Genre: Actie / Drama
Speelduur: 90 minuten
Oorsprong:
Verenigd Koninkrijk / Verenigde Staten
Geregisseerd door: Zackary Adler
Met onder meer: Olga Kurylenko, Gary Oldman en Amit Shah
IMDb beoordeling:
4,8 (11.872)
Releasedatum: 27 februari 2020
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Videoland
Bekijk via meJane
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot The Courier
Een vrouwelijke koerier ontdekt op een dag een bom in het pakje dat ze momenteel in bezit heeft. Het pakje is bestemd voor de getuige van de moord op een gangsterbaas. De koerier neemt zich voor om de getuige te redden en krijgt corrupte CIA-agenten en Russische huurmoordenaars achter zich aan.
Externe links
Video's en trailers
Reviews & comments
kappeuter (crew films)
-
- 74672 berichten
- 5983 stemmen
Vanaf 20 februari 2020 in de bioscoop (Dutch FilmWorks)
DreamTech
-
- 524 berichten
- 889 stemmen
Goeie lekkere actiefilm geen idee waarom pas volgend jaar pas in de Bios heb hem net gezien !!
Master Blaster
-
- 747 berichten
- 1639 stemmen
Vermakelijk. Verhaal is matig, de dialogen zijn matig maar de film op zich en de aktie is goed.
Tijd gaat snel door het fijne tempo
3,5*
schumacher
-
- 4571 berichten
- 4272 stemmen
Veel aktie dat wel maar al de rest was geene vetten.
Op een bepaald moment met die bmw toen had ik zin om te stoppen met kijken, gewoon onrealistisch maar dat was nog niet eens het ergste, wat erna nog gebeurde was veel erger.
Die schoon madam (dochter van) die mag altijd eens op mijne schoot komen zitten. Toch iets positiefs in die film.
Ik vind deze film dus helemaal geen 3.5 waard.
Die loopt open bloot voor een zeg maar sniper, een echte professionel en die kan niet eens in bv het hoofd schieten, serieus? En derna gebeuren er nog zo dingens. Het is film ja, overdreven vaak ja, maar dit hier was teveel vh goede. En dan nog eens dat laatste fragment op het einde, aub zeg, komaan, nee merci.
Ik had op het einde spijt dat ik toch had verder gekeken, waste of time en het gebeurt zeer zeer zelden dat ik me zitten opwinden heb puur van ergenis van zo'n achterlijk gedoe in die film.
AniSter
-
- 2326 berichten
- 1868 stemmen
Geweldig vermaakt hiermee! Keek lekker weg. Oldman had een betere rol dan op die achterlijke boot in 'Mary'. Olga deed het ook weer prima. Taaie meid.....
filmkul
-
- 2478 berichten
- 2251 stemmen
Vrij zwakke actiefilm. Het verhaal is niet echt origineel en wordt niet al te best uitgewerkt. De vaart zit er wel goed in maar van opbouw is weinig sprake. De voorspelbaarheid zorgt voor weinig spanning. De actiescenes zijn eenvoudig en blinken niet uit in originaliteit. Kurylenko zit ook niet echt lekker in haar rol. Verder ziet de film er wel verzorgd uit. Matig werk. 2.0/2.5
Grindhouse62
-
- 2065 berichten
- 16599 stemmen
Waarom sommige mensen een B-film, zoals The Courier gaan beoordelen als een blockbuster, dat snap ik niet. Maar die dat doen missen soms hele leuke films. The Courier is een prima 13 in een dozijn actiefilm, maar dat zijn vele blockbusters voor mij ook hoor, maar die hebben meestal een veel groter budget en zien er wat gelikter uit. The Courier is prima kijkvoer met voldoende actie en spanning en heeft mij zeker vermaakt. Een 3.0
nepdance
-
- 95 berichten
- 74 stemmen
Ik heb het precies 10 minuten uitgehouden en dan tel ik het eerste kwartier voor het gemak even niet mee want dat zijn zeg maar de eindcredits maar dan aan het begin 
Olga Kurylenko op een dikke BMW motorfiets die stapvoets rijdt (duidelijk zichtbaar) met het geluid van een gillend accelererende Kawasaki ja sorry, maar dan begin ik al te zuchten.
Dan het slechte acteerwerk wat gelijk in het begin al opvalt maakt het allemaal geen fijne binnenkomer en zorgt er bij mij voor dat ik deze lekker voorbij laat gaan.
Iedereen fijne feestdagen! 
jonah34
-
- 1 berichten
- 2 stemmen
Fantastische film met Olga Kurylenko. Spannend vanaf het begin. 5 sterren absoluut waard
Onderhond
-
- 87597 berichten
- 12851 stemmen
Degelijke actiefilm.
Op zich niet zo heel speciaal. Beperkte locatie waar optimaal van gebruik wordt gemaakt, simpele good guy vs bad guy (zelfs met ooglapje) opzet en twee mensen die uit de klauwen moeten blijven van een halve knokploeg. Voor het geweldige verhaal moet je deze echt niet kijken.
Voor de actie wel, zolang je maar niet teveel verwacht. Het is allemaal best vermakelijk, maar écht vol gaat het ook niet. Wat degelijke stunts en veel vaart, maar het behoort zeker niet tot het beste in het genre. Wel leuk is dat de kills net wat grafischer zijn, da's dan ook meteen de reden waarom deze film toch een vlotte voldoende scoort.
En verder is het simpel genrewerk. Zolang je verwachtingen niet al te hoog liggen en je zin hebt in 90 minuten eenvoudig vermaak is dit een best aardige film. Waarom ze hem in de bios willen gooien is mij een raadsel, daarvoor is het dan toch net niet goed genoeg, maar verder weinig over te klagen.
