• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.285 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.084 gebruikers
  • 9.376.493 stemmen
Avatar
 
banner banner

Clownface (2019)

Horror / Thriller | 92 minuten
1,67 9 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 92 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Alex Bourne

Met onder meer: Philip John Bailey, Hannah Douglas en Richard Buck

IMDb beoordeling: 2,7 (230)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Clownface

"He is coming. It only hurts if you struggle."

Een gestoorde jongeman draagt een clownsmasker gemaakt van mensenhuid. Hij terroriseert een klein stadje en laat een spoor van dood en verderf achter. Jenna en Owen zijn buren en gaan op zoek naar hun vermiste vriendin Zoe. Is zij misschien ten prooi gevallen aan Clownface?

logo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van schumacher

schumacher

  • 4567 berichten
  • 4268 stemmen

Slecht.


avatar van joolstein

joolstein

  • 10841 berichten
  • 8931 stemmen

Typische slasher van Britse makelij. Dit kom je al te weten na amper 10 minuten als Zoe en Rick kinky seks willen gaan hebben en Clownface zorgt dat ze voor hun zonden betalen. En ook al is het net even anders dat Zoe gevangen wordt genomen. Is dit ook geen onbekend terrein! Zo alle basis-ingrediënten voor slasher-fun zijn dus aanwezig. De killer had zelfs een prima spookachtig masker. Maar helaas blijft de film te gebrekkig. Vooral als de moordenaar er niet is, valt de film flink terug. Het focus juist op de personages die maar weinig interessant beleven om de film verder te helpen. Alhoewel de cast en crew zeker wel hun best doet, misschien soms iets teveel, waardoor gezond verstand, logica en achtergrondverhaal helemaal ontbreken.(zelfs voor een genre wat daar al niet in uitblinkt) Grootste logische blunder was toch wel dat mensen blijven staan ​​terwijl anderen (of zelfs zijzelf) worden gekilld. Dat zijn naar mijn mening fouten die anno 2020 niet meer echt kunnen gemaakt worden! Oké het is geen film die zal verbazen maar voor een low-budget was het best goed gefilmd en de paar goede dingen hier zijn eigenlijk ook aardig goed. Potentieel was er dus nog wel maar het script is gewoon te rommelig en wil nergens op interessantere manier samenkomen.


avatar van Grindhouse62

Grindhouse62

  • 2065 berichten
  • 16598 stemmen

Clownface is een matige clownhorror die weinig nieuws te bieden heeft en te veel heeft afgekeken bij andere films. Veel gaten in het verhaal, maar wel een aantal blood & gore momenten. Snel vergeten


avatar van AmazingPP

AmazingPP

  • 2524 berichten
  • 1859 stemmen

Wat een waardeloos gedrocht van een film is dit. Het is allemaal slecht : het acteren, het camerawerk, het geluid. Echt een prul eerste klas. Eén ster.