• 15.775 nieuwsartikelen
  • 178.124 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.157 acteurs
  • 199.037 gebruikers
  • 9.373.511 stemmen
Avatar
 
banner banner

Christmas Encore (2017)

Drama / Romantiek | 83 minuten
2,88 8 stemmen

Genre: Drama / Romantiek

Speelduur: 83 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Bradley Walsh

Met onder meer: Maggie Lawson, Brennan Elliott en Art Hindle

IMDb beoordeling: 5,7 (1.485)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Christmas Encore

Charlotte Lacy is een niet al te succesvolle actrice uit New York. Ze heeft de moed op een goede rol bijna opgegeven, en wil verhuizen naar Chicago. Daar komt echter verandering in wanneer Charlotte de hoofdrol in een nieuwe kerstproductie aangeboden krijgt. Ze ontmoet Julian Walker, de regisseur. Charlotte en Julian worden verliefd op elkaar.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Aapje81

Aapje81

  • 2227 berichten
  • 5186 stemmen

Na Marry Me at Christmas (2017) is dit de tweede kerstfilm die ik dit seizoen heb gekeken. Laat ik maar gelijk met de deur in huis vallen. Deze is iets beter dan de vorige. Belangrijk pluspunt is de aanwezigheid van Maggie Lawson die ik ken van de serie Two and a Half Men - TvMeter.nl en recent heb gezien in de alleraardigste romantische komedie My Favorite Wedding (2017)

Lawson doet het in mijn beleving net iets beter dan de gemiddelde Hallmark actrice. Ze brengt haar rol met wat meer relativering en humor en is simpelweg een betere actrice. Haar tegenspeler Brennan Eliott is zeker niet vervelend en heeft zeker de nodige chemie met Lawson.

Alles bij elkaar komen alle vertrouwde kerstelementen voorbij maar echt storend wordt dat nergens omdat de uitvoering bijzonder prettig is.

Een boven gemiddelde kerstfilm die nu te zien is op Film1