• 15.806 nieuwsartikelen
  • 178.337 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.099 gebruikers
  • 9.377.389 stemmen
Avatar
 
banner banner

Les Unwanted de Europa (2018)

Drama | 100 minuten
2,80 5 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 100 minuten

Alternatieve titels: Gli Indesiderati d'Europa / Los Indeseados ¡Europa!

Oorsprong: Spanje / Italië

Geregisseerd door: Fabrizio Ferraro

Met onder meer: Vicenç Altaió, Bruno Duchêne en Euplemio Macri

IMDb beoordeling: 5,7 (123)

Gesproken taal: Spaans, Catalaans, Duits en Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Les Unwanted de Europa

De gebeurtenissen op een pad door de Pyreneeën, dat door duizenden mensen en vluchtelingen werd betreden. Ze waren op de vlucht voor het fascisme dat in de vorige eeuw het hart van Europa had geïnfecteerd. Catalanen en militanten die eerder het Franco-regime ontvluchtten; Joden, communisten en dissidenten door de nazi's kort daarna. Walter Benjamin (een Duitse filosoof) was één van deze mensen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van hvdriel

hvdriel

  • 397 berichten
  • 357 stemmen

De film lijkt veel belovend - Walter Benjamin vlucht door de Pyreneeën van Frankrijk naar Spanje -, maar blijkt een oeverloos saaie, trage registratie van een wandeltocht met op de geluidsband teksten in het Frans (ik zag de Engels ondertitelde versie) waarvan ik werkelijk niet 1 zin begreep, terwijl de teksten van Benjamin me niet onbekend zijn.

'Intellectualistische masturbatie' lijkt me een prima typering.