3.0*
harrr
-
- 1 berichten
- 1 stemmen
Ongelooflijk slechte actiefilm. Acteerwerk slecht, slecht uitgewerkte scènes en voorspelbaar verhaal. Sommige acteurs kunnen ook beter in een komedie gaan spelen.
pierre18
-
- 761 berichten
- 636 stemmen
Best wel opmerkelijk dat men zo'n film wil maken, omdat het bijzonder weinig nieuws te bieden heeft. Niet een beetje over de top, maar zwaar er over heen. Het begon allemaal nog wel redelijk realistisch maar als Olga elke keer uit de dood kan opstaan verliest het zo'n beetje alle realiteit. Tel daarbij op de zwakke teksten, beroerd acteten van enkelen, een zeer zwak verhaallijntje en een dochter die helemaal niets toevoegt. Deze prent is uitsluitend bedoeld voor kijkers die weinig eisen hebben.
Graaf Machine
-
- 9798 berichten
- 1416 stemmen
Wel genoten hoor, van dit simpele actiefilmpje. Het duurt even voor het allemaal begint, maar dan is er wel een lekker kat en muis spelletje in een parkeergarage. Natuurlijk worden de slechterikken voor een groot deel simpel verslagen, terwijl het toch topslechterikken horen te zijn, en uiteraard komen de goederikken ondanks dom gedoe net steeds goed weg, soms niet helemaal goed overigens.
Geen memorabel gedoe, maar gewoon een fijne wegkijker in het actiegenre. Alleen die laatste scene, dat die meid en die sufferd met grote pistolen die laatste twistmeneer even onder schot nemen, dat was er net over.
Beetje lachen, beetje genieten van actie en niet te veel over de stomme acties nadenken, en dan heb je een prima vuller voor twee uurtjes.
Stephan123
-
- 236 berichten
- 1230 stemmen
Een goede film, het is wel een simpel verhaal maar de actiescenes zijn goed te bekoren.
Als je de film Unlocked goed vond vind je deze ook goed.
MosquitoSmasher
-
- 744 berichten
- 6 stemmen
Heel erg matigjes allemaal. Wat is die main villain een ongelooflijke dwaas zeg en hij kan echt niet acteren. En met Gary Oldman's personage wordt ook maar weinig mee gedaan.
Wel echt perfect voor Pathé Unlimited deze. Als ik er apart voor had betaald.....ouch.
blurp194
-
- 5498 berichten
- 4195 stemmen
Ai wat een misbaksel is dit nu weer. Gary Oldman die zijn gestoorde karakter van Leon nog steeds niet kwijt is - alleen wat rustiger op z’n ouwe dag, maar daarmee ook matter, minder, flauwer. En aan de andere kant dan Shah en Kurylenko. Ook dat overtuigt niet erg, maar die laten het in ieder geval nog een beetje lijken alsof ze hun best doen.
Wat slappe actiescenes - niets nieuws, niets bijzonders. Daar moet het dan van komen. Maar als je in slaap valt, geen zorgen, je mist er niks aan.
Tarkus
-
- 6409 berichten
- 5315 stemmen
Ondanks de vele negatieve commentaar is deze film me wel bevallen.
Het is geen supergoed scenario, weinig verhaallijnen, maar wel een degelijke actieprent, met Olga Kurylenko als de griet waarmee niet te spotten valt.
Heb me zeker niet verveeld in dit anderhalf uur durende actiespektakel.
RoyDeSmet
-
- 86 berichten
- 177 stemmen
"It's a Goddamn shit-show. Shit!" -Special Agent Roberts
Dat is een goede samenvatting van deze film.
frans123
-
- 4459 berichten
- 1184 stemmen
Wat een bagger...Vreselijke acteurs. Heel snel door gezapt naar het einde.
bergt
-
- 16 berichten
- 1629 stemmen
Ergens aan het einde haalde die mannings zijn oogkapje eraf en een scène later zit het oogkapje op zijn andere oog hahaha. Of ik moet iets gemist hebben.
Maargoed verder wel leuke actiescènes in een verder flinterdun verhaal. Magere 3 sterren!!
TronMan
-
- 369 berichten
- 563 stemmen
Zelden iemand zo suf en dom , op een motor met nep geluid gezien, alleen daarom al.
Hans Gruber
-
- 256 berichten
- 717 stemmen
Aardige actiefilm. Ik heb me niet verveeld. Verhaal was niet bijster origineel, maar al met al redelijk uitgevoerd. Hier en daar wel wat onrealistisch maar de actie en vaart zaten er goed in. Kurylenko speelde niet top, maar blijft een mooie verschijning. Oldman speelde als zo vaak gewoon goed. Voor mij 3*** waard.
ThunderGOD
-
- 10 berichten
- 15 stemmen
Leuke film met schoonheidsfoutjes. Bijv. ooglapje welke eerst links en later rechts gedragen wordt. Verder prima film om te kijken.
zoetzuur
-
- 14 berichten
- 43 stemmen
Ik stap zelf graag over details heen zoals ongeloofwaardigheid of voorspelbaarheid. Maar wat mij vooral stoorde was de saaie setting; je verwacht van de titel en de mooie beelden in het begin een motorkoerier met wellicht een spectaculaire achtervolging. Wat je krijgt is een parkeergarage setting die in herhaling blijft vallen. Gemiste kans.
fritsy
-
- 846 berichten
- 7024 stemmen
Leuke film met schoonheidsfoutjes. Bijv. ooglapje welke eerst links en later rechts gedragen wordt. Verder prima film om te kijken.
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.



