• 15.759 nieuwsartikelen
  • 178.094 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.094 acteurs
  • 199.019 gebruikers
  • 9.372.683 stemmen
Avatar
 
banner banner

Pottersville (2017)

Komedie | 84 minuten
2,48 83 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 84 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Seth Henrikson

Met onder meer: Michael Shannon, Judy Greer en Ron Perlman

IMDb beoordeling: 5,5 (5.536)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Pottersville

"It's a magical life"

Maynard is een geliefde lokale winkeleigenaar. Wanneer hij op een dag beschonken door de stad loopt in een gorillakostuum wordt hij aangezien voor de legendarische Bigfoot. De bezienswaardigheid zorgt voor een internationaal mediaspektakel en inkomsten van toeristen voor het eenvoudige Amerikaanse stadje dat moeilijke tijden doormaakt.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van scorsese

scorsese

  • 13165 berichten
  • 11077 stemmen

Tegenvallende film waarin de bewoners van een bijna bankroet stadje in de ban zijn van een grote verschijning. Wat saaie personages ingevuld door een toch wel fijne cast (afgezien van de irritante rol van Thomas Lennon). Maar de cast weet deze film niet te redden. De humor is flauw en er valt dan ook weinig te lachen.


avatar van Mr. Chiel

Mr. Chiel

  • 1387 berichten
  • 3851 stemmen

Matige kerstfilm. Om deze komedie valt weinig te lachen, en toch al korte verhaal (nog geen anderhalf uur) trekt behoorlijk op het einde. Het wil allemaal niet boeiend worden. Verder ook weinig kerstsfeer en personages waar je je aan gaat ergeren. Maar.... het kijkt best lekker weg.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12841 stemmen

Leuk.

Wie zit te wachten op een klassieke kerstfilm komt bedrogen uit, in de plaats krijg je een wat vreemde kruising tussen iets wat op Tim Burton en Wes Anderson lijkt, maar dan met een ander gevoel voor humor. Het is misschien net iets absurder, met bigfoots en furries enzo.

Visueel is het mooi. Strak in beeld gebracht en fijne, warme kleurtjes. Het is misschien niet zo expliciet kerst (met lampjes, bomen en kerstmannen), maar qua sfeer zit het er wel erg dicht tegenaan. Klein besneeuwd dorpje, wat ouderwetse uitstraling en als uitvalsbasis zo'n gezellig oud winkeltje.

De personages zijn echter wat vreemder. Dik aangezette clichés, met een vette knipoog en iets weirds ironisch. Niet meteen humor die iedereen zal liggen, maar ik kon er me best mee amuseren. Vooral ook omdat de film niet lang duurt. De moment dat het allemaal net wat begint te rekken, wordt alles netjes afgehandeld.

Vond het een erg leuk tussendoortje. Best uniek qua sfeer, netjes in beeld gebracht en toch geschikt voor kerst, maar niet meteen te plaatsen volgens de kerstclichés. Daarmee zal die lage score ook wel weer te verklaren zijn, maar

3.5*


avatar van schumacher

schumacher

  • 4561 berichten
  • 4263 stemmen

Niet mijn ding, zwakke film.


avatar van beye2440

beye2440

  • 2 berichten
  • 2 stemmen

Voorspelbaar verhaal, goedkoop verfilmd. Kinderfilm zonder kinderen.


avatar van missl

missl

  • 3866 berichten
  • 5796 stemmen

Veel bekende koppen in deze film over Bigfoot die door een stadje loopt. Film doet charmant aan, mooi kleurgebruik. Middenstuk duurt wel wat lang. Beetje saai, morgen weer vergeten.


avatar van Walter S.

Walter S.

  • 1704 berichten
  • 1361 stemmen

Eens met onderhond, geen superfilm maar wel een leuke tikkie weirde film.


avatar van simonfender

simonfender

  • 106 berichten
  • 633 stemmen

Leuke film hoor, kijkt prima weg en weer eens wat anders dan de keurige Hallmarkfilms!


avatar van Vdk_Movie

Vdk_Movie

  • 375 berichten
  • 451 stemmen

Abominabel


avatar van Sergio Leone

Sergio Leone

  • 4408 berichten
  • 3092 stemmen

Best leuk.

Pottersville is een verrassend aangename kijkervaring. Natuurlijk heeft het niet zo heel veel om het lijf, maar daar zijn de makers zich gewoon bewust van door het bv. niet te lang te rekken. Met de karakteristieke Michael Shannon in de hoofdrol van Bigfoot en nog een hoop andere leuke typetjes - Ian McShane zie ik bijvoorbeeld altijd wel graag - kan men eveneens weinig misdoen. Alles is voldoende uitvergroot.

Visueel trouwens ook een heel aangenaam filmpje, waarbij vooral het kleurgebruik opvalt. Bij de furry-club moest ik wat denken aan de videoclip van 'What does the fox say?'.

3


avatar van Mescaline

Mescaline

  • 7089 berichten
  • 3223 stemmen

Leuk idee, aardige acteurs maar een hele saaie en langdradige uitwerking. Het gaat niet alleen nergens heen maar de film is zelfs in de laatste 25 minuten een lange zit waar zelfs 84 minuten te lang voor zijn.

Jammer.


avatar van bjerik76

bjerik76

  • 2356 berichten
  • 1804 stemmen

en enorm leuk idee, maar de uitwerking was dat echter niet.

Er hadden veel meer bizarre / knotsgekke dingen in mogen gebeuren, en meer lampjes ect om er tevens een kerstgevoel bij te geven. of wat meer dubbelzinnige of schokkende grappen als de leeftijd vanaf 12 jr is ... die begreep ik niet.

De scenes hadden ook wel in een echt bos opgenomen kunnen worden ipv een nep bos in een studio..

zoveel gemiste kansen. erg jammer.


avatar van Noodless

Noodless

  • 10042 berichten
  • 6178 stemmen

Ondanks een leuke cast weet deze film toch niet het nodige entertainment te geven. Daarvoor is het verhaal toch wat aan de rare kant en eerder saai. Een typische kerstfilm is het niet echt, maar er zitten toch wel voldoende kenmerken in het verhaal die een kerstsfeer oproepen. Een andere benadering kan leuk zijn, maar is ook niet altijd een voltreffer. 4/10