• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.094 acteurs
  • 199.025 gebruikers
  • 9.373.063 stemmen
Avatar
 
banner banner

Six Years, Six Days (2017)

Romantiek | 91 minuten
2,00 2 stemmen

Genre: Romantiek

Speelduur: 91 minuten

Alternatieve titels: 6 Years 6 Days / Six Years 6 Days / 6年6天

Oorsprong: China

Geregisseerd door: Dong Shen

Met onder meer: Xiao Wang, Jiang Ruijia en Jie Gong

IMDb beoordeling: Nog geen beoordeling

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Six Years, Six Days

Tijdens de Olympische Spelen in Beijing in 2008 werken Yuan en Xiaduo als vrijwilligers in het Olympisch Stadion. Na de Spelen gaat ieder zijn eigen weg. Pas vier jaar later komen ze elkaar weer tegen tijdens een reünie van vrijwilligers. Op aandringen van zijn vader gaat Yuan zich bezighouden met de economische ontwikkeling van zijn verarmde geboortedorp, terwijl Xiaduo naar New York vliegt om te studeren aan de Columbia University. Bij het nieuwe afscheid beloven zij dat zij elkaar over precies één jaar weer zullen ontmoeten op precies dezelfde plaats.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Kleurrijke, overweldigd chique beelden van Beijing overheersen in deze film, die mede door repeterende intermezzo’s veeleer een propagandafilm over economische voorspoed is dan een romantisch drama. Bij gebrek aan chemie en vanwege matig acteerwerk zien de jaarlijkse ontmoetingen tussen de beide protagonisten er nogal oncomfortabel uit en dat geldt in feite voor de hele film. Zoiets als een Chinese variant van Serendipity (2001), maar dan stukken minder.