• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.349 stemmen
Avatar
 
banner banner

Justice League Dark (2017)

Animatie / Actie | 75 minuten
2,84 37 stemmen

Genre: Animatie / Actie

Speelduur: 75 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jay Oliva

Met onder meer: Camilla Luddington, Rosario Dawson en Jerry O'Connell

IMDb beoordeling: 7,0 (31.377)

Gesproken taal: Duits, Engels en Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Justice League Dark

Nadat onschuldige burgers allerlei misdaden plegen in Metropolis en Gotham City, gaat Batman op onderzoek uit. Wanneer blijkt dat er bovennatuurlijke krachten in het spel zijn, heeft hij de hulp nodig van een bijzonder team: Justice League Dark. Die groep wordt geleid door John Constantine, een specialist in het occulte, en bestaat uit magische leden, onder wie de machtige tovenares Zatanna, de bovenaardse Deadman en de demonische Etrigan. Samen moeten ze de schurken achter de mystieke aanval bestrijden en de wereld redden voor het te laat is.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

John Constantine (stemrol)

Bruce Wayne / Batman (stemrol)

Zatanna (stemrol)

Boston Brand / Deadman (stemrol)

Wonder Woman (stemrol)

Superman (stemrol)

Destiny (stemrol)

Alec Holland / Swamp Thing / John Stewart / Green Lantern (stemrol)

Ritchie Simpson (stemrol)

Felix Faust (stemrol)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van HALVE TAMME.

HALVE TAMME. (moderator series)

  • 13470 berichten
  • 1305 stemmen

Nice!


avatar van tattoobob

tattoobob

  • 8198 berichten
  • 2562 stemmen

Leuk


avatar van Metalfist

Metalfist

  • 12407 berichten
  • 3964 stemmen

Yeah, well, wizards don't make a habit of signing up for credits cards or social media

Ik ben altijd qua comics meer een Marvel kind of guy geweest, maar het zou idioot zijn om gewoon alles wat DC op ons loslaat te gaan negeren. Vooral omdat ze bijvoorbeeld in het Animated Universe gewoon beter zijn dan hetgeen Marvel de laatste jaren uitbrengt. Justice League Dark is alweer de 27e film in de reeks en dan zou je vermoeden dat het op den duur wat teveel van hetzelfde gaat worden. Dat lijken ze bij DC zelf ook te beseffen en daardoor kiezen ze ervoor om eens een variant van de Justice League te tonen.

Want vergis je niet, deze Justice League Dark gaat niet over de Justice League zoals die globaal gekend is. Personages zoals Wonder Woman, Green Lantern en dergelijke maken weliswaar een cameo, maar de film focust zich op het Justice League team dat in september 2011 het licht zag in de comics. Het interessante daaraan is dat het hier om de meer bovennatuurlijke personages gaat en dat is een welgekomen afwisseling tegenover al dat superheldengeweld. We krijgen dan eindelijk ook John Constantine eens in volle glorie te zien in een film (de teleurstellende verfilming met Keanu Reeves uit 2005 laat ik maar even links liggen) en zo keren er wel meer personages na geruime tijd weer terug in het filmuniversum. De primaire focus ligt dus vooral op magie, maar gelukkig krijgt Batman ook nog een grote rol toegewezen. Hij fungeert vooral als stem van de rationaliteit (zoals te verwachten is Batsy meer een man van de wetenschap) en dat zorgt nog voor een aantal leuke scènes.

Alleen jammer dat het plot een beetje rammelt. De Animated Movies hebben nooit een speelduur van 90 minuten, juist het feit dat ze nooit nodeloos gaan rekken is een groot pluspunt, maar hier had misschien toch net iets meer uitwerking in mogen zitten. Ik vrees ervoor dat degene die niet echt gekend zijn met de personages het een nogal chaotische mengelmoes van allerlei mumbo jumbo termen gaan vinden. Qua cast daarentegen wel weer erg verzorgd. Matt Ryan doet de stem van Constantine, nadat hij ook al het personage speelde in de televisiereeks van een paar jaar terug, maar ook nieuwkomers Camilla Luddington (Zatanna) en Ray Chase (Jason Blood/Etrigan) doen hun ding en doen dat goed.

Vlotte dialogen (de combinatie van Batman en magie zorgt voor een aantal erg leuke one-liners) en een geslaagd nieuw team. Hopelijk krijgen we hen nog wel wat meer te zien in de opkomende films (een nieuwe Teen Titans en een Batman en Harley Quinn zijn al aangekondigd), want dit smaakt naar meer. Zonde dat het op narratief vlak een beetje misloopt, maar er staat genoeg fun tegenover om voor een vermakelijke film te zorgen.

3.5*


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31144 berichten
  • 5447 stemmen

Ik ken de animatiereeks niet echt, maar dit lijkt me er gewoon een lange aflevering van. Niet echt geslaagd en eerder straight to DVD. Een weinig inspirerend team met Batman als bindmiddel die er ook maar wat bij loopt. Zelfs de 75 minuten duren te lang om te kunnen boeien.