• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.145 films
  • 12.219 series
  • 33.990 seizoenen
  • 647.196 acteurs
  • 199.046 gebruikers
  • 9.373.686 stemmen
Avatar
 
banner banner

South Park: Post Covid - The Return of Covid (2021)

Animatie / Komedie | 62 minuten
3,09 64 stemmen

Genre: Animatie / Komedie

Speelduur: 62 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Trey Parker

Met onder meer: Trey Parker, Matt Stone en April Stewart

IMDb beoordeling: 7,5 (9.242)

Gesproken taal: Engels en Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot South Park: Post Covid - The Return of Covid

"What will happen next?"

Stan en Kyle hebben ontdekt hoe Kenny de coronapandemie wilde tegengaan: door terug in de tijd te reizen. Om Kenny's leven en hun vriendschap te redden, zoeken ze Kenny's collega dokter Victor Chaos op. Het blijkt echter Butters Stotch te zijn, die de mantel van dokter Chaos volledig omarmd heeft in het psychiatrisch centrum van South Park. Daarnaast hebben ze ook een ander probleem: Cartman wil niet dat zijn toekomst verandert en probeert zijn oude vrienden tegen te houden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Various Characters (stemrol)

Various Characters (stemrol)

Wendy Testaburger / Sharon Marsh / Shelley Marsh (stemrol)

Margaret Nelson / Laura Tucker (stemrol)

Yentl Cartman (stemrol)

Amazon Alexa (stemrol)

Menorah Cartman / Heather Williams (stemrol)

Token Black (stemrol)

Geisha Billboard Model

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van mrklm

mrklm

  • 11397 berichten
  • 9906 stemmen

Alle goede grappen zaten in de oorspronkelijke Post Covid-special en Parker lijkt zich hier meer te hebben gericht op een verhaal dan op het bedenken van nieuwe grappen. Die nadruk op plot past niet bij South Park en het gebrek aan humor en de herhaling van ideeën uit de voorganger leveren een teleurstellende ontknoping op.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Deze tweede en afsluitende special haalt niet het niveau van de eerste special, omdat het niet al te best afgesloten word. De humor valt een beetje tegen, ik had meer van Cartman verwacht en ik denk dat bijna iedereen nu echt helemaal klaar is met Randy zijn Tegridy Weed. Dat verpest nu al meerdere seizoenen. Misschien dat ze in Amerika drugs nog een grappig onderwerp vinden, maar het is echt afgezaagd.

3*


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11364 berichten
  • 6689 stemmen

Na een best succesvolle voorganger is dit deel iets teveel van hetzelfde en vooral net wat te melodramatisch. Voornamelijk is het jammer van Randy Marsh een wat grotere aanwezigheid krijgt. De grappen slaan wat minder aan en het concept van de oudere heren is na een tijd ook wel uitgewerkt. Dat neemt niet weg dat de finale best geslaagd is en al helemaal het einde. Zo scherp en afwijkend als een hoop andere South Park-afleveringen is dit niet, maar niettemin vermakelijk en nog altijd op niveau. Regelmatig nog kunnen gniffelen om de humor, dat zal altijd mijn ding blijven.