• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.327 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.092 gebruikers
  • 9.377.126 stemmen
Avatar
 
banner banner

Der Bürgermeister-Macher (2017)

Documentaire | 44 minuten
3,33 3 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 44 minuten

Oorsprong: Duitsland

Geregisseerd door: Klaus Stern

Met onder meer: en Klaus Abberger

IMDb beoordeling: 6,3 (18)

Gesproken taal: Duits

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Der Bürgermeister-Macher

Klaus Abberger is een oud-krantenredacteur die werkzaam is als campagnecoach in Baden-Württemberg. Het is zijn taak om burgemeesters te adviseren, hun speeches te schrijven, foto's te maken en reclamemateriaal te ontwerpen. In Duitsland heeft hij aan meer dan 150 verkiezingscampagnes meegewerkt en wist er meer dan 70 procent te winnen. In deze documentaire wordt Abberger gevolgd tijdens twee campagnes in twee gemeenten. Wat gebeurt er als de kandidaten niet in de publieke belangstelling staan? Is er een kans op de zege?

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 11915 berichten
  • 5319 stemmen

Korte docu die inderdaad niet langer moet duren dan deze 44 minuten: sympathiek, maar bijster interessant is het allemaal nu ook weer niet. Ik vroeg me vooral af: wat doe je jezelf als burgemeester kandidaat in vredesnaam aan, en waarom zou je met alle geweld burgemeester willen worden van een dorp waar je zelf niet vandaan komt? Aardig tussendoortje. 3,0*