• 150.678 films
  • 8.504 series
  • 25.828 seizoenen
  • 567.877 acteurs
  • 326.250 gebruikers
  • 8.564.919 stemmen
Avatar
 
banner

Volledige cast van Marriage Story

Hier vind je een overzicht van de cast van de film Marriage Story uit het jaar 2019, met onder andere alle acteurs, actrices en de regisseur. Wanneer je klikt op de naam van een acteur, actrice of regisseur uit de film Marriage Story-cast kun je meer films en/of series van hem of haar bekijken. Klik hier voor meer informatie over de film.

Wij hebben een overzicht gemaakt dat onder meer bestaat uit acteurs, regisseurs, het productie-team, het camera-team, schrijvers en overige crewleden.

Regisseurs

Noah Baumbach

Noah Baumbach

Regisseur
Renetta G. Amador

Renetta G. Amador

Script Supervisor
Karen Kane

Karen Kane

First Assistant Regisseur
Paul Schmitz

Paul Schmitz

Second Assistant Regisseur
Pete Waterman

Pete Waterman

Second Assistant Regisseur
Ryan Robert Howard

Ryan Robert Howard

Second Assistant Regisseur

Schrijvers

Noah Baumbach

Noah Baumbach

Scenarioschrijver

Acteurs & actrices

Adam Driver

Adam Driver

Charlie Barber
Scarlett Johansson

Scarlett Johansson

Nicole Barber
Laura Dern

Laura Dern

Nora Fanshaw
Alan Alda

Alan Alda

Bert Spitz
Ray Liotta

Ray Liotta

Jay Marotta
Julie Hagerty

Julie Hagerty

Sandra
Merritt Wever

Merritt Wever

Cassie
Azhy Robertson

Azhy Robertson

Henry Barber
Wallace Shawn

Wallace Shawn

Frank
Martha Kelly

Martha Kelly

The Evaluator
Mark O'Brien

Mark O'Brien

Carter Mitchum
Julia Greer

Julia Greer

Street Solicitor #1
Matthew Maher

Matthew Maher

Theater Actor
Eric Berryman

Eric Berryman

Theater Actor
Mickey Sumner

Mickey Sumner

Beth - Theater Actor
Jasmine Cephas Jones

Jasmine Cephas Jones

Theater Actor
Gideon Glick

Gideon Glick

Theater Actor
Motell Gyn Foster

Motell Gyn Foster

Theater Actor
David Turner

David Turner

Theater Actor
Raymond J. Lee

Raymond J. Lee

Theater Actor
Mary Wiseman

Mary Wiseman

Theater Actor
Pete Simpson

Pete Simpson

Theater Actor
Irene Choi

Irene Choi

Theater Actor
Matthew Shear

Matthew Shear

Terry - Theater Actor
Becca Blackwell

Becca Blackwell

Theater Actor
Brooke Bloom

Brooke Bloom

Mary Ann
Hannah Dunne

Hannah Dunne

Agnes - Set Designer
McKinley Belcher III

McKinley Belcher III

Lighting Designer
Roslyn Ruff

Roslyn Ruff

Donna - Costume Designer
Santiago Mallan

Santiago Mallan

Intern
Robert Smigel

Robert Smigel

Mediator
Amanda Rovner

Amanda Rovner

Babysitter
Carlos Jacott

Carlos Jacott

Producer
Sarah Jones

Sarah Jones

Carol - Producer
Dean Wareham

Dean Wareham

Cinematographer
Bashir Salahuddin

Bashir Salahuddin

Director
Vinny Chhibber

Vinny Chhibber

Visual Effects Guy
Ayden Mayeri

Ayden Mayeri

Makeup Artist
Erin Evans

Erin Evans

Wardrobe Assistant
Lucas Neff

Lucas Neff

Pablo (Grip)
Annie Hamilton

Annie Hamilton

Becca - Nora's Assistant
Tunde Adebimpe

Tunde Adebimpe

Sam
Jordyn Curet

Jordyn Curet

Molly
Justin Claiborne

Justin Claiborne

Jules
Kyle Bornheimer

Kyle Bornheimer

Ted
Pilar Holland

Pilar Holland

Law Receptionist
Emily Cass McDonnell

Emily Cass McDonnell

Nell (Bert's Associate)
Andrew Steven Hernandez

Andrew Steven Hernandez

Pink Dot Clerk
Amir Talai

Amir Talai

Amir
Juan Alfonso

Juan Alfonso

Arguing Man
Connie Marie Flores

Connie Marie Flores

Arguing Woman
Jeremy Barber

Jeremy Barber

Lawyer
Rich Fulcher

Rich Fulcher

Judge
Mary Hollis Inboden

Mary Hollis Inboden

Nora's Associate
Peter Oliver

Peter Oliver

Street Solicitor #2
Bill Blair

Bill Blair

Party Robot Alien (uncredited)

Artistieke vormgeving

Destiny Grant

Destiny Grant

Art Department Coordinator
Andrew Hull

Andrew Hull

Art Direction
Justine Smith

Justine Smith

Assistant Property Master
Dorothy Street

Dorothy Street

Graphic Designer
Ashby Whorf

Ashby Whorf

Leadman
Jade Healy

Jade Healy

Production Design
Rose Leiker

Rose Leiker

Property Master
Adam Willis

Adam Willis

Set Decoration
Lizzie Boyle

Lizzie Boyle

Set Decoration
Nicki Ritchie

Nicki Ritchie

Set Decoration
Cody Barajas

Cody Barajas

Set Dresser

Camera

Robbie Ryan

Robbie Ryan

Director of Photography
Norris Fox

Norris Fox

First Assistant Camera
Joseph Dianda

Joseph Dianda

Key Grip
Milan Janicin

Milan Janicin

Second Assistant Camera
Wilson Webb

Wilson Webb

Still Photographer

Kostuum & make-up

Kristen Kopp

Kristen Kopp

Assistant Costume Designer
Mark Bridges

Mark Bridges

Costume Design
Melissa Walker

Melissa Walker

Costume Supervisor
Tiffany Busche

Tiffany Busche

Costumer
Anna Tibboel

Anna Tibboel

Costumer
Elisa Sebra

Elisa Sebra

Costumer
Jennifer Ashley Connell

Jennifer Ashley Connell

Costumer
Barbara Olvera

Barbara Olvera

Hair Department Head
Aaron Saucier

Aaron Saucier

Hairstylist
Andrea Napier

Andrea Napier

Key Costumer
Laine Trzinski

Laine Trzinski

Key Hair Stylist
Ann Pala

Ann Pala

Key Makeup Artist
Deborah La Mia Denaver

Deborah La Mia Denaver

Makeup Department Head
Brad Frizzell

Brad Frizzell

On Set Dresser

Crew

Anthony Rutowicz

Anthony Rutowicz

Stand In
Annika Connor

Annika Connor

Stand In
Roger Bojarski Jr.

Roger Bojarski Jr.

Transportation Captain
Steve Polon

Steve Polon

Transportation Co-Captain
Louis Dargenzio

Louis Dargenzio

Transportation Coordinator

Filmbewerking

Jennifer Lame

Jennifer Lame

Editor
Bernie E. Gomez

Bernie E. Gomez

First Assistant Editor
Sam Levy

Sam Levy

First Assistant Editor

Verlichtingstechnieken

Len Levine

Len Levine

Gaffer
Roger Meilink

Roger Meilink

Rigging Gaffer

Productie

Eric K. Yun

Eric K. Yun

Assistant Production Coordinator
Leslie J. Converse

Leslie J. Converse

Associate Producent
Francine Maisler

Francine Maisler

Casting
Douglas Aibel

Douglas Aibel

Casting
Molly Rose

Molly Rose

Casting Assistant
Kathy Driscoll

Kathy Driscoll

Casting Associate
Craig Shilowich

Craig Shilowich

Executive Producer
Debbie DeLisi

Debbie DeLisi

Extras Casting
Hannah Hellekson

Hannah Hellekson

Extras Casting Assistant
Aaron Nitido

Aaron Nitido

Extras Casting Assistant
Kate Thompson

Kate Thompson

Extras Casting Assistant
Adam DeLisi

Adam DeLisi

Extras Casting Coordinator
Tracey Landon

Tracey Landon

Line Producent
Dave Conway

Dave Conway

Location Manager
David Heyman

David Heyman

Producent
Noah Baumbach

Noah Baumbach

Producent
Amy Smolev

Amy Smolev

Production Accountant
Katrina Elder

Katrina Elder

Production Coordinator
Jade Healy

Jade Healy

Production Designer
Joanne Ramos

Joanne Ramos

Production Secretary
Wednesday Standley

Wednesday Standley

Production Supervisor

Geluid

Rich Bologna

Rich Bologna

Additional Sound Re-Recording Mixer
Joy Jacobson

Joy Jacobson

ADR Coordinator
Alexa Zimmerman

Alexa Zimmerman

ADR Editor
Bobby Johanson

Bobby Johanson

ADR Mixer
Michael Rivera

Michael Rivera

ADR Recordist
Eric McAllister

Eric McAllister

Assistant Sound Editor
Nora Linde

Nora Linde

Assistant Sound Editor
Randall L. Johnson

Randall L. Johnson

Boom Operator
Randy Newman

Randy Newman

Conductor
Goro Koyama

Goro Koyama

Foley Artist
Andy Malcolm

Andy Malcolm

Foley Artist
Sandra Fox

Sandra Fox

Foley Artist
Kevin Schultz

Kevin Schultz

Foley Mixer
Don White

Don White

Foley Mixer
Jack Heeren

Jack Heeren

Foley Mixer
Davi Aquino

Davi Aquino

Foley Recordist
Chelsea Body

Chelsea Body

Foley Recordist
Joe E. Rand

Joe E. Rand

Music Editor
George Drakoulias

George Drakoulias

Music Supervisor
Lisa Pinero

Lisa Pinero

Production Sound Mixer
Christopher Scarabosio

Christopher Scarabosio

Sound Designer
David C. Hughes

David C. Hughes

Sound Effects Editor
Jac Rubenstein

Jac Rubenstein

Supervising Dialogue Editor
Eva Rismanforoush

Eva Rismanforoush

Utility Sound

Speciale effecten

Joe Pancake

Joe Pancake

Special Effects Supervisor
Vico Sharabani

Vico Sharabani

Visual Effects Supervisor