

Gesproken taal: Frans en Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Sidonie au Japon

Sidonie Perceval is een gevestigde waarde in de Franse literaire wereld. Terwijl ze om het overlijden van haar man rouwt, reist ze naar Japan voor de heruitgave van haar eerste boek. Haar plaatselijke redacteur gidst haar doorheen Kyoto en Sidonie bloeit mettertijd open. De geest van haar echtgenoot is echter nooit ver weg.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5981 stemmen

Isabelle Huppert in Japan, wat kan er mis gaan? Nou dus toch wel veel.

Het zijn wel mooie plaatjes van Japan, maar deze film stelt als geheel teleur.

De geest van de overleden man zou gedoseerd in de film misschien wel werken, maar nu is het overkill. De scènes zijn niet boeiend genoeg.

De film straalt een grote leegte uit. De Japanse acteur die Huppert vergezelt is een wat stijve hark die fonetisch zijn Franse teksten lijkt op te lepelen. Wel een aimabele man verder, daar niet van.

Ik ben dol op sobere en ingetogen Japanse films, maar deze is te saai. En een beetje vreemd, maar niet lekker.

Had de film maar wat van de magie van Perfect Days gehad.

Het is al met al een vrij deprimerend schouwspel.


avatar van ibendb

ibendb

  • 5037 berichten
  • 3219 stemmen

Isabelle Huppert is een schrijfster die nog steeds rouwt om de dood van haar man. Terughoudend neemt ze een vlucht naar Japan om publiciteit voor de herdruk van haar nieuwe boek te doen. In dit land van geesten en kersenbloesem leert ze zichzelf open te stellen en haar traumatische leven achter zich te laten.

Dit is een erg sobere, droomachtige film met een mooie boodschap. Japan wordt erg mooi en sereen in beeld gebracht en regisseur Élise Girard weet wel hoe je een film visueel aantrekkelijk maakt. Dat neemt jammer genoeg niet weg dat het verhaaltje wel heel dun is en het tempo te traag. De film probeert arthouse te zijn zonder echt die charme te kunnen behalen. Toch is Huppert altijd leuk om te zien en heeft ze een leuke - zij het ietwat houterige - chemie met haar tegenspeler.

3*