• 15.792 nieuwsartikelen
  • 178.171 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.056 gebruikers
  • 9.374.414 stemmen
Avatar
 
banner banner

Dixieland Droopy (1954)

Animatie / Muziek | 8 minuten
2,85 10 stemmen

Genre: Animatie / Muziek

Speelduur: 8 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Tex Avery

Met onder meer: John Brown, Daws Butler en Bill Thompson

IMDb beoordeling: 7,3 (716)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Dixieland Droopy

John Irving Pettybone is een hond die erg graag naar Dixieland jazz luistert. Het gaat zelfs zo ver dat hij continu naar "Tiger Rag" luistert en tegelijkertijd doet alsof hij de dirigent is. De huisbaas waar Pettybone woont kan het nummer echter niet meer aanhoren.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Droopy (stemrol) (onvermeld)

Talent Agent (stemrol) (onvermeld)

Narrator / Pee Wee Runt (stemrol) (onvermeld)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Metalfist

Metalfist

  • 12407 berichten
  • 3964 stemmen

Schreef ik bij The Flea Circus nog dat het fijn was dat Avery nog eens met iets nieuws kwam in plaats van terug te grijpen op eerdere successen, doet hij nu toch wel net dat zeker.. Dixieland Droopy is weer zo’n klassieke Droopy short maar dan gecombineerd met het idee van de vlooien uit de vorige short. Het resultaat is maar zozo omdat a) die typische Droopy vibe ontbreekt en b) de vlooien onderbelicht blijven. Een paar running jokes die op zich nog wel leuk zijn zoals Droopy die overal zijn plaat met Dixieland muziek probeert af te spelen maar daarvoor moet je dit niet doen. Het lijkt ook wel alsof Droopy er hier anders uitziet maar ik kan er niet meteen mijn vinger op leggen waar het verschil zit.

3*


avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11166 berichten
  • 788 stemmen

Een leuke (maar vrij late) Droopy cartoon. (Eigenlijk vooral vanwege het stemmetje (Bill Thompson) want de animatie is niet zo bijzonder. Droopy is in 1943 door Tex Avery ontworpen). Het verhaal is vooral leuk als je van oude jazzmuziek houdt. (Pee Wee Runt is gebaseerd op Pee Wee Hunt trombonist/zanger bij Glen Gray en rond de tijd van deze cartoon had hij een succesvolle dixieland jazz band).

Droopy als John Irving Pettybone luistert graag naar de Tiger Rag. Maar veel mensen zijn daar niet blij mee. Hij probeert op verschillende plekken zijn favoriete plaat af te draaien maar wordt steeds weggejaagd. Hoewel zijn plaat een tijd heel blijft valt deze toch in scherven kapot na opnieuw weggejaagd te zijn. Bij een circus weet hij muzikale vlooien in zijn vacht te krijgen die de Tiger Rag ook spelen. Een talentenjager die eigenlijk geen interesse heeft in honden, hoort de muziek en laat Droopy vervolgens optreden in de Hollywood Bowl