• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.880 films
  • 12.199 series
  • 33.965 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.942 gebruikers
  • 9.369.514 stemmen
Avatar
 
banner banner

Noura's Dream (2019)

Drama | 92 minuten
3,50 10 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 92 minuten

Alternatieve titels: Noura Dreams / Noura Rêve

Oorsprong: Tunesië / Frankrijk / België / Qatar

Geregisseerd door: Hinde Boujemaa

Met onder meer: Hend Sabry, Lofti Abdelli en Jamel Sassi

IMDb beoordeling: 6,5 (484)

Gesproken taal: Arabisch

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Noura's Dream

Het duurt vijf dagen voordat de scheiding van Noura en Jamel, een criminele recidivist, wordt uitgesproken. Noura droomt al van haar vrijheid en het leven met haar nieuwe liefde Lassaad. Maar Jamel komt eerder vrij dan verwacht en de Tunesische wet straft vreemdgaan zwaar. Noura zal moeten opkomen voor haar eigen rechten.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5981 stemmen

Vanaf 18 juni 2020 in de bioscoop (O'Brother, via Gusto Entertainment)


avatar van Boenga

Boenga

  • 2628 berichten
  • 1532 stemmen

Heel sterk huwelijksdrama dat in het laatste half uur zo ongeveer overgaat in een thriller.

Het verhaal valt geen seconde stil; de acteurs spelen de pannen van het dak; en scènes zoals Jamel die Noura confronteert met Lassad, of de ondervraging in het politiekantoor, zijn gewoon bloedstollend.

Dokters die graag een extra fooi ontvangen, louche figuren bij de politie, het conservatisme bij sommige ambtenaren krijg je er links en rechts ook nog eens bij gepresenteerd.
Maar vooral de kiem van de film, de situatie van Noura, ontgoocheld, gefrustreerd, boos, woedend, bang, zoekend: heerlijke cinema vind ik dit !!


avatar van peteronnes

peteronnes

  • 12 berichten
  • 63 stemmen

Een indrukwekkende film over huwelijksproblemen in een ander land met andere gebruiken, regels en wetten. Dramatische problemen en hoe moeilijk het is te kiezen voor jezelf en je kinderen. Hoe je niemand kunt vertrouwen en moet liegen over alles. Een zeer boeiende film die geen moment verveeld.

Mooi acteerwerk.

Een film goed om te zien en te realiseren hoe goed we het hier hebben. Vooral de rechten van vrouwen.

Nu ook op Cineville (Picl).