• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 199.011 gebruikers
  • 9.372.224 stemmen
Avatar
 
banner banner

Volition (2019)

Sciencefiction / Thriller | 91 minuten
2,53 32 stemmen

Genre: Sciencefiction / Thriller

Speelduur: 91 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Tony Dean Smith

Met onder meer: Adrian Glynn McMorran, Magda Apanowicz en John Cassini

IMDb beoordeling: 5,6 (2.489)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Volition

"What if you saw your own death?"

Twee auto's botsen 's nachts op elkaar met dodelijke slachtoffers als gevolg. Een van hen was de moeder van de jonge James Odin, die als enige het ongeluk overleeft. De zevenjarige voorzag echter het voorval twee dagen ervoor, maar werd niet geloofd. Decennia later gebruikt James zijn begaafdheid om weddenschappen af te sluiten. Wanneer een nieuw visioen hem zijn eigen overlijden meedeelt slaat hij op de vlucht en zoekt hij een manier om zijn lot te ontlopen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van SaintNick

SaintNick

  • 182 berichten
  • 45 stemmen

Nee, ik had nog hoop. Het concept sprak me wel aan. Maar nee. Uitvoering is echt zwaar onder de maat, nog beneden Netflix kwaliteit zeg maar. Ik heb driekwart gekeken voor ik in slaap viel, en ik ga het niet uitkijken. Het is geen recensie waard, alleen mijn mening.


avatar van Left4Dead

Left4Dead

  • 3240 berichten
  • 3691 stemmen

Mijn voorgevoel zei nog zo hard tegen mij doe het niet, had ik daar maar na geluisterd.

Een slappe hap, zonde van de tijd.


avatar van schumacher

schumacher

  • 4561 berichten
  • 4263 stemmen

Zoveel potentieel deze film, de opzet was goed en het verhaal ook maar de uitwerking laat zwaar te wensen over en werd te saai gebracht ook.

Bij zo'n film verwacht je spanning en een vlot tempo.

Ik heb de film afgezet, ik zat me gewoon te vervelen. Jammer.


avatar van eempag

eempag

  • 441 berichten
  • 379 stemmen

Toch niet zo slecht als iedereen hier vindt.

Er zijn meer van dit soort films met een timeloop die van kwaad tot erger gaat en waarin de hoofdrolspelers zichzelf weer tegenkomen.

Ik vind ze vaak fascinerend en deze is bepaald niet slecht.


avatar van santaro

santaro

  • 73 berichten
  • 115 stemmen

Ik vindt het echter best wel een vermakelijke film en ook zeker niet zo slecht wat hier wordt gezegd daarom ook 3,5 sterren wat het zeker waard is.


avatar van Silvy

Silvy

  • 9 berichten
  • 12 stemmen

Goede film vlot gespeeld en zeker niet saai.

Concept ook heel goed uitgevoerd.


avatar van Noodless

Noodless

  • 10042 berichten
  • 6178 stemmen

Het gegeven van een timeloop waarbij het hoofdpersonage er alles aan doet om iets te veranderen om toch maar te kunnen ontsnappen van zijn donkere scenario weet altijd een bepaalde fascinatie op te wekken. Toch weet deze film mij minder te imponeren zoals bijvoorbeeld Timecrimes of The Butterfly Effect. Het verhaal weet niet overal evenveel te boeien en mist ook wat spanningskracht. Het slot geeft de kijker waarschijnlijk het vermoeden dat je het lot niet kunt veranderen. 6/10


avatar van Superboy

Superboy

  • 98 berichten
  • 121 stemmen

Mij spreekt dit soort films altijd erg aan !

Hoofdpersoon kent de toekomst en probeert deze te veranderen, maar maakt het alléén maar erger. Je denkt meteen aan The Butterfly Effect, The Dead Zone en andere tijdreisfilms.

Het idee is slecht uitgewerkt en het duurt best lang voordat er iets gebeurt. Dat was jammer. Spanningsboog ontbreekt. Hoofdpersonen spreken niet aan. Helaas een teleurstelling.


avatar van Grindhouse62

Grindhouse62

  • 2065 berichten
  • 16587 stemmen

Een redelijke thriller met wat SciFi elementen, die mij niet heeft verveelt en voor een keer kijken best te doen is.


avatar van UmbraVitae

UmbraVitae

  • 4317 berichten
  • 4023 stemmen

Na de korte inhoud te hebben gelezen, vr de rest, geen trailers of background, was ik best getriggerd, het gegeven timeloops, deja vu, de mogelijkheid iets te kunnen veranderen aan de toekomst en het dragen vd eventuele desastreuze gevolgen of juist het redden van.

Allereerst, vind de score hier laag, maar ergens ook begrijpelijk, 't is zeker geen topper, maar ook geen wanproduct. Ikzelf vind hem wel een dikke 7/10 waard, maar ik zie ook geen 1/5 vd menigte hier een 8 of hoger op geven.

Film voldoed aan de verwachtingen, vind de film ook meteen goed van start gaan, ook niet meteen te zot gaan doen en vond hem daarna meer en meer evolueren in de timeloop zone, wat ik gewoon boeiend vond om volgen, ik vond hem allesbehalve spanningsloos en was lekker mee in de film. Ook het hoofdpersonage deed het gewoon goed, cadt en regisseur zeden me ook weinig tot niets. Maar dus hoe ik hem beleefd heb, doe ik hem met een 7/10 msschn zelf tekort, maar een 8/10, srry dat ism dan ook net niet waard.

Edit: Als ik zo vlugtig ff door het palmares van Tony Dean Smith scroll, weinig bekends of stuff bij,

Raka uit de Oats Studios reeks vond ik wel vet.