• 15.791 nieuwsartikelen
  • 178.170 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.054 gebruikers
  • 9.374.079 stemmen
Avatar
 
banner banner

Re Dai Wang Shi (2021)

Misdaad / Thriller | 95 minuten
2,92 19 stemmen

Genre: Misdaad / Thriller

Speelduur: 95 minuten

Alternatieve titels: Are You Lonesome Tonight? / 热带往事

Oorsprong: China

Geregisseerd door: Shipei Wen

Met onder meer: Eddie Peng, Sylvia Chang en Yanhui Wang

IMDb beoordeling: 6,3 (928)

Gesproken taal: Mandarijn

  • On Demand:

  • meJane Bekijk via meJane
  • CineMember Bekijk via CineMember
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play

Plot Re Dai Wang Shi

Op een donkere avond rijdt Xue Ming een voetganger aan en pleegt hij vluchtmisdrijf. Uit schuldgevoel benadert hij mevrouw Liang, de weduwe van het slachtoffer. Wanneer het lichaam teruggevonden wordt, is deze doorzeefd met kogels. Chen is de detective die het onderzoek leidt en die gaandeweg de zaak niet kan loslaten. Alle drie zoeken ze jaren later nog steeds naar de waarheid.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Wang Xueming

Mrs. Liang

Detective Chen Er

The Blind Singer

Xueming's Girlfriend

Killer

Dance Partner

Chen's assistant

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Fisico

Fisico

  • 10039 berichten
  • 5398 stemmen

Een prima Chinese film noir over man die na een avondje uit een man aanrijdt en vluchtmisdrijf pleegt. Een film die episodische wordt verteld start vanuit de gevangenis. Klaar als een klontje lijkt het wel, maar Shipei Wen breit er nog een boeiend subplot aan vast.

Wang krijgt wroeging van zijn daad en treedt met een smoes in contact met de weduwe van de aangereden man. Wat volgt is een unheimliche broeierige sfeer. Dit wordt nog versterkt door het sterke visuele spel van shipei met roodtinten, alsof je je in een wereld tussen dromen en realiteit waant. Het doet denken aan het oeuvre van Refn of Wong Kar-wai.

De film krijgt ook nog een aparte wending waarbij Wang de keuze krijgt om de dingen recht te zetten, maar in wiens belang? Shipei gooit met zijn langspeeldebuut hoge ogen. Eentje om in de gaten te houden!


avatar van Creative-lady

Creative-lady

  • 852 berichten
  • 752 stemmen

Ik vond de film NIET mooi. In het begin wel, maar dan ... was het realiteit. 2 minuten later was het iets uit het verleden, 3 minuten later was het weer in de realiteit.... Na de helft van de tijd? Was er een scène dat haar man nog steeds vermist is ... NEE!!!!


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87595 berichten
  • 12844 stemmen

Tof genre werk.

Qua opzet en verhaal niet zo geweldig origineel, al is het wel leuk dat er aardig wat doorheen de tijd gesprongen wordt, zodat er toch enig mysterie in verscholen zit. Maar het is vooral qua stijl dat deze film weet op te vallen. Visueel erg sterk (en wat meer dan het gebruikelijke blauw/paars neo-noir stijltje), ook de soundtrack mag er wel zijn.

Acteurs ook op niveau, beetje verrassend voor de eerste film van een beginnend regisseur, maar als je naar de producers kijkt dan merk je wel dat dit niet zomaar een klein filmpje is. Duurt verder ook niet te lang en de finale stelt niet teleur. Fijne ontdekking, maar Wen's nieuwste is toch nog een stukje beter.

4.0* en een uitgebreide review