• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.213 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.352 acteurs
  • 199.064 gebruikers
  • 9.374.990 stemmen
Avatar
 
banner banner

Hasta Que Nos Volvamos a Encontrar (2022)

Komedie / Romantiek | 96 minuten
2,43 14 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 96 minuten

Alternatieve titels: Mochileros / Without Saying Goodbye / Backpackers

Oorsprong: Spanje / Peru

Geregisseerd door: Bruno Ascenzo

Met onder meer: Maxi Iglesias, Stephanie Cayo en Wendy Ramos

IMDb beoordeling: 5,8 (3.805)

Gesproken taal: Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Hasta Que Nos Volvamos a Encontrar

Salvador is een succesvolle zakenman wiens familie eigenaar is van het grootste hotelbedrijf van heel Spanje. Voor de bouw van hun eerste internationale project wordt hij naar de Peruaanse stad Cuzco gestuurd. Daar ontmoet hij Ariana, een gepassioneerde kunstenares die een tegenovergesteld leven leidt. Onafhankelijk en ijverig gooit ze Salvadors leven overhoop en leert hem te genieten van de schoonheid om hem heen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van charmie

charmie

  • 328 berichten
  • 0 stemmen

Sympathieke film, even los van alle ellende in de wereld op dit moment; je zou er zowaar vrolijk van worden. Verhaaltje niet al te ingewikkeld en het eind is natuurlijk ook kat-in-`t-bakkie. Maar hoe verleidelijk de beide hoofdrolspelers ook ogen, (en het duet in de piano scène is zelfs ontroerend), de grootste blikvangers hier blijven toch de adembenemend mooie beelden van Peru: de natuur, de kleurrijke mensen, de muziek, de cultuur. Daar hebben we TUI niet voor nodig. Lekker thuisblijven en gewoon genieten van deze film.