• 13.463 nieuwsartikelen
  • 170.831 films
  • 11.286 series
  • 32.139 seizoenen
  • 632.878 acteurs
  • 196.725 gebruikers
  • 9.201.494 stemmen
Avatar
 
banner banner

Jusqu'ici Tout va Bien (2019)

Komedie | 100 minuten
2,67 3 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 100 minuten

Alternatieve titel: New Biz in the Hood!

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Mohamed Hamidi

Met onder meer: Gilles Lellouche, Malik Bentalha en Sabrina Ouazani

IMDb beoordeling: 5,9 (1.454)

Gesproken taal: Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Jusqu'ici Tout va Bien

De hippe Parijse ondernemer Fred Bartel zit in de problemen. Hij heeft net het contract van zijn leven gewonnen, maar overheidsinspecteurs dreigen zijn bedrijf te sluiten vanwege belastingfraude - en zijn enige oplossing is erger dan het probleem! Fred en zijn trendy, verwende team moeten het bedrijf verplaatsen naar een economisch achtergestelde zone buiten Parijs. Gelukkig ontmoet hij Samy, een lokale autohandelaar met een hart van goud, die hem rondleidt in de buurt.

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Tomtommer

Tomtommer

  • 95 berichten
  • 1515 stemmen

Feel-good movie over een baas en zijn personeel die eerst kampen met de gekende vooroordelen over de gedwongen hervestiging van zijn bedrijf in de achtergestelde Parijse banlieue. Het blijkt eigenlijk allemaal wel mee te vallen, zijn wereldbeeld verandert en ook de relatie met zijn naasten verbetert door deze situatie. Zeer aangenaam vertelt, enkele clichés worden natuurlijk naar boven gebracht.
Het einde vond ik persoonlijk iets minder en dan bedoel ik het moment waarop zijn team een nachtelijk inbraak plant in de parfumwinkels om de displays tijdig te kunnen opleveren